اخبار فارکس

5 نکته مهم برای انتخاب بهترین سیگنال های معاملاتی فارکس

ارائه دهندگان سیگنال معاملاتی فارکس هشدارهایی را برای معامله گران با مشخصات ورود و خروج خاص برای فرصت های تجاری بالقوه ارسال می کنند. زمانی که شرایط بازار برای ورود یک معامله گر مناسب باشد، هشدار ارسال می کنند.

برای ارائه دهندگان سیگنال تحلیلگر فنی، سبک های معاملاتی ممکن است از نمودارهای کوتاه مدت 5 دقیقه ای تا نمودارهای بلند مدت 4 ساعته یا روزانه متفاوت باشد. سایر ارائه دهندگان سیگنال ممکن است تحلیلگران بنیادی مبتنی بر اخبار و یا ترکیبی از هر دو بنیادی و فنی باشند.

هنگامی که نوبت به شناسایی فرصت های سود بالقوه در بازارها می شود، سیگنال های معاملاتی می تواند برای معامله گران بسیار مفید باشد که در غیر این صورت ممکن است از دست داده باشند.

در اینجا 5 نکته مهم برای انتخاب بهترین سیگنال های معاملاتی فارکس آورده شده است.

نکته اول: یکی را انتخاب کنید که به موقع به شما سیگنال بدهد

بسیاری از سیگنال‌های معاملات ارزی می‌توانند بسیار مؤثر باشند و به شما کمک کنند تا از بازارها سود ثابتی کسب کنید. با این وجود، باید مطمئن شوید که آنها می توانند سیگنال های معاملاتی خود را به موقع ارائه دهند زیرا زمان بندی برای معاملات ارز بسیار مهم است. همیشه به یاد داشته باشید که نحوه ارسال سیگنال به شما بر زمان‌بندی آنها تأثیر زیادی می‌گذارد – برای مثال، رسیدن ایمیل‌ها به شما بیشتر از هشدارهای پاپ طول می‌کشد.

نکته دوم: ارائه دهندگانی که راه های مختلفی برای دریافت سیگنال های شما ارائه می دهند

نکته مهم دیگری که باید در نظر بگیرید روشی است که ارائه دهنده سیگنال معاملاتی فارکس شما سیگنال های معاملاتی را به شما تحویل می دهد. اگر نمی توانید متعهد شوید که تمام روز را در رایانه خود بگذرانید، ممکن است ترجیح دهید هشدارهای خود را از طریق تلفن همراه خود دریافت کنید تا از طریق ایمیل. به طور مشابه، اگر بیشتر روز را با رایانه خود کار می کنید، ممکن است بهتر باشد هشدارهای خود را به عنوان یک اعلان یا ایمیل پاپ آپ دریافت کنید. مطمئن شوید که ارائه دهنده ای که انتخاب می کنید با نیازهای تجاری و سبک زندگی شما مطابقت دارد.

نکته سوم: عملکرد ارائه دهنده را بررسی کنید

اطمینان حاصل کنید که آنها عملکرد فعلی و گذشته خود را به صورت آنلاین با جزئیات کامل تجارت از قیمت ورودی تا خروج ارسال می کنند. همچنین، از آنها برای حداقل یک تا دو ماه با یک حساب معاملاتی آزمایشی رایگان استفاده کنید تا اعتبار و میزان موفقیت سیگنال های دریافتی خود را آزمایش کنید. اگر همه چیز خوب به نظر می رسد و گزارش تجارت آنها با شما مطابقت دارد و شما سودآور هستید، در آن زمان به یک حساب کاربری زنده تغییر دهید.

نکته چهارم: دریابید که ارائه دهندگان سیگنال چه کسانی هستند

این یکی ضروری است. شما باید بتوانید در مورد معامله‌گران و شرکتی که در پشت سیگنال‌های معاملاتی فارکس تصمیم به استفاده از آن دارید اطلاعات کسب کنید. چرا؟ زیرا تا آنجا که می دانید شخص پشت یک سایت می تواند یک گیک 16 ساله باشد که در زیرزمین مادرش زندگی می کند (اشکالی ندارد در زیرزمین مادرتان زندگی کنید، اما ممکن است این شخصی نباشد که بخواهید به شما اعتماد کنید. شغل پول و تجارت.)

نکته پنجم: ابتدا فقط یک ماه ثبت نام کنید

انتخاب بهترین نرم‌افزار سیگنال معاملات ارزی مستلزم مقدار زیادی تحقیق، درک نیازهای معاملاتی شما است و اغلب اوقات فقط باید به اطراف خود نگاه کنید و برای یک اشتراک 1 ماهه در یک ارائه‌دهنده سیگنال معاملاتی فارکس ثبت‌نام کنید.

به این ترتیب، می‌توانید سیگنال‌هایی را که دریافت می‌کنید آزمایش کنید، نوع روش تحویل را برای شما بهتر کار کنید و ببینید آیا می‌خواهید به استفاده از هشدارها برای معاملات آینده ادامه دهید یا خیر.

در حالی که سیگنال های معاملاتی فارکس می توانند به شما کمک کنند نقاط ورود و خروج خوبی برای معاملات خود پیدا کنید، اما هرگز 100٪ دقیق نیستند. به همین دلیل مهم است که ابتدا چند ارائه‌دهنده را امتحان کنید تا ببینید کدام یک برای شما و سبک معاملاتی شما بهتر عمل می‌کنند – استفاده از نکات بالا به شما در انجام این کار کمک می‌کند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا