اخبار فارکس

FOREX: گزینه ها و قوانین جدید اتاق تسویه

دستورالعمل کمیسیون معاملات آتی کالا بخشی از مقررات اجباری مشتقات ارزی است که عمدتاً توسط بانک ها و سایر موسسات استفاده می شود.

با افزایش بحث در مورد چگونگی ایجاد و اجرای بهترین سیستم تسویه حساب، معاملات گزینه های فارکس افزایش و محبوبیت زیادی داشته است. ETF ها بر اساس ارزها و همچنین جایگزینی برای تجارت فارکس و مشکلات پیش بینی نشده با یک اتاق پایاپای جدید معرفی می شوند.

سال گذشته، SEF جدید Swap Executive Facilities در اواسط سال با اختلاف نظرهای فوری و عدم سازماندهی در چندین زمینه ظاهر شد، زیرا مؤسسات در تلاش برای انتخاب از بین گروه بزرگی از SEF و درک مقررات به منظور رعایت مناسب بودند.

مشکلات مربوط به مقررات مختلف جدید SEF، انواع محصولات و معاملات بسته‌ها باید پاک شود، و تضاد در مورد اینکه آیا محصول مشتقه باید در بورس آتی اجرا شود یا SEF منجر به بسیاری از معامله‌گران ناراضی و سردرگم شد. نهادها

کاهش کلی در فعالیت به دنبال داشت و بازار کلی اوراق مشتقه سوآپ با کاهش فعالیت مواجه شد، زیرا موسسات به دنبال ابزارهای معاملاتی جایگزین و محصولاتی بودند که عناصر نظارتی متناقضی نداشتند.

با توجه به اینکه فارکس امسال با سناریوی مشابهی روبرو شده است، بسیاری از موسسات در حال حاضر به سمت ابزارها و محصولات معاملاتی جایگزین حرکت می کنند تا از مشکلاتی که فارکس در طی فرآیند نظارتی اتاق پایاپای با آن مواجه می شود، اجتناب کنند. انتظار می‌رود که این فرآیند بسیار پیچیده‌تر، گیج‌کننده‌تر و با اختلاف نظرهای بسیار بیشتر از تغییر اداره تهاتر نظارتی IRS و CDS باشد.

موسسات به سمت چندین نوع مختلف ابزار حرکت می کنند که هنوز بر اساس ابزارهای ارزی هستند اما در مبادلاتی که قبلاً ایجاد شده معامله می شوند، در نتیجه خطر عوارض مقررات جدید و مشکلات تهاتر جدید را کاهش می دهند.

در اینجا چیزی است که موسسات به عنوان جایگزین شروع به تجارت می کنند:

گزینه های فارکس بسیار محبوب هستند، زیرا این یک مشتق معامله فارکس است که به صورت مستقیم معامله می شود، با فراخوان ها و قراردادهای ساده، که بسیار شبیه به فراخوان یا فروش اختیار معامله سهام است. تفاوت این است که معامله اختیار فارکس خرید یک تماس یا خرید یک معامله است که معامله گر فارکس در بازار عادی فارکس انجام می دهد. معاملات SPOT یا گزینه های پرداخت واحد نیز در دسترس هستند و برای بسیاری از مؤسسات مختلف برای اهداف مختلف سبد خرید محبوب تر می شوند.

گزینه های فارکس در حال افزایش محبوبیت هستند زیرا یادگیری آنها نسبتاً آسان است. این نوع گزینه‌ها برای معامله‌گر ارز خارجی و فرآیند معاملات خارج از بورس از قبل به وضوح تعریف شده‌اند و عملیاتی شده‌اند، در حالی که خانه‌های تسویه فارکس جدید کاملاً جدید و آزمایش‌نشده هستند، فاقد فرآیند سیستمی کامل هستند و مملو از بحث‌های بحث‌انگیز در مورد چگونگی آن هستند. آنها باید راه اندازی شوند.

در همین حال، مؤسسات به روشی برای تجارت فارکس نیاز دارند که ریسک کمتری با پتانسیل صعودی خوب داشته باشد. گزینه های فارکس یک تناسب آشکار است که بسیاری از مشکلات را از بین می برد و به حداقل زمان برای معامله نیاز دارد.

ابزار دیگری که بسیاری از موسسات در نظر دارند، ETF فارکس است که در بورس ها معامله می شود. اینها درست مانند سهام معامله می شوند، اما بر اساس جفت فارکس هستند. سفارشات ساده هستند و تجزیه و تحلیل نمودار برای ردیابی ETF و معامله در دسترس است.

در اینجا معنای این امر برای معامله گر خرده فروشی فارکس آمده است:

فارکس بازاری بزرگ و بسیار پیچیده با چندین سطح دسترسی است. معامله گران خرده فروشی فارکس در خارج با دسترسی محدود به بازار واقعی فارکس هستند. معامله گران خرده فروشی فارکس به جای اینکه در بازار عمومی فارکس باشند، علیه کارگزاران خود معامله می کنند. تأثیری که احساس می شود از پرکردن کارگزار برای معامله گران خرده فروشی فارکس است. بسیاری از کارگزاران ملزم به رعایت مقررات جدید برای معاملات فارکس و قوانین تهاتر هستند.

اختلال در بازار فارکس از سردرگمی، تغییر در ساختار، تعریف پارامترهای آنچه باید پاک شود، این که چگونه مدل های کسب و کار موسسات را تغییر می دهد، و مدت زمانی که طول می کشد تا قوانین جدید و قوانین تهاتر به طور کامل یکپارچه شود، عواملی هستند که خرده فروشی می کنند. معامله گران نباید نادیده بگیرند. در حالی که در ظاهر ممکن است همه چیز یکسان به نظر برسد، فعالیت پنهان زیربنایی که معامله‌گران خرده‌فروشی نمی‌بینند، ممکن است مشکلاتی را برای خرده‌فروشی ایجاد کند که انتظارش را ندارند.

معاملات فارکس ممکن است بی ثبات تر شود. مطمئنا گزینه های فارکس و ETF های مبتنی بر جفت ارز با فعالیت بیشتر و بیشتر در این دو پلتفرم صرافی افزایش خواهند یافت.

تمام معامله گران خرده فروشی فارکس باید همان کاری را انجام دهند که موسسات انجام می دهند، یعنی بررسی ابزارهای جایگزین برای تجارت فارکس، مانند گزینه های فارکس یا ETF ها بر اساس جفت. با جنبه های ریسک پایین تر معاملات گزینه ها، بسیاری از معامله گران فارکس ممکن است متوجه شوند که سودآوری آنها با کاهش ریسک آنها افزایش می یابد.

معاملات فارکس گزینه ها راه حلی برای موسسات در زمانی است که بازار فارکس با تغییرات گسترده ای در حال مواجهه است. معامله گران خرده فروشی فارکس همچنین باید تمام روش های مختلف تجارت فارکس را بررسی کنند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا