اخبار فارکس

3 استراتژی آسان تجارت فارکس برای مبتدیان

1. تجزیه و تحلیل ارز

یکی از راهبردهای آسان معاملات فارکس برای مبتدیان، استفاده از تجزیه و تحلیل ارز برای پیش بینی حرکات بازار و نوسانات ارز است. دو روش مختلف برای تجزیه و تحلیل ارز وجود دارد که آن ها تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی هستند. تجزیه و تحلیل فنی شامل قیمت جفت ارز است و برای کمک به شناسایی هر گونه روند و اندازه گیری نوسان قیمت ارز برای شناسایی سیگنال های معاملاتی استفاده می شود. تحلیل بنیادی به عوامل خارجی و دولتی که می‌توانند بر ارزش پول تأثیر بگذارند، مانند نرخ بیکاری و ثبات وضعیت سیاسی فعلی کشوری که ارز ارائه می‌کند، نگاه می‌کند.

هر یک از انواع استراتژی تحلیل ارز می تواند برای مبتدیان مناسب باشد، زیرا تجزیه و تحلیل بیش از حد پیچیده نیست و سیگنال های معاملاتی معمولاً نسبتاً واضح و واضح هستند. برخی از مبتدیان ممکن است جنبه های فنی یک ارز را بهتر تجزیه و تحلیل کنند در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند به جای آن از تحلیل بنیادی استفاده کنند. در هر صورت تجزیه و تحلیل ارز استراتژی های معاملاتی فارکس برای بسیاری از مبتدیان در بازار فارکس انتخاب خوبی است، پس از اینکه معامله گر با موفقیت با استفاده از یک حساب ساختگی معامله کرد.

2. استراتژی معاملاتی روز

معاملات روزانه یکی از رایج ترین و محبوب ترین استراتژی های معاملاتی فارکس است و می تواند برای بسیاری از مبتدیان این بازار ایده آل باشد. با این استراتژی شما هیچ موقعیت معاملاتی را یک شبه نگه نخواهید داشت. در عوض، معامله‌گران در طول روز خرید می‌کنند و تمام موقعیت‌هایی را که تا پایان همان روز معاملاتی حفظ کرده‌اند، نقد می‌کنند. هر چه مدت زمان طولانی تری یک موقعیت را حفظ کنید، خطر از دست دادن در معامله بیشتر می شود. معاملات روزانه به شما این امکان را می دهد تا معاملات کوچک زیادی را در طول روز انجام دهید، بدون اینکه ریسک بیشتری در مورد موقعیت های خود داشته باشید. قیمت ارز به طور مداوم در طول روز در حال نوسان است و استفاده از این نوسانات کوچک قیمت می تواند آسان و بسیار سودآور باشد. این برای معامله گران مبتدی و با تجربه هر دو صادق است. نوسانات قیمت اندک است، اما در طول بسیاری از معاملات، این سودهای کوچکتر می توانند به مقدار بسیار بیشتری اضافه شوند.

3. سطوح حمایت و مقاومت

سطوح حمایت و مقاومت معمولاً به عنوان استفاده می شود استراتژی های معاملاتی فارکس، و این یک استراتژی آسان برای مبتدیان برای یادگیری و دنبال کردن است. هر ارز در طول روز و هفته دارای نوسانات قیمتی خواهد بود و این نوسانات به شناسایی هرگونه حرکت و روند قیمت در آینده برای ارز کمک می کند. برای شناسایی سطوح حمایت و مقاومت آن ارز، می‌توانید حرکت‌های قیمت گذشته یک ارز را تحقیق و تحلیل کنید. این روش را ممکن است معاملات محدوده نیز نامیده شود و برای موفقیت باید محدوده معمولی فعالیت معاملات ارز را شناسایی کنید. اگر یک ارز به طور کلی بین 1.08 دلار و 1.20 دلار در طول روز حرکت کند، 1.08 دلار قیمت پشتیبانی است، و این زمانی است که معامله گر می خواهد. این استراتژی شامل شناسایی نقاط حمایت و مقاومت است، اما این معمولاً دشوار نیست. تحقیق در مورد نوسانات ارز در یکی دو هفته گذشته به شما در تعیین این نکات کمک می کند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − دو =

دکمه بازگشت به بالا