اخبار فارکس

5 نکته تجارت فارکس که در سال 2019 باید بدانید

این مقاله نکات جدیدی را در مورد معاملات فارکس به شما ارائه می دهد. شما 5 نکته را دریافت خواهید کرد که ممکن است به شما کمک کند به عنوان یک معامله گر در سال 2019 به موفقیت برسید. اگر یک معامله گر جدید هستید، این زمینه می تواند برای شما کمی سخت باشد. به هر حال، ندانستن قوانین نمی تواند به موفقیت شما کمک کند. خبر خوب این است که توصیه های ما برای مبتدیان است. بنابراین، اگر تازه شروع کرده اید، موارد زیر را بررسی کنید.

1. با یک کارگزار عاقل همراه شوید

اول از همه، مطمئن شوید که با کارگزار مناسب کار می کنید. یک راه آسان، خواندن نظرات و در نظر گرفتن توصیه های ارائه شده توسط دیگران است. همچنین، مطمئن شوید که با یک حرفه ای که مناسب شخصیت شما و قابل اعتماد است، بروید. به خاطر داشته باشید که متخصصان تقلبی زیادی وجود دارند. در حالت ایده آل، ممکن است بخواهید یک کارگزار دارای مجوز را انتخاب کنید.

2. استراتژی خود را تنظیم کنید

مهم نیست که چقدر نکات معاملاتی فارکس دارید، اگر استراتژی محکمی نداشته باشید، نمی توانید به جایی برسید. در واقع عدم ایجاد استراتژی یکی از رایج ترین اشتباهاتی است که اکثر مبتدیان مرتکب می شوند.

آنچه شما باید انجام دهید این است که در مورد اهداف خود تصمیم بگیرید. داشتن یک هدف مشخص برای دستیابی به شما در طول سفر کمک خواهد کرد.

3. گام به گام یاد بگیرید

درست مانند سایر زمینه ها، تجارت مستلزم آن است که تا زمانی که دانش این تجارت را به دست آورید، مرحله به مرحله شروع کنید. کاری که باید انجام دهید این است که در مقادیر کم قرار دهید و ببینید که چگونه پیش می رود. سرمایه گذاری یک مبلغ هنگفت در ابتدا ایده بدی است.

4. احساسات خود را کنترل کنید

مطمئن شوید که تحت تأثیر احساسات خود قرار نمی گیرید. گاهی اوقات ممکن است واقعا سخت باشد، به خصوص بعد از اینکه متحمل ضرر شده اید. با این حال، اگر احساسات خود را تحت کنترل داشته باشید، می توانید انتخاب های درستی داشته باشید.

احساساتی شدن خطر تصمیم گیری اشتباه را افزایش می دهد. بنابراین، پیشنهاد می کنیم یاد بگیرید که احساسات خود را مدیریت کنید.

5. اجازه ندهید استرس شما را تحت الشعاع قرار دهد

درست مانند احساسات، استرس نیز می تواند مشکلاتی را برای شما ایجاد کند. به عبارت دیگر، اگر استرس زیادی دارید، ممکن است تصمیمات غیرمنطقی بگیرید که ممکن است هزینه زیادی داشته باشد. بنابراین، پیشنهاد می کنیم عواملی که باعث استرس شما می شوند را شناسایی کنید. پس از شناسایی منابع، مطمئن شوید که سعی در حذف آنها دارید.

وقتی تحت استرس هستید، نفس عمیق بکشید و به چیز دیگری توجه کنید. با گذشت زمان، هنر کنترل استرس خود را خواهید آموخت. به ذهن خود گوش دهید و دریابید که چه چیزی می تواند بهترین کار را برای شما داشته باشد.

به طور خلاصه، ممکن است نخواهید اجازه دهید این معامله شما را بترساند. شما نمی خواهید هر چه باشد تسلیم شوید. ممکن است بخواهید به خاطر داشته باشید که موفقیت در زمینه تجارت فارکس بستگی به میزان آمادگی و اراده شما دارد. بنابراین، اگر می خواهید به موفقیت برسید، باید نظم و انضباط را یاد بگیرید. امیدواریم این نکات به شما کمک کند آماده شوید و بهترین نتیجه را بگیرید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا