اخبار فارکس

Sun Tzu Art Of War در تجارت فارکس – چگونه یک معامله گر سودآور در فارکس باشیم

” تجارت فارکس بسیار سخت است. من به ندرت معامله ای برنده دارم!”
” تجارت فارکس بسیار آسان است. من فقط یک برد دیگر برای کل هفته دارم!”

دو گروه از معامله گران فارکس – بازنده ها و برندگان

دو عبارت بالا را دوباره بخوانید. اینها دو مورد از جمله اصلی هستند که من اغلب از دوستانی که در حال معامله در فارکس هستند می شنوم. این دو گزاره کاملاً مخالف یکدیگر هستند – گروهی از معامله گران که تجارت فارکس را برای خود بسیار دشوار می دانند و به سختی می توانند معامله برنده ای داشته باشند. بازرگانان این گروه در حال دست و پا زدن به طناب ها هستند و سعی می کنند تاجران سودآور شوند و بتوانند به خانه بازگردند. تاجران گروهی دیگر شادترند. آنها به طور مداوم در معاملات خود سودآور هستند. آنها برنده بازار فارکس هستند.

به اطراف نگاه می کنید – و می بینید که دیگران در معاملات فارکس بسیار خوب عمل می کنند، و ثروت شخصی جمع می کنند، حتی برای امرار معاش معامله می کنند – برخی از آنها هزاران دلار در هر معامله به دست می آورند – و فکر می کنید شما باید یکی از آنها باشید.

چرا 90 درصد از معامله گران فارکس بازنده هستند؟

پس چرا 90 درصد از معامله گران فارکس پول ثابتی به دست نمی آورند؟ 10 درصد دیگر معامله گران چه چیزی دارند که آنها را برنده عالی تبدیل می کند؟

تجارت ارز تا همین اواخر در حوزه موسسات فوق ثروتمند و بزرگ بود. تا زمانی که به خوبی روغن کاری نکنید و جیب های عمیق یا پول هنگفتی به عنوان پشتیبان سرمایه داشته باشید، به احتمال زیاد حتی به تجارت ارز دسترسی ندارید.

با این حال، این با گذشت زمان تغییر کرد، به خصوص زمانی که حساب‌های مینی فارکس ایجاد شد، که منجر به افزایش افرادی شد که مایل به معامله در فارکس بودند.

این به یک مشکل منجر شد … و مشکل شروع به بزرگتر و بزرگتر شدن کرد و تا به امروز وجود دارد.

معاملات فارکس به سادگی در حال انفجار است، با بیش از 2 تریلیون دلار ارز هر روز معامله می شود و این رشد شتابان مشکلاتی را به همراه دارد.

بسیاری از مردم بدون آموزش مناسب و آموزش مناسب به عنوان معامله گران وارد تجارت فارکس می شوند. دسترسی آسان به اینترنت آن را بدتر کرده است. بسیاری از مبتدیان فقط وب‌سایت‌های مبتنی بر اینترنت را جست‌وجو می‌کنند، لقمه‌هایی از دانش تجارت در فارکس را از اینجا و آنجا جمع می‌کنند و شروع به معامله می‌کنند. نه اینکه خودآموزی کافی نیست، اما ماهیت معاملات فارکس به گونه ای است که معامله گران موفق به سادگی نمی گویند که چگونه معامله می کنند. اکثر معامله گران موفق معامله گران هستند، زمان آنها صرف تجارت و تحقیق در مورد تنظیمات معاملاتی است و زمانی برای تبلیغ سیگنال های معاملاتی خود در اینترنت ندارند. از نظر آنها، آنها قبل از هر چیز معامله گر هستند و نه معلم، و دلیلی وجود ندارد که مهارت های خود را پست کنند یا اسرار تجارت موفق خود را به صورت رایگان در اینترنت فاش کنند.

دسترسی آسان به اینترنت منجر به گسترش وب سایت هایی شده است که دارای برخی از سیستم های تجاری رایج هستند که ظاهراً برای تجارت فارکس مفید هستند. محبوبیت تجارت فارکس منجر به تکرار ویروسی این وب سایت ها با محتوای تقریباً مشابه شده است، تا اینکه اکثریت بزرگ معامله گران فارکس که “آموزش” و آموزش خود را از اینترنت جمع آوری کردند تا روی چنین سیستم هایی تمرکز کنند، بدون اینکه دقیقا بدانند چه زمانی مناسب هستند. برای استفاده و زمانی که اصلا نباید استفاده شوند.

در میان عوامل دیگر، این یکی از عوامل اصلی است که چرا اکثریت بزرگی از معامله گران فارکس خودآموخته پولی به دست نمی آورند، یا در بهترین حالت در معاملات خود ناسازگار هستند. اکثر آنها فقط از ابزارهای اشتباه یا سیستم های معاملاتی اشتباه استفاده می کنند و نتوانسته اند بر معاملات خود یا خودشان مسلط شوند.

هنر جنگ سان تزو راه حلی را برای بلوز تجاری شما فراهم می کند

هنر جنگ سان تزو یک راه حل کلیدی برای نبرد موفقیت آمیز است که می تواند به تجارت فارکس تعمیم یابد.

هنر جنگ سان تزو آن را: “دشمن خود را بشناسید” نامیده شد.

و دشمن شما در معاملات فارکس فقط خود بازار فارکس و خود شما است.

برای برنده شدن در بازار فارکس، باید خود بازار فارکس را بشناسید – به عبارت دیگر، باید جفت ارزهایی را که روی آنها معامله می کنید، بشناسید. زمانی را صرف مطالعه حرکات قیمت آنها کنید. بدانید که چه الگوها و تنظیمات معاملاتی بارها و بارها در آن جفت ارز رخ می دهد. با نسبت ریسک به پاداش هر الگوی تجاری خاص برای جفت ارزهایی که معامله می کنید آشنا باشید. برای جفت ارزهایی که معامله می کنید، استراتژی معاملاتی خاصی را تعریف و اعمال کنید. بدانید چه زمانی وارد بازار شوید و از آن خارج شوید و چه زمانی از آن دوری کنید. بهترین راه برای اطمینان از اینکه این کار را به درستی انجام می دهید این است که یک تاجر باتجربه و موفق دیگر را راهنمایی کنید یا طناب ها را به شما نشان دهد. بودجه برای یادگیری قبل از معامله.

در مورد قسمت دیگر نبرد، باید قسمتی از خودت را ببینی که دشمن است. معاملات فارکس شامل تصمیم گیری می شود که در آن تحمل ریسک شما مورد آزمایش قرار می گیرد، جایی که احساسات حرص و طمع و ترس در قلب شما نقش مهمی ایفا می کنند. راه حل پیروزی در این نبرد عاطفی، تجارت با نظم و انضباط است. اتخاذ یک استراتژی برنده، یک برنامه برنده کامل با مدیریت ریسک و اطمینان از عدم انحراف از آن برنامه برای شما یک ضرورت برای برنده شدن است. باز هم، از مربی خود بخواهید که به شما نشان دهد و آن طرح معاملاتی را تنظیم کند.

شما می توانید به 10 درصد معامله گران فارکس بپیوندید که برنده ثابت هستند و اگر برای یادگیری آماده هستید، تجارت درآمد ثابتی را از خانه ایجاد کنید، دور از مسابقه موش.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا