اخبار فارکس

5 واقعیت در مورد تجارت فارکس

تا آنجا که به اندازه بازار مربوط می شود، بدون شک بازار فارکس بزرگترین بازار در سراسر جهان است. میانگین گردش مالی آن بیش از 4 تریلیون دلار در روز است. با گذشت زمان، این بازار بزرگ اما غیرمتمرکز بسیار محبوب شد. در درجه اول، این اتفاق به دلیل تعدادی از نوآوری ها در دنیای فناوری در چند دهه گذشته رخ داده است. امروزه با کمک تکنولوژی میلیون ها معامله گر می توانند وارد بازار ارز شوند. اگر تازه وارد این بازار شده اید، در زیر 5 واقعیت آورده شده است که می تواند بینش عمیق تری از این دنیای تجارت به شما بدهد.

1. سودهای کوچک جمع می شوند

اگرچه فارکس یکی از بازارهای برتر در این کلمه است، اکثر معامله گران در ابتدا سود زیادی به دست نمی آورند. در ابتدا، آنها بازار را تجزیه و تحلیل می کنند و چند معامله را با مقدار کمی پول انجام می دهند و سودهای کمی به دست می آورند. با گذشت زمان، دستاوردهای کوچک اضافه می شود. این نوع معامله گران دارای تجربه زیادی در معاملات هستند.

در واقع، هدف شما باید استفاده از استراتژی مناسب برای حفظ درآمد بدون متحمل شدن زیان های بزرگ باشد.

2. انتخاب یک کارگزار معتبر مهم است

برای بازگشت سرمایه، بازار فارکس مجموعه بی پایانی از فرصت ها را ارائه می دهد. اما واقعا مهم است که قرارداد را با یک کارگزار معتبر خوب امضا کنید. منظور از خوب، دلالی است که دارای مقررات و مجوز است. برای اطمینان از استخدام یک کارگزار حرفه ای و معتبر، به تحقیق مناسب نیاز است. آنها باید انواع مختلفی از خدمات از جمله پشتیبانی خوب از مشتری را ارائه دهند.

3. احساسات مهم نیستند

به طور طبیعی، تجارت یک تعهد عاطفی است زیرا پولی که به سختی به دست آورده اید در بازاری در خطر است که نوسان و غیرقابل پیش بینی است. اما اگر با ذهنیت عاطفی وارد بازار شوید، احتمال شکست شما بیشتر است. در واقع، زمانی که شما احساساتی هستید، تمایل به تصمیم گیری عجولانه دارید.

اگر نمی‌خواهید این اتفاق بیفتد، ممکن است بخواهید یک استراتژی معاملاتی بر اساس یک حساب تجاری آزمایشی، که به عنوان حساب آزمایشی شناخته می‌شود، تنظیم کنید. در واقع، یادگیری معامله به صورت عینی تنها زمانی امکان پذیر است که هنگام معامله، احساسات خود را کنار بگذارید. این شانس شما را برای بازگشت سرمایه به طور منظم افزایش می دهد.

4. تجارت خودی یک باور نادرست است

برخلاف آنچه ممکن است اکثر مردم به شما گفته باشند، هیچ حقیقتی در تجارت داخلی در بازار معاملات فارکس وجود ندارد. بنابراین، مهم است که در نظر داشته باشید که باید بر اساس شرایط فعلی بازار و جدیدترین اخبار تصمیم گیری کنید. به عبارت دیگر، هیچ راه جادویی یا راه های کوتاهی برای کسب سود وجود ندارد.

5. استراتژی ساده بهتر عمل می کند

در نهایت، اگر به دنبال یک رویکرد محکم برای دستیابی به موفقیت در این دنیای تجارت هستید، باید از یک استراتژی ساده به جای یک استراتژی پیچیده استفاده کنید. به عبارت دیگر، شما باید یک استراتژی ساده اما آزمایش شده را بر اساس تحلیل عمیق بازار انتخاب کنید. شما می توانید این استراتژی را در طول حرفه تجاری خود اعمال کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + بیست =

دکمه بازگشت به بالا