اخبار فارکس

3 نکته برای تبدیل شدن به یک میلیونر فارکس در 14 ماه با شروع تنها با 100 دلار!

حتماً آرزوی میلیونر شدن در فارکس را دارید. بسیاری از معامله گران جدید رویای تبدیل شدن به یک میلیونر فارکس را در عرض یک تا دو سال در سر می پرورانند، اما پس از چند ماه زمانی که پول سخت به دست آمده خود را از دست می دهند، از آن دست می کشند. مشکل این است که اکثر آنها برنامه معاملاتی ندارند. خوب، اگر برنامه معاملاتی زیر را صادقانه دنبال کنید، می توانید یک میلیونر فارکس نیز شوید.

نکته شماره 1 تبدیل شدن به یک میلیونر فارکس

ابتدا خود را در مورد تجارت فارکس آموزش دهید. بیشتر اطلاعات به صورت رایگان به صورت آنلاین در دسترس است. یک سیستم معاملاتی فارکس را انتخاب کنید که فکر می کنید با شخصیت و سبک شما مناسب است. این سیستم معاملاتی فارکس باید 60 روز ضمانت بازگشت پول داشته باشد. به این ترتیب، می توانید آن سیستم را امتحان کنید و اگر کار نکرد، می توانید بازپرداخت کنید. انتخاب صحیح سیستم معاملاتی شما بسیار مهم است. شما نیازی به عجله ندارید. در مورد سیستم های مختلف فارکس که در بازار فروخته می شوند بخوانید. فهرستی از حداقل 3 بهترین سیستم فارکس تهیه کنید. اطمینان حاصل کنید که سیستم های فارکس به راحتی قابل معامله هستند و بیش از 3 تا 4 ساعت در روز برای معامله نیاز ندارند.

نکته شماره 2 تبدیل شدن به یک میلیونر فارکس

بهترین سیستم فارکس را از نظر خود در حساب آزمایشی خود به مدت یک ماه آزمایش کنید. اگر تجارت سیستم را دشوار می‌دانید، برای بازپرداخت اقدام کنید. دومین سیستم فارکس را در لیست خود انتخاب کنید. پس از تست یا دو سیستم، سیستمی را پیدا خواهید کرد که در حساب آزمایشی برای شما کار می کند و ماهیانه 100٪ بازده دارد. پس از تسلط بر سیستم در حساب آزمایشی خود، نوبت به تجارت زنده می رسد.

نکته شماره 3 تبدیل شدن به یک میلیونر فارکس

اکنون، ما قرار نیست بلافاصله با یک حساب استاندارد معامله کنیم. کاری که ما انجام خواهیم داد این است که 100 دلار به یک حساب خرد واریز کرده و با آن سیستم لات های خرد را معامله کنیم. هدف شما باید رسیدن به بازده 100٪ یا بیشتر در هر ماه باشد. وقتی روی یک لات خرد معامله می کنید، 1 پیپ برابر با 10 سنت است. بنابراین، از دست دادن 10 پیپ به معنای از دست دادن یک دلار است. با این حال، اگر در یک لات استاندارد 10 پیپ از دست بدهید، 100 دلار از دست داده اید به علاوه برای معامله با یک لات استاندارد حداقل به 1000 تا 2000 دلار نیاز دارید.

کاری که ما انجام خواهیم داد این است که سعی کنیم آن 100 دلار را در یک ماه دو برابر کنیم. این به معنای بازدهی حداقل 100٪ در یک ماه است. از دست دادن 100 پیپ در یک حساب میکرو تنها به معنای از دست دادن 10 دلار است. بنابراین، هنگام معامله با یک حساب میکرو ایمن هستید. یک سیستم را روی حساب میکرو تست کنید و اگر 100٪ در ماه بازدهی نداشت، بازپرداخت کنید و دومین سیستم برتر لیست خود را امتحان کنید.

هنگامی که سیستمی را پیدا کردید که 100٪ از حساب میکرو شما سود می برد، در پایان ماه دوم 100 دلار شما را به 200 دلار و در پایان ماه سوم 200 دلار به 400 دلار تبدیل می کند.

اکنون باید به یک حساب کوچک تغییر دهید زیرا می خواهید ریسک معاملاتی شما واقع بینانه تر شود. 1 پیپ در یک حساب کوچک برابر با 1 دلار است. با همان سیستم معاملاتی، اکنون آن 400 دلار را تا پایان ماه چهارم به 800 دلار و تا پایان ماه پنجم آن 800 دلار را به 1600 دلار تبدیل کنید.

عجله نکن این پنج ماه به شما چیزهای زیادی در مورد چگونگی تغییر بازارهای فارکس و نحوه عملکرد سیستم معاملاتی شما در هنگام تغییر شرایط بازار می‌آموزد و همچنین می‌دانید که آیا کارگزار شما خوب است یا نه، از چه اهرمی استفاده کنید و چگونه ریسک را مدیریت کنید. . اکنون، شما 1600 دلار در حساب خود دارید، می توانید به حساب استاندارد خود بروید و شروع به بازگشت 100٪ در ماه یا بیشتر کنید. حساب کنید، تا 6 ماه آینده میلیونر خواهید شد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا