اخبار فارکس

3 دلیل برای عدم معامله در بازار ارز

تجارت در بازار ارز خارجی یا فارکس در سال‌های اخیر در سراسر جهان رایج شده است. افزایش محبوبیت معاملات فارکس را می‌توان به سهولت دسترسی که اکنون به لطف پیشرفت فناوری، همه دارند نسبت داد. هر کسی که تلفن هوشمند و اتصال به اینترنت داشته باشد می‌تواند معامله‌گر فارکس شود و به درآمد دیوانه‌کننده‌ای دسترسی داشته باشد.

با این حال، 3 دلیل خوب وجود دارد که چرا بسیاری از مردم نباید تجارت فارکس را راهی برای کسب درآمد اضافی در نظر بگیرند. شما می توانید اینها را 3 M معاملات بنامید.

اولین شرط لازم برای تجارت موفق فارکس، طرز فکر صحیح است. تجارت، چه فارکس و چه سهام، دارای ریسک‌های ذاتی است و همه نمی‌توانند با پیامدهای عاطفی سرمایه‌گذاری پول خود در یک بازار بی‌ثبات مقابله کنند. طرز فکر صحیح برای معاملات روزانه موفق بسیار مهم است.

ناگفته نماند که روش صحیح یا استراتژی معاملاتی نیز بسیار مهم است. یافتن، توسعه و بهینه سازی یک استراتژی برنده نیاز به زمان و نظم دارد. تجارت فارکس یک تجارت است و مانند هر تجارت دیگری، برای موفقیت به مهارت و دانش مناسب نیاز دارید.

در نهایت، پول چیزی است که همه چیز در مورد آن است. و این بدان معنا نیست که برای پول درآوردن نیاز به پول است. یک حساب کوچک را می توان به مرور زمان در یک حساب بزرگتر ساخت. مدیریت پول کلید است، به این معنی که بتوانید معاملات کوچک انجام دهید و اجازه دهید حساب خود با گذشت زمان رشد کند. اما، این برخلاف طبیعت انسان در دنیای سریع ما است – ما اکنون آن را می خواهیم!

بنابراین، اگر این 3 خانم را ندارید، به تجارت فارکس فکر نکنید. اما، اگر ریسک گریز نیستید، مایل به یادگیری چند مهارت ساده هستید و می توانید پول خود را مدیریت کنید، تجارت فارکس می تواند درآمد پاره وقت یا بیشتر را برای شما و خانواده شما فراهم کند. سن یا سابقه مهم نیست. معمولاً در محافل تجاری شناخته شده است که جوانان از سن 12 سالگی یاد گرفته اند که با موفقیت تجارت فارکس را انجام دهند. و این بدان معنا نیست که شما به این زودی کار روزانه خود را ترک خواهید کرد. شما قادر خواهید بود درآمد بیشتری کسب کنید، اما برای کسب درآمد مداوم زمان و تلاش لازم است.

من سال‌ها پیش گزینه‌ها را معامله کردم و بسیار ناموفق بودم. به نظر نمی‌رسد که نمی‌توانم تمام مسائل فنی و اساسی را بفهمم. من تصمیم گرفتم که تجارت برای من مناسب نیست. اما، یک روز یکی از دوستان به من فارکس را معرفی کرد و متوجه شدم که درک آن بسیار آسان تر است. مطمئناً، خطر و نوسانات هنوز وجود دارد، اما جنبه فنی فارکس به نظر می رسد راحت تر باشد. من به گذشته نگاه نکرده‌ام یا ذره‌ای از آن پشیمان نشده‌ام و اکنون یک معامله‌گر و مربی تمام وقت فارکس هستم. تجارت فارکس می تواند سودآور باشد، اما، مانند هر چیز دیگری، برای موفقیت، باید مهارت ها و دانش خود را توسعه دهید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا