اخبار فارکس

16 دلیل برای اینکه شما باید تجارت فارکس را با قیمت عمل بیاموزید

در زیر دلایلی وجود دارد که چرا هر معامله گر فارکس باید حداقل به معامله فارکس با قیمت به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از جعبه ابزار معاملاتی فکر کند:

 1. اقدام قیمت داده‌هایی را ارائه می‌دهد که بیشترین نماینده را برای معاملات بیدرنگ دارد در دسترس معامله گر خارج از زمین. معامله گران گودال اغلب چندین گام جلوتر از معامله گران دیگر هستند زیرا دسترسی مستقیم به داده های بازار دارند. هنگامی که فارکس را با اکشن قیمت معامله می کنید، به اطلاعات دست اولی در مورد بازارها دسترسی پیدا می کنید که توسط محاسبات ریاضی اغلب مبهم که شاخص ها را مشخص می کنند، فیلتر نشده اند.
 2. اغلب با گزارش‌های خبری اساسی پیش‌دستی/جریان می‌شود و به اندازه شاخص های معمولی در برابر نوسانات آنها آسیب پذیر نیست. اکثر سیستم‌های مبتنی بر شاخص به شما می‌گویند که در زمان انتشار اخبار اقتصادی مهم معامله نکنید، زیرا نوسان قیمت در چنین مواقعی سیگنال‌های آشفته و غیرقابل اعتماد زیادی تولید می‌کند. با آگاهی از سیگنال‌های ویژه قیمت و آموزش کافی، حتی می‌توانید از رویدادهای خبری برای کسب سودهای کلان بهره‌برداری کنید.
 3. شمعدان ها دوباره رنگ نمی شوند. بسیاری از شاخص ها برای رنگ آمیزی مجدد بدنام هستند، به خصوص با تغییرات سریع قیمت. یک سیگنال تجاری ممکن است در عرض چند دقیقه ناپدید شود، اما دوباره در نقطه اتصال قیمت دیگری ظاهر شود – و احتمالاً سهام شما را در معامله با آن می برد. شمعدان ها هر چند پس از تکمیل، در سنگ ریخته می شوند – آنها رویدادهایی در زمان هستند که قابل تغییر نیستند. الگوهای عمل قیمت آنها ممکن است همیشه به راحتی قابل خواندن یا ترجمه به سیگنال های تجاری نباشند، اما می توانید مطمئن باشید که یک شمع پس از تکمیل روی نمودار، شکل آن را تغییر نخواهد داد، و همچنین با گذشت زمان، فتیله یا دم بلند یا کوتاه شده روی آن مشاهده نمی کنید. عبور می کند.
 4. به شما امکان می دهد بر روی عدد تمرکز کنید یک شاخص – قیمت. اکثر سیستم های مبتنی بر نشانگر حاوی جزئیات بسیار زیادی هستند و از شما می خواهند که متغیرهای زیادی را بررسی کنید، اغلب به سختی می توانید چوب درختان را ببینید. یک باور رایج وجود دارد که ما به عنوان انسان می توانیم در یک زمان فقط بر یک یا دو چیز تمرکز کنیم. شخصی که با تجزیه و تحلیل اکشن قیمت، فارکس معامله می کند، خود را مجبور می کند تا بر آنچه واقعاً مهم است – قیمت و تغییرات رفتاری سریع آن – تمرکز کند و به سرعت با آنها سازگار شود.
 5. تحلیل اقدام قیمت سیگنال های معتبری را قبل از اینکه اندیکاتورهای معمولی انجام دهند تولید می کند. سیگنال‌های اقدام قیمت به شما امکان می‌دهند شروع، توقف و ادامه روندها را شناسایی کنید. آنها عقب نمی مانند; در واقع با درک پویایی جریان بازار همانطور که در مقالات ما توضیح داده شده است، گاهی اوقات یاد می گیرید که قیمت را “کمین” کنید و منتظر بمانید تا حرکت هایی به راحتی قابل پیش بینی انجام دهد.
 6. سیگنال های عمل قیمت در همه شرایط بازار کار می کنند. یکی از ایرادات عمده نشانگرهای سفارشی و سیستم های خودکار این است که زمانی که شرایط خاص بازار غالب است، عملکرد بهینه دارند – روند ممکن است قوی یا ثابت باشد. هنگامی که این شرایط تغییر می کند – همانطور که همیشه اتفاق می افتد – اندیکاتورها یا ربات ها شروع به عملکرد ضعیف می کنند و کاربران در نهایت بخشی یا تمام سودهایی را که به سختی به دست آورده اند به بازار باز می گردند. با این حال، اکثر سیگنال‌های اقدام قیمت در همه شرایط بازار، چه ثابت و چه در محدوده، برتری دارند.
 7. آنها منطقی تر، به راحتی قابل درک و واضح تر برای رمزگشایی هستند. آنها توضیحی منطقی برای حرکت اغلب آشفته و غیر قابل تفسیر قیمت در نمودارها ارائه می دهند.
 8. از آنجا که آنها به راحتی قابل شناسایی و بدون ابهام هستند، به معامله گر اجازه می دهند تا بر توسعه انضباط تجاری تمرکز کند. هنگامی که در مورد الگو(های) شمع خاصی که می خواهید نظارت کنید، تصمیم گرفتید، نیازی نیست ساعت های بی شماری را صرف تلاش برای “تغییر” سیستم معاملاتی خود کنید. با درک خوب مدیریت پول و اهداف ریسک/پاداش، می‌توانید روی بهبود عینیت خود در تجارت بازار تمرکز کنید.
 9. تجزیه و تحلیل اقدام قیمت و سیگنال ها بر اساس کندل های تکمیل شده است، بنابراین نیازی به نشستن و نظارت بر نمودارها برای دوره های طولانی نیست. چه این یک نمودار پانزده دقیقه‌ای، چهار ساعته یا هفتگی است که وقتی می‌خواهید در فارکس با اکشن قیمت معامله کنید، استفاده می‌کنید، زیرا شما فقط می‌توانید تصمیمات معتبری را از روی میله‌های قیمت تکمیل‌شده بگیرید، می‌توانید به راحتی زمان نمودار خود را حول تکمیل این میله‌ها برنامه‌ریزی کنید. این اجازه می دهد تا اضطراب بسیار کمتری داشته باشید و حدس دوم و تداخل در معاملات شما را کاهش می دهد.
 10. سیگنال‌های اکشن قیمت حتی در بازه‌های زمانی بالاتر قابل اطمینان‌تر هستند و به شخص اجازه می‌دهند در حالی که زمان بیشتری را دور از نمودارها می‌گذرانند، سود بیشتری کسب کنند. اکثر سیستم های معاملاتی روندها را بهتر می خوانند و سیگنال های نادرست کمتری در بازه های زمانی بالاتر تولید می کنند. خواندن اقدام قیمت به شما امکان می‌دهد از بازه‌های زمانی بالاتر بهره ببرید و پتانسیل سود خود را افزایش دهید.
 11. برخی از سیگنال‌های اقدام قیمت خاص از دقیق‌ترین سیگنال‌های تجاری موجود هستند. برای مثال میله‌های پین فرصت‌های سود عالی را برای اسکالپرها و همچنین معامله‌گران بلندمدت فراهم می‌کنند. گرفتن چنین سیگنال هایی در راستای مناطق حمایت و مقاومت اصلی، در مقایسه با استفاده از شاخص های روند یا ابزارهای مشابه، جای کمی برای خطا باقی می گذارد.
 12. قیمت های ورودی، توقف ضرر و اهداف سود را با دقت بهتری امکان پذیر می کند. از آنجایی که فرد می‌تواند به‌جای آنچه که شاخص‌های مختلف می‌گویند، مستقیماً روی پویایی قیمت متمرکز شود، بهتر می‌تواند با حرکت قیمت هماهنگ باشد و رفتار آن را پیش‌بینی کند.
 13. این امکان را فراهم می کند تا مناطق حمایت و مقاومت را به درستی ارزیابی کرده و نحوه تعامل قیمت در این مناطق را پیش بینی و تفسیر کند. مکان یابی و شناسایی نقاط حمایت و مقاومت برای موفقیت در هر بازار مالی بسیار مهم است و معامله با فارکس تفاوتی ندارد. با دانش دقیق سیگنال‌های اقدام قیمت، می‌توان نتیجه گرفت که قیمت در رابطه با این مناطق اغلب بسیار قبل از شاخص‌های معمولی عمل می‌کند.
 14. تجزیه و تحلیل عمل قیمت را می توان در هر بازه زمانی استفاده کرد، بنابراین با الگوهای معاملاتی مختلف سازگار است. اگرچه بازه‌های زمانی کوتاه‌تر معمولاً پر سر و صداتر هستند و آلارم‌های کاذب بیشتری را به صدا در می‌آورند، اما با ارزیابی مناطق حمایت و مقاومت، ترسیم خطوط روند و کانال‌ها، نسبت‌های فیبوناچی و مواردی از این دست، می‌توان چندین سیستم معاملاتی بسیار سودآور را حتی در هنگام یادگیری معامله فارکس با قیمت ایجاد کرد. اقدام در بازه های زمانی کوتاه تر
 15. با تمام جفت ارزها کار می کند. از آنجایی که فعالیت‌های واقعی و روان‌شناسی معامله‌گرانی را که این جفت‌ها را معامله می‌کنند، توصیف می‌کند، اصول مشابهی در پشت حرکت قیمت در بین جفت‌های ارز اعمال می‌شود، و هر چه بیشتر در فارکس با اکشن قیمت معامله کنید، شناسایی الگوهای تکرار شونده آسان‌تر خواهد بود.
 16. تحلیل اقدام قیمت بر اساس پویایی های بنیادی حرکت بازار است و بنابراین منسوخ نخواهد شد. این یک واقعیت شناخته شده است که سیستم های خودکار هرگز تا بی نهایت با موفقیت کار نمی کنند. در نهایت عملکرد آنها کاهش می یابد. مدهای اندیکاتورهای مختلف ممکن است بیایند و بروند، اما تا زمانی که بازارهای مالی وجود دارند و توسط نیروهای عرضه و تقاضا تغذیه می شوند و انسان های خونگرم با احساسات متنوع خود در آنها مشارکت دارند، اصول عمل قیمت باقی خواهند ماند.
اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + نوزده =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا