اخبار فارکس

MACD و نرم افزار تجارت

MACD مخفف همگرایی یا واگرایی میانگین متحرک است و یک شاخص فنی است که اولین بار در دهه 1970 ایجاد شد. MACD تفاوت بین قیمت های بسته شدن متحرک آرام و سریع EMA یا میانگین متحرک نمایی را نشان می دهد. از آنجایی که MACD بر اساس میانگین های متحرک است، گاهی اوقات می تواند کمتر از دقت باشد.

وقتی صحبت از نرم افزار معاملاتی می شود، MACD مفید است زیرا می تواند تغییرات روند را پیدا کند. MACD به طور کلی به عنوان یک هیستوگرام یا حتی گاهی اوقات یک نوسانگر دیده می شود، بنابراین 3 سیگنال ایجاد می شود که شامل خط MACD از سیگنال عبور می کند، MACD عبور از 0، و تفاوت بین قیمت و هیستوگرام یا بین خط MACD و خط MACD وجود دارد. قیمت واقعی. عبور از خط سیگنال یک قانون عادی معاملاتی است، زیرا بسیاری از مردم معتقدند زمانی که MACD از خط سیگنال عبور می کند باید خرید کنید و یا زمانی که از طریق خط سیگنال پایین آمد باید بفروشید.

هنگامی که MACD در نرم افزار معاملاتی استفاده می شود، این به شما کمک می کند تا شما را با روندهای فعلی بازار به روز نگه دارید و نرم افزار معاملاتی نیز به شما در درک تغییرات MACD کمک می کند. اگر از نرم افزار معاملاتی هوشمند استفاده می کنید، می تواند بر اساس هیستوگرام MACD بهترین زمان خرید و فروش را به شما هشدار دهد. اگر از یک نرم افزار معاملاتی معمولی استفاده می کنید، MACD به سادگی اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید تصمیم آگاهانه تری در مورد معاملات خود بگیرید.

برای محاسبه MACD از دوره های استاندارد 12 روز و 26 روز استفاده می شود. MACD برابر است با EMA ضرب در قیمت 12، از EMA ضرب در 26 قیمت کم می شود. شکل ظاهری این معادله به صورت زیر است: MACD= EMA (12) قیمت-EMA (26) قیمت. سپس یک خط ماشه کوتاه‌تر با EMA دیگر 9 روزه ساخته می‌شود. معادله به صورت زیر است: trigger= EMA (9) MACD که در آن MACD پاسخ آخرین معادله است.

از آنجایی که روندها معمولاً با استفاده از نرم افزار معاملاتی بیشترین پول را به دست می آورند، استفاده از MACD برای یافتن میانگین های متحرک منطقی است. MACD روندهای جدید را پیدا می کند و به شما این روندها را هشدار می دهد تا بتوانید از نرم افزار معاملاتی برای فروش یا خرید مطابق با روند استفاده کنید. هنگامی که از نمودارهای MACD استفاده می کنید، باید به 3 عدد توجه کنید. اولی تعداد دوره هایی است که برای ایجاد میانگین سریع استفاده می شود، دومی تعداد دوره هایی برای میانگین کند و آخرین عدد تعداد میله هایی است که برای ایجاد میانگین متحرک استفاده می شود. میانگین متحرک تفاوت بین میانگین سریع و کند است.

هنگامی که یک روند جدید پیدا شد، به طور کلی به عنوان خط سریعی که از خط کند عبور می کند دیده می شود. وقتی خط تند از خط کند دور می شود، روند دیده می شود. استفاده از MACD با نرم افزار معاملاتی شما معایبی دارد. این شامل این واقعیت است که میانگین های متحرک با قیمت واقعی دقیق نیستند، زیرا صرفاً میانگین قیمت گذاری تاریخی است. MACD میانگین های متحرک را نشان می دهد، می تواند از قیمت گذاری واقعی در بازار عقب بماند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هفت =

دکمه بازگشت به بالا