اخبار فارکس

3 دلیل اصلی که چرا مردم در تجارت فارکس موفق نمی شوند

بسیاری از معامله گران در حال مبارزه وجود دارند که به نظر نمی رسد از تجارت فارکس درآمد کسب کنند. اگر آمار معروف را نشنیده اید، در اینجا آمده است: 95 درصد از معامله گران فارکس ضرر می کنند. غم انگیز است اما واقعیت دارد بیایید نگاهی به برخی از کارهایی که آنها انجام می دهند بیاندازیم. در اینجا 3 دلیل اصلی برای از دست دادن پول آورده شده است:

1) ترس و طمع: این فقط راه دیگری است برای گفتن اینکه آنها نمی توانند احساسات خود را هنگام معامله کنترل کنند. آنها یا از هم می پاشند اگر یک معامله 10 پیپ بر علیه آنها باشد یا آنقدر حریص هستند که نمی دانند چه زمانی معامله را ببندند و سود خود را ببرند. هر دوی آنها دستور العملی برای فاجعه در هنگام معامله هستند.

2) تکیه بر زنگ ها و سوت های زیاد: امروزه نرم افزارهای تجارت بی فایده زیادی به صورت آنلاین به فروش می رسد. من فکر می کنم دلیلی برای آن وجود دارد. مردم در حال خرید آنها هستند. اما این بدان معنا نیست که آنها کمک می کنند (95٪ را به خاطر بسپارید). بنا به دلایلی، بسیاری از معامله‌گران احساس می‌کنند که تنها راه کسب درآمد در معاملات فارکس (یا هر بازاری) این است که این پلتفرم‌های هزار دلاری گران‌قیمت داشته باشند.

3) هرگز برای یادگیری واقعی بازار وقت نمی گذارند: این ادامه شماره 2 است. معامله گران هرگز وقت نمی گذارند تا به درستی بفهمند که بازار چیست. آنها نسخه cliff notes را ترجیح می دهند که معمولاً این بسته های نرم افزاری هزار دلاری است. حقیقت این است که بسیاری از معامله گران هستند که با نمودارهای نواری ساده در پلتفرم های معاملاتی رایگان کسب درآمد می کنند. (آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست).

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا