اخبار فارکس

MT4 Trend Line EA – Trend Trading و Breakout آسان شد

معرفی ابزار جدید خط روند EA که برای پلتفرم معاملاتی Meta-trader 4 فارکس منتشر شده است. این نرم افزار با پشتیبانی فنی و فروش برای جامعه خود عرضه می شود.

Trend Line EA چگونه کار می کند

شما خطوط را به صورت دستی در نمودار ترسیم می کنید و هنگامی که قیمت از بین می رود یا خط را لمس می کند، این عمل به EA دستور می دهد تا یک ورودی تجارت را اجرا کند. کاربران فارکس می توانند سفارشات بازار یا سفارشات معلق را با این EA باز کنند.

خط روند ترسیم شده می تواند خطوط افقی، عمودی یا هر یک از این دو باشد. خطوط ترسیم شده با هر گرادیان همچنان می توانند به عنوان یک دستور در حال انتظار عمل کنند. این ویژگی در معاملات کانال یا خط روند بسیار مفید است زیرا این ویژگی قدرتمند در عملکرد استاندارد پلت فرم معاملاتی Meta-Trader 4 وجود ندارد.

ترسیم یک سفارش معلق

به منظور برنامه ریزی خطوط ترسیم شده برای انجام ورودی های تجاری، خطوط باید دارای کدهای مشخص در توضیحات خط خود باشند. برای کپی و پیست کردن کدها در توضیحات خط به راحتی می توانید به کتاب راهنما مراجعه کنید.

قرار دادن یک سفارش معلق خرید می تواند به آسانی وارد کردن «BUY» در توضیحات خط باشد و هنگامی که قیمت از خط عبور کند یا خط را لمس کند، یک ورودی تجارت بلافاصله اجرا می شود. اگر می‌خواهید یک سفارش در انتظار فروش داشته باشید، «SELL» را وارد کنید تا خط یک سفارش در انتظار فروش باشد.

هنگامی که خط یک معامله را انجام داد، منقضی می شود و دیگر کار نمی کند. بنابراین، هر خطی فقط یک بار قابل استفاده است. قوانین ورود به تجارت مانند سطوح توقف ضرر یا سود برداشت، اندازه لات ورودی و لغزش را می توان قبل از انجام معامله از قبل مشخص کرد.

کشیدن و انداختن

یکی از مزیت‌های اضافه‌شده سفارش در انتظار خط کشیده شده این است که کاربر می‌تواند به راحتی خط روند را در اطراف نمودار بکشد و سفارش در انتظار به مکان جدید منتقل شود. تقریباً مانند کشیدن و رها کردن سفارش معلق با این ابزار کار می کند.

ویژگی های پیشرفته خط روند EA

علاوه بر ترسیم یک سفارش در حال انتظار، می‌توانید یک یا چند خط نزدیک جزئی را نیز به نمودار اضافه کنید. با برچسب گذاری این خطوط به سفارش معلق خاص، این خطوط بسته جزئی جدید اضافه شده با شماره بلیط سفارش اجرا شده توسط خط سفارش در انتظار برچسب گذاری شده مرتبط می شود.

شما همچنین می توانید خطوط استاپ ضرر خود را ترسیم کنید، خطوط سود، بسته جزئی و توقف ضرر را به خطوط سربه سر بکشید.

استاپ ضرر به خط سربه سر، عمل تغییر سطح توقف ضرر به قیمت ورودی معامله است، زمانی که قیمت از این خط عبور کند یا به آن برسد. این اقدام باعث می شود معامله بدون ضرر باشد.

این مشاور متخصص یک ابزار بسیار کارآمد برای معامله گران فارکس است زیرا به معنای واقعی کلمه از طرف کاربر معامله می کند و در نتیجه هرگونه استرس معاملاتی را کاهش می دهد. معامله گران فارکس می توانند از این ابزار برای معامله الگوهای نمودار تکنیکال استفاده کنند. این امر تجارت فارکس را آسان تر از قبل می کند. اگر بتوانید چند خط روی نمودار بکشید، سپس به خودی خود اجرا می شود. این یک آزادی کامل معاملاتی برای کاربر است، زیرا پس از تهیه نمودار برای روز، واقعاً کاری برای انجام دادن وجود ندارد.

انتظارات باید درست تنظیم شوند

Trendline EA یک ea نیمه خودکار است که مخصوص معامله گران فارکس دستی طراحی شده است. چیزی که مردم باید بدانند این است که این نرم افزار فقط به اندازه توانایی تحلیل تکنیکال معامله گر و تجربه معاملاتی است.

به نظر می رسد با قرار دادن چند خط روی نمودار و کنار رفتن، یک معامله گر اکنون می تواند از معاملات فارکس درآمد کسب کند. در حالی که این ابزار این امکان را ایجاد کرده است، اما توسعه دهندگان اینگونه فکر نمی کنند.

توسعه دهندگان می خواهند معامله گران را با اجرای کامل تجارت ورود و خروج توانمند کنند. این امکان کنترل بیشتر بر ورود و خروج فارکس را فراهم می کند و از این رو باعث استفاده از سیستم معاملاتی فارکس پیچیده تر می شود. قدرت زمانی اتفاق می‌افتد که بتوانید تمام این سیستم‌ها را روی اتوماسیون کار کنید و در عین حال زمان بیشتری را برای مطالعه بازار در اختیارتان قرار دهید. پس از آن نیازی نیست که معامله‌ها را به کودک بنشینید، مگر اینکه این کار را انجام دهید.

اما صادقانه بگویم، اگر بتوانید یک خط بکشید، می توانید با استفاده از دانش نوسانات بازار، حمایت و مقاومت، عملکرد قیمت و مدیریت پول در معاملات فارکس خود با این نرم افزار درآمد کسب کنید.

Trend line EA نرم افزاری است که به معامله گر دستی کمک می کند تا استراتژی معاملاتی فارکس خود را خودکار کند. کاربر باید خط روند را روی نمودار بکشد و EA معاملات را برای او انجام دهد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا