اخبار فارکس

Candlesticks فارکس بررسی آسانی را انجام داد – این ابزار تحلیل فنی فارکس چگونه کار می کند؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توانید از کندل ها برای معامله در بازارهای فارکس استفاده کنید؟ کندل های ژاپنی یک ابزار تحلیل تکنیکال واقعا مفید هستند که معمولاً برای معاملات سهام و معاملات آتی کالا استفاده می شود.

معامله گران حرفه ای نیز از کندل ها برای معامله در بازار فارکس استفاده کرده اند، اما کاربرد آنها در نمودارهای فارکس می تواند کمی متفاوت باشد. به عنوان مثال، از آنجایی که بازار ارز یک بازار 24 ساعته است، شکاف‌های بالا و پایین کمتری بین شمعدان‌ها وجود خواهد داشت (به جز در تعطیلات آخر هفته)، بنابراین باید رویکرد خود را تغییر دهید.

1. شمعدان ژاپنی چیست؟

2 نوع شمعدان وجود دارد. نزولی معمولا قرمز یا رنگی است، در حالی که صعودی سبز یا شفاف است. کندل نزولی شمعی است که کمتر از قیمت باز بسته شده است، در حالی که کندل صعودی بالاتر از قیمت افتتاحیه بسته شده است. معمولاً سایه هایی نیز وجود دارند که در غیر این صورت به عنوان “فتیله” شناخته می شوند که در بالا و پایین بدنه شمعدان ظاهر می شوند. این محدوده قیمتی است که جفت ارز در بازه زمانی معامله کرده است.

2. تجربه من در استفاده از شمعدان فارکس آسان شده است

در داخل این کتاب الکترونیکی، من تمام الگوهای نمودار اصلی را یاد گرفته ام که می توانند نوسانات و ادامه قیمت ها را به طور قابل اعتمادی پیش بینی کنند. برخی از این الگوها عبارتند از ستاره تیرانداز، Marubozu، الگوهایی که می توانند حرکت قیمت را به طور قابل اعتماد پیش بینی کنند.

البته، هنگام جستجوی الگوهای درگیر باید خلاقیت بیشتری به خرج دهید، زیرا زمانی که شمع بعدی همیشه با همان قیمت بسته شدن شمع قبلی باز می شود، یافتن این الگو دشوارتر است.

3. آیا کندل های ژاپنی واقعا برای تجارت فارکس مفید هستند؟

قطعا! با استفاده از این ابزار معاملاتی، اکنون می توانم به راحتی شرایط بازار را تحلیل کنم و روند آینده بازار را با دقت بالایی پیش بینی کنم.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا