اخبار فارکس

7 ساده ترین نکته برای حفظ سودآوری حساب خود در معاملات فارکس

از آنجایی که من در فارکس معامله می کنم، متوجه شدم که جنبه دشوار معامله، حفظ سودآوری حساب شما است. صادقانه بگویم، بسیاری از معامله گران فارکس در طول فصل تجارت خود درآمد کسب می کنند. اما سوال این است که چند نفر می توانند آن را بدون منفجر کردن آن به طور سودآور حفظ کنند. به عنوان یک معامله گر حرفه ای، این نکات زیر که در طول زمان به من کمک کرده است، به شما کمک می کند تا حساب خود را به طور سودآور حفظ کنید تا بتوانید به راحتی از حساب خود برداشت کنید.

  1. مهم ترین نکته برای حفظ آسان حساب خود، تجزیه و تحلیل استراتژی های معاملاتی خود است. اگر از یک سیستم فارکس خیلی خوب استفاده نمی کنید، نگهداری حسابتان دشوار خواهد بود. همه وارد بازارهای مشابهی در سراسر جهان می‌شوند، تقریباً در یک پلتفرم، بسیاری پول از دست می‌دهند، و تعداد کمی به طور مداوم درآمد کسب می‌کنند. آیا از خود پرسیده اید که چرا اینطور است؟ سیستمی که در معاملات استفاده می کنند و زمان معامله متفاوت است. اگر هنوز به شدت ضرر می کنید، سیستم خود را تغییر دهید.
  2. باید بدانید که هر روز در بازار متفاوت است. در هر معامله ای باید بسته به شرایط به گونه ای متفاوت مدیریت کنید. به همین دلیل است که اکثر نشانگرها و روبات ها به درستی کار نمی کنند. اگر در تجزیه و تحلیل هفتگی یا روزانه شکست بخورید، ممکن است حساب خود را منفجر کنید.
  3. بدانید چه زمانی معامله کنید و چه زمانی کنار بگذارید. اگر استراتژی خوبی دارید، اما زمانی وارد معامله ای می شوید که سخنرانی یا اخبار مهمی در حال رخ دادن است، می تواند حساب شما را به راحتی نابود کند. این تقصیر سیستم شما نیست، بلکه تقصیر شما خواهد بود. گزارش‌های خبری اصلی را مطالعه کنید که می‌توانند به راحتی قیمت را در وب‌سایت‌های اصلی اخبار فارکس مشکل سازند.
  4. وقتی سود می کنید، یاد بگیرید که چگونه صبور باشید و منتظر بهترین فرصت دیگر باشید. با این کار می توانید به راحتی از حساب خود محافظت کنید. توجه داشته باشید که روز خوب همیشه خواهد آمد. آهسته ثروتمند شدن خوب است تا اینکه سریعاً چشمگیر بشوی.
  5. استراتژی های معاملاتی خود را بسیار موثر و قدرتمند اما در عین حال بسیار ساده کنید. پلتفرم خود را با این همه شاخص خوشه بندی نکنید. آنها احساسات شما را خراب می کنند. مهم نیست با چه چیزی معامله می کنید، اگر خیلی خوشه ای باشد، شما را گیج می کند. شما به راحتی می توانید اشتباه کنید.
  6. درک کنید که عمل قیمت چیست. اگر می دانید قیمت عمل چیست، به شما کمک می کند بدانید که آیا استراتژی شما به خوبی کار می کند یا خیر. خواهید دید که کجا اشتباه می کنید. بسیاری از معامله گران نمی دانند که این قیمت یا بهتر است رفتار معامله گران و واکنش آنها به قیمت است که همه ربات ها، اندیکاتورها یا هر نرم افزاری را کنترل می کند. به شاخص ها وابسته نباشید. قبل از هر شاخصی ابتدا به واکنش مردم بستگی دارد.
  7. با روند معامله کنید. من با ابزارهای ساده اما قدرتمندم چیزی جز بازار پرطرفدار معامله نمی کنم. این به من اجازه می دهد فقط از 10 دقیقه در روز استفاده کنم و من به کارهای دیگری ادامه می دهم. من همیشه پول در میارم

اگر مثل من با نرم افزارهای قیمتی بسیار ساده معامله کنید، بارها و بارها به راحتی درآمد کسب خواهید کرد. شما حتی با صرف روزانه 10 دقیقه حساب خود را به راحتی دو برابر خواهید کرد. برای دریافت این سیستم معاملاتی انقلابی قدرتمند و جلوگیری از از دست دادن پول، بازدید کنید www.priceactionexperts.com برای اطلاعات بیشتر

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا