اخبار فارکس

6 مزیت عملی تجارت فارکس

تجارت فارکس یک فعالیت بسیار هیجان انگیز است که به فرد نیاز دارد تا ترکیبی از نظم و تجزیه و تحلیل داشته باشد. با دانش و توانایی مناسب در خواندن نمودارها یا گزارش های مالی، فرصت های زیادی برای کسب سود در خرید و فروش جفت ارز وجود دارد. بیایید نگاهی بیندازیم به چند دلیل که چرا بازار فارکس بسیار محبوب است:

واسطه را حذف می کند

اکثر افرادی که از بازار فارکس استفاده می کنند، این امکان را دارند که مستقیماً بدون نیاز به اتکا به واسطه برای کارگزاری معاملات، معامله کنند. تمام قیمت گذاری برای جفت ارز توسط بازار مسئول تعیین می شود که به طور قابل توجهی به سرعت بخشیدن به فعالیت معاملات کمک می کند.

بدون کمیسیون

معاملات فارکس به کارمزد کارگزاری، کارمزد مبادله یا کارمزد تمیز کردن متکی نیست. بسیاری از کارگزاران درگیر در بازار فارکس، با توجه به میزان اسپرد پیشنهاد و درخواست، کمیسیون دریافت می کنند. در شرایط عادی معاملات، مقدار اسپرد پیشنهاد/فروش اغلب کمتر از 0.1 درصد است. با این حال، برای معامله گران با حجم بالا، این می تواند به نرخ حدود 0.07٪ کاهش یابد.

بازار 24 ساعته

بازار فارکس در هر زمانی از شبانه روز باز و برای معامله در دسترس است. این مطمئناً برای معامله گران پاره وقت که زمان آزاد محدودی دارند جذاب خواهد بود. چه صبح، ظهر یا شب باشد، می توان معامله ای را با سایر معامله گران فعال در سایر نقاط جهان انجام داد.

موانع ورود کم

معامله گران در بازار فارکس این گزینه را دارند که با یک حساب تجاری بسیار کوچک که می تواند به اندازه 20/25 دلار باشد، شروع به کار کنند. این کاملاً با بازارهای آتی، اختیار معامله یا سهام متفاوت است که برای شروع به حساب معاملاتی قابل توجهی نیاز دارند.

یک اکانت میکرو یا مینی اولیه یک گزینه عملی برای اولین معامله گر است. در حالی که داشتن سرمایه اولیه بیشتر از حداقل حداقل سودمندتر است، اما مانع ورود کم قطعاً توسط افراد عادی که فقط مقدار کمی برای سرمایه گذاری دارند، قدردانی می شود.

بازار باز

بازار فارکس به اندازه‌ای است و معامله‌گران فعال زیادی دارد که برای یک واحد تجاری نمی‌توان برای مدت طولانی تأثیر یا تأثیر عمده‌ای بر قیمت‌های بازار داشته باشد.

دسترسی به منابع رایگان

اکثر کارگزاران درگیر در معاملات فارکس، انواع منابع رایگان را برای کمک به یادگیری اصول اولیه ارائه می دهند. این می تواند شامل باز کردن یک حساب آزمایشی برای ایجاد مهارت های خود با انجام معاملات عملی باشد. همچنین، تعداد زیادی خدمات نمودار و فیدهای خبری بی‌درنگ برای در ارتباط ماندن با آخرین اطلاعات وجود دارد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا