اخبار فارکس

چگونه یک دوره خوب تجارت فارکس را شناسایی کنید و چرا باید تجارت را یاد بگیرید

دوره تجارت فارکس به گونه ای طراحی شده است که شما را از یک تازه کار، بدون تجربه در بازارهای فارکس، به تبدیل شدن به یک معامله گر ثابت و سودآور در فارکس تبدیل کند. یادگیری نحوه معامله در 2 روز اتفاق نمی افتد، برای تسلط بر استراتژی های معاملاتی به زمان و تجربه نیاز دارد. لطفاً درک کنید که دوره تجارت فارکس باید بیش از یک رویداد در یک آخر هفته باشد.

از بدیهیات شروع کنیم…

چرا به دوره تجارت فارکس نیاز دارید؟

ممکن است به یادگیری نحوه معامله در فارکس فکر کرده باشید، یا شاید قبلاً شروع کرده باشید. به نظر نمی رسد سخت باشد، وقتی بازار پایین است خرید می کنید و زمانی که بازار بالا است می فروشید. ساده به نظر می رسد درست است؟ اشتباه!

اگر شروع به معامله در بازارهای فارکس بدون هیچ گونه دوره یا آموزش تجارت فارکس کنید، احتمالاً خیلی سریع پول زیادی از دست خواهید داد. به یاد داشته باشید همانطور که بنجامین فرانکلین زمانی گفت: “سرمایه گذاری در آموزش همیشه بالاترین سود را دارد”. با یادگیری تجارت با دوره تجارت فارکس، نحوه تجارت سودآور در بازارها را بیاموزید. شما یک پایه مشخص در جهت گیری بازار و درک استراتژی های معاملاتی اکشن قیمت به دست خواهید آورد. یک دوره خوب تجارت فارکس همچنین مدیریت ریسک یا مدیریت پول را پوشش می دهد که برای محافظت از شما در هنگام یادگیری نحوه تجارت فارکس ضروری است.

در یک دوره خوب معاملات فارکس چه چیزی باید باشد؟

1. زمان یادگیری نحوه تجارت

یک دوره کلاس اول تجارت فارکس باید برای مدتی در دسترس شما باشد و به شما امکان می دهد محتوا را هضم کنید و در بازارها تمرین کنید. شما باید بتوانید دانش خود را به عنوان یک معامله گر رشد کنید.

2. استراتژی های معاملاتی، با نتایج

بگذارید واضح بگویم، یادگیری نحوه تجارت فارکس در مورد یافتن سیستم معاملاتی «جام مقدس» نیست. اگر خیلی خوب به نظر می رسد که درست نباشد، احتمالاً همینطور است. یک دوره معاملاتی باید چند استراتژی معاملاتی و رویکردی را به شما آموزش دهد که در یک دوره زمانی و در شرایط مختلف بازار معامله شده است. باید نتایج زنده و نتایج آزمایش شده استراتژی های تجاری خود را ارائه دهد و بتواند ثابت کند که در گذشته کار کرده است و در حال حاضر کار می کند.

استراتژی‌های دوره تجارت فارکس باید مبتنی بر قانون باشد، به طوری که شما معیارهای ورود/خروج از پیش تعریف‌شده یا حداقل یک زوج را برای انتخاب داشته باشید، نه فقط رویکرد «از احساس خود استفاده کنید». وقتی تجارت فارکس را شروع می‌کنید، تجربه لازم برای تصمیم‌گیری درباره «احساس درونی» را ندارید، اما هر کسی در هر سطح تجربه کاملاً قادر است مجموعه‌ای از قوانین از پیش تعریف‌شده را در اختیار داشته باشد و آنها را قدم به قدم دنبال کند. استراتژی‌های مبتنی بر قوانین به شما کمک می‌کنند وقتی یاد می‌گیرید چگونه تجارت کنید، نظم و انضباط را حفظ کنید، زیرا فقط یک چک لیست یا مجموعه‌ای از قوانین را دنبال می‌کنید.

3. آن را ساده نگه دارید

یک دوره خوب تجارت فارکس باید ساده باشد. بسیاری از مبتدیان درک این موضوع را سخت می دانند. بسیاری از معامله‌گران جدید این اشتباه را مرتکب می‌شوند که فکر می‌کنند داده‌های درخشان‌تر، فنی‌تر و بیشتر، بهتر کار می‌کنند. اینطور نیست و یک دوره تجاری باید بتواند به اصل مطلب برسد و فقط به شما بیاموزد که چه چیزی مؤثر است و چه چیزی مهم است. یک دوره معاملاتی باید تجزیه و تحلیل تکنیکال پایه، معاملات پرایس اکشن را پوشش دهد و مبتنی بر داشتن بارهای شاخص های مختلف در نمودارهای شما نباشد. شما باید مطمئن شوید که آنچه یاد می گیرید بر اساس قیمت است، زیرا مهمترین چیز در نمودارها است.

آیا می خواهید سیب زمینی سرخ شده با آن … چیزهای اضافی.

هنگامی که یاد می گیرید چگونه معامله کنید، هر چه پشتیبانی بیشتر باشد، بهتر است. یک دوره آموزشی فارکس پیدا کنید که کل بسته را در اختیار شما قرار دهد. هر چه بتوانید بینش بیشتری از یک معامله گر حرفه ای با تجربه دریافت کنید، بهتر است. هشدارهای تجاری، به‌روزرسانی‌های روزانه بازار و یک خط پشتیبانی مستقیم تضمین می‌کند که به عنوان یک معامله‌گر فارکس به رشد خود ادامه دهید و فرصت‌های کسب درآمد را از دست ندهید.

درک کنید که این یک مسابقه نیست.

زمانی که بفهمید تجارت سودآور در بازارها مسابقه ای نیست، یا چیزی نیست که بتوانید در جایگاه اول قرار بگیرید، به آن لحظه یورکا خواهید رسید. در حال انجام دادن دوره های خوب تجارت فارکس شما را از این موضوع آگاه می کند، در حالی که برخی از دوره های ضعیف تر به شما خواهند گفت که امکان کسب 20 درصد در ماه آینده وجود دارد. البته این امکان پذیر است، همان طور که هر چیزی ممکن است، اما احتمال اینکه «خوک ها پرواز کنند» کمی بیشتر از رشد 20 درصدی حساب تجاری خود در همان ماه اول است. اگر در ماه اول به سادگی سودآور هستید، عملکرد بسیار خوبی دارید. یک دوره معتبر معاملاتی فارکس شما را از این موضوع آگاه می کند و به شما کمک می کند تا به عنوان یک معامله گر رشد کنید تا بتوانید با استفاده از روش های معاملاتی پرایس اکشن به طور مداوم سودآور شوید.

و بخاطر داشته باش

با داشتن دانش و استراتژی های صحیح، تجارت فارکس می تواند بسیار ارزشمند باشد. مانند هر چیزی که نیاز دارید قبل از شروع انجام آن کار را یاد بگیرید و هر چیزی را که هزینه دارد دوست داشته باشید. بهترین چیز این است که یک دوره تجارت فارکس نه نیازی دارد و نه باید 5000 دلار یا هر چیز پوچ مانند آن هزینه داشته باشد. شرکت‌هایی که هزاران دلار دریافت می‌کنند، به احتمال زیاد از فروش دوره‌ها درآمد کسب می‌کنند تا تجارت سودآور، و باید با احتیاط به آن‌ها برخورد کرد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هفده =

دکمه بازگشت به بالا