اخبار فارکس

3 نکته عالی برای دو برابر کردن درآمد تجارت فارکس

بیشتر و بیشتر معامله گران و حتی تازه کارها می خواستند به تجارت فارکس دست پیدا کنند. تجارت فارکس یک راه عالی برای اضافه کردن درآمد اضافی است که ممکن است در خانه خود به آن نیاز داشته باشید. همه معاملات با پاداش و ریسک همراه هستند، اگر 3 نکته عالی زیر را دنبال کنید، درآمد معاملات فارکس خود را در کمترین زمان سه برابر خواهید کرد.

نکته 1: نباید اجازه دهید یک برنده به یک بازنده تبدیل شود

همه معامله گران تازه کار گاهی اوقات حتی بسیار تجربه یکی; مرتکب این اشتباه مرگبار و پرهزینه شوید. هیچ چیز بدتر از این نیست که معامله خود را از سود 40 پیپ به صورت معکوس مشاهده کنید و 30 پیپ کاهش ضرر را کاهش دهید. بنابراین به یاد داشته باشید که از سود خود محافظت کنید حتی اگر به معنای کسب سود 10 پیپ باشد. وقتی روزهایی که طبق پیش بینی یا پیش بینی شما پیش نمی رفت، سود کمتری نسبت به ضرر دارید.

نکته 2: تکانه می کشد

آیا داستان های معامله گرانی را شنیده اید که به طور متوالی برنده می شوند، همه چیز را در یک معامله به دلیل انگیزه از دست می دهند؟ من مطمئن هستم که شما این کار را می کنید و برای تاجر تازه کار بسیار رایج است. ثابت کرده است که تجارت از نظر منطقی بسیار دقیق تر و سودآورتر از معاملات آنی است. به عنوان مثال، اگر یک جفت ارز به شدت بالاتر از آنچه تصور می شود معامله شود، یک معامله گر تکان دهنده ممکن است «احساس کند» که بیش از حد بالا رفته است و تصمیم می گیرد این جفت ارز را کوتاه کند. این جفت ارز بالاتر رفت و او متقاعد شد که “اکنون زمان آن فرا رسیده است”. قیمت این جفت کمی پایین آمد و آنطور که او انتظار داشت عقب نشینی نکرد، در عوض دوباره شروع به افزایش کرد. حساب کاربری او با حاشیه مواجه شد و او چاره ای جز انحلال موقعیت ندارد. بعداً فقط برای دیدن این جفت شروع به ردیابی و تجارت پایین تر از موقعیت کوتاه خود کردند.

نکته 3: هرگز بیش از 2% در هر معامله ریسک نکنید

ضرب المثلی توسط یک اقتصاددان و سرمایه‌گذار بزرگ، جان مینارد کینز وجود دارد که می‌گوید: «بازار می‌تواند بسیار بیشتر از آن‌چه شما بتوانید حلال بمانید غیرمنطقی باقی بماند». به همین دلیل است که این نکته یا قانون باید به دقت دنبال شود. بیشتر تاجران تازه کار ابتدا تجارت خود را با این چشم انداز شروع کردند که برنده «بزرگ ها» شوند تا بتوانند بازنشسته شوند و میلیونر شوند. بسیاری از معامله‌گران با تجربه می‌دانند که اگر حسابی با 1000 دلار داشته باشید و 500 دلار از دست بدهید، 50 درصد کاهش یافته است. اما برای بازگشت به 1000 دلار، باید 100 درصد سود داشته باشد. فرض کنید برای هر معامله 2 درصد ضرر تعیین کرده اید، حتی اگر 10 معامله متوالی را از دست بدهید، فقط 20 درصد از سرمایه خود را به خطر می اندازید. بنابراین هنر تجارت فارکس این است که بدانید چگونه زیان های خود را با حفظ سرمایه خود کنترل کنید.

خلاصه

موارد فوق نکات بسیار ساده و ساده ای هستند که احتمالاً بسیاری قبلاً نام آنها را شنیده اند. اما صادقانه بگویم، بسیاری از معامله گران آن را به شدت دنبال نمی کنند، اما اگر این کار را انجام دهید، در کمترین زمان درآمد خود را از معاملات فارکس دو برابر خواهید کرد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا