اخبار فارکس

10 نکته ای که باید هنگام انتخاب یک کارگزار فارکس در نظر بگیرید

1. مقررات: از آنجایی که صرافی مرکزی وجود ندارد، بازار فارکس خود تنظیم نشده است. با این حال، کارگزاران معتبر فارکس تحت نظارت هستند. اگر کارگزار فارکس در ایالات متحده واقع شده باشد، باید به عنوان تاجر کمیسیون آتی (FCM) در کمیسیون معاملات آتی کالا (CTFC) و عضوی از انجمن ملی معاملات آتی (NFA) ثبت شود. کارگزاران ثبت شده NFA در وب سایت NFA فهرست شده اند.

2. سپرده اولیه: در حالت ایده آل باید به دنبال کارگزارانی باشید که به سپرده اولیه کم نیاز دارند. سپرده ها برای حساب های خرد یا مینی باید بین 100 تا 500 دلار باشد. سپرده های حساب های معمولی می تواند از 1000 تا 5000 دلار یا بیشتر باشد. در حالی که می خواهید سپرده اولیه تا حد امکان کم باشد، نمی خواهید آنقدر مبلغ کم را واریز کنید که حساب شما تنها پس از چند ضرر خالی شود. فقط آنچه را که می توانید ریسک کنید سرمایه گذاری کنید.

3. اسپرد: اسپرد تفاوت بین قیمت پیشنهادی و درخواستی است و نحوه کسب درآمد کارگزاران فارکس است. طبیعتاً ما می خواهیم که گسترش تا حد ممکن کمتر باشد. محدوده اسپرد برای رایج ترین ارزهای معامله شده 3-5 پیپ است. به دنبال کارگزاری باشید که به جای اسپرد متغیری که با نوسانات بازار تنظیم می شود، یک اسپرد ثابت ارائه می دهد. اسپردهای متغیر می توانند بر تجارت شما تأثیر منفی بگذارند و گاهی اوقات می توانند با زدن زودهنگام سفارشات توقف شما را از بازار خارج کنند.

4. جفت ارز: به دنبال کارگزاری باشید که نقدشوندگی ترین ارزهای معامله شده را در برابر دلار آمریکا از جمله ین ژاپن (JPY)، یورو (EUR)، پوند بریتانیا (GBP)، فرانک سوئیس (CHF)، دلار کانادا (CAD) ارائه دهد. ، دلار نیوزلند (NZD) و دلار استرالیا (AUD).

5. اندازه لات: اگر در تجارت فارکس تازه کار هستید، می خواهید حداقل اندازه لات تا حد امکان کوچک باشد. اکانت های میکرو دارای حجم لات 1000 دلار، اکانت های کوچک دارای حجم لات 10000 دلار و حساب های معمولی دارای حجم لات 100000 دلار هستند.

6. اهرم قابل تنظیم: اهرم به شما این امکان را می دهد که مقدار زیادی پول را تنها با استفاده از مقدار کمی پول در حساب معاملاتی خود کنترل کنید. به دنبال کارگزاری باشید که اجازه اهرم 100:1 – 400:1 را می دهد. بسیاری از کارگزاران به شما این امکان را می دهند که نسبت اهرمی را به اندازه 20:1 انتخاب کنید که ریسک کل شما را کاهش می دهد اما همچنین سود بالقوه شما را در هر معامله کاهش می دهد. حتی اگر از اهرم بالاتر استفاده نکنید، نسبت 100:1 – 400:1 گزینه بسیار خوبی است.

7. بستر معاملاتی: نرم افزار معاملاتی باید بصری و آسان برای استفاده با ابزارهای تحلیل فنی گسترده باشد. همیشه پلتفرم معاملاتی کارگزار را با استفاده از یک حساب آزمایشی رایگان برای آشنایی با استفاده از آن قبل از معامله با پول واقعی، امتحان کنید. از کارگزاری استفاده نکنید که نرم افزار معاملاتی دارد که استفاده از آن دشوار است یا امکان ثبت سریع و آسان سفارش را نمی دهد.

8. پشتیبانی مشتری: بازار ارز در 24 ساعت شبانه روز باز است و کارگزار فارکس شما هم همینطور. اگر در مورد سفارش سوالی دارید یا در ارسال سفارش و غیره مشکل دارید، باید بتوانید در هر زمانی از روز با کارگزار خود تماس بگیرید.

9. برداشت بودجه از حساب: در حالی که اکثر کارگزاران همه از روش‌های یکسانی برای تامین مالی و برداشت از حساب استفاده می‌کنند، به دنبال کارگزاری باشید که تسهیلات مالی از حساب و برداشت با کارت‌های اعتباری یا نقدی را داشته باشد. تأمین مالی حساب توسط کارت اعتباری/دبیت تقریباً آنی است و برداشت‌ها بسیار سریع‌تر (معمولاً 1 تا 2 روز) از انتظار برای وجوه ارسال شده از طریق چک است.

10. شهرت: می توانید با استفاده از تابلوهای پیام فارکس مانند کارخانه فارکس در مورد کارگزاران فارکس تحقیق کنید. به جای تمرکز بر نظرات مجزای خوب یا بد، به دنبال تصویری کلی از احساس مردم در مورد یک کارگزار خاص باشید. یک نفر با تجربه بد لزوماً به این معنی نیست که یک کارگزار قابل اعتماد نیست. در مواقعی که شک دارید، به سادگی یک پست بنویسید و در مورد هر کارگزاری که در نظر دارید بازخورد بخواهید.

اگر می دانید به دنبال چه چیزی باشید، انتخاب یک کارگزار فارکس نباید دشوار باشد. این 10 موردی که باید هنگام انتخاب یک بروکر فارکس در نظر بگیرید، به شما کمک می کند تا بروکر مناسب خود را انتخاب کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا