اخبار فارکس

6 نکته که قبل از انتخاب سیستم معاملاتی فارکس باید در نظر بگیرید

سیستم های معاملاتی فارکس بخشی جدایی ناپذیر از تجارت فارکس هستند. هنگامی که یک سرمایه گذار به رویه ها، دستگاه ها و مکانیسم های تجارت عادت کرد، گام بعدی شامل سیستم های معاملاتی فارکس می شود. مانند هر چیز دیگری که ممکن است به عنوان یک سرمایه گذار تجارت فارکس انجام داده باشید، سیستم های معاملاتی فارکس شامل موارد انتخابی هستند. انتخاب های دقیق با بازده خوب پاداش قابل توجهی دارند. برای اینکه بتوانید انتخاب های درستی داشته باشید، در اینجا برخی از شاخص ها وجود دارد که باید به آنها پاسخ دهید:

 1. اصالت و اثبات ادعاها
 2. برخی از سیستم هایی که در بازار فارکس ارائه می شوند حقه هستند در حالی که برخی دیگر خوب هستند. افراد ناصادق از ابزارهای غیر صادقانه استفاده می کنند تا شما را متقاعد کنند که سیستمی را بخرید که چیزی در مورد آن نمی دانید یا فقط از آن متنفر هستید. یکی از این راه های غیر صادقانه، ارائه موارد فرضی برای ارائه مدرک است. در تجارت فارکس، نتایج معاملات قبلی قوی‌ترین دلیل صحت ادعا هستند. بنابراین باید به منابع کافی از اطلاعات تجارت فارکس مجهز باشید.

 3. عملکرد و رتبه بندی
 4. قبل از اینکه سوابق قبلی آنها را تأیید کنید، به دست هر ارائه دهنده سیستم فارکس نیفتید. در صورت وجود هرگونه لینک از دست رفته، به دنبال توضیح رضایت بخش باشید. از این نقطه می توانید تصمیم خوبی بگیرید. تعداد افرادی که در شرکت سرمایه گذاری کرده اند یکی دیگر از شاخص های توانایی شرکت برای نقدشوندگی است. مراقب باشید که سوابق منعکس کننده اعداد واقعی باشند!

 5. مقایسه بین سود بالقوه و ضرر بالقوه
 6. معامله در بازارهای فارکس بدون ریسک امکان پذیر نیست. هر گونه ادعای خلاف آن باید رد شود. این بدان معنا نیست که شما باید خود را به دست شرکت های ریسکی بیندازید. برخی از ریسک‌ها در انتظار لحظه‌ای مناسب برای تسخیر معامله‌گر فارکس هستند. بیشتر ریسک ها در واقع برنامه ریزی شده اند تا خودبخودی. آنها خطر نیستند بلکه تقلب هستند.

 7. مشاوره مصرف کننده از دفتر فارکس
 8. توصیه های نظارتی دفتر فارکس هرگز نباید نادیده گرفته شود. می تواند به شما در برابر کلاهبرداری هشدار دهد. اطمینان حاصل کنید که قدرت شرکت مورد نظر خود را از نظر محیط های واقعی بازار رقابتی بررسی کنید.

 9. شاخص های شبیه سازهای تجارت
 10. اینها ابزارهایی هستند که برای پیش بینی جهت یک ارز از نظر نوسانات استفاده می شوند. روش خاصی وجود دارد که در آن مکانیسم فارکس سالم باید رفتار کند. اگر مطابق انتظارات شما رفتار نمی کند، باید از آن اجتناب کنید.

 11. نظر دوم از معامله گران باتجربه فارکس
 12. خرید در اطراف بخشی از انجام بهترین معاملات مربوط به سیستم های معاملاتی فارکس است. ابتدا از افرادی که می شناسید در دوراهی مشابه شما قرار گرفته اند، مشاوره بگیرید. این توصیه را باید با پس‌زمینه زمان‌های اقتصادی در حال تغییر دید. استراتژی هایی که دو دهه پیش به کار گرفته شد تغییر کرده و از آن زمان روند به سمت پیچیدگی حرکت کرده است. نقاط عطف مهمی مانند معرفی یورو شاهد بوده است. هیچ کس نمی داند آینده چه چیزی به ارمغان می آورد. در ابتدا تصور می شد که چنین تغییراتی در قالب روش آسان تری برای تحلیل بازار باشد. حتی با توسعه نرم افزار تحلیل آماری، روند بازار فارکس به سمت پیچیدگی بیشتر پیش می رود. این بر تصمیماتی که بر روی سیستم های معاملاتی فارکس تأثیر می گذارد تأثیر می گذارد

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا