اخبار فارکس

باندهای بولینگر برای تجارت فارکس – چرا باید آنها را بخشی از آموزش فارکس خود کنید

باندهای بولینگر برای معاملات فارکس یک ابزار عالی هستند. چرا؟ زیرا آنها به شما کمک می کنند تا با یک مشکل عمده که همه معامله گران با آن روبرو هستند روبرو شوید – مقابله با نوسانات. دانستن نحوه اجرای سیگنال های معاملاتی با در نظر گرفتن نوسانات بالا و پایین دلیلی است که باندهای بولینگر یک شاخص عالی برای معامله گران فارکس هستند.

معرفی

جان بولینگر گروه‌ها را توسعه داد و نام او را یدک می‌کشند و در تمام بسته‌های استاندارد نمودار نمایش داده می‌شوند. آنها به سادگی نشانه ای از نوسانات و انحراف استاندارد قیمت از میانگین را نشان می دهند و استفاده از آنها بسیار آسان است.

آنچه آنها به شما نشان می دهند

آنها به عنوان نوارهای نوسان تعریف می شوند که در دو طرف یک میانگین متحرک ساده نشان داده می شوند. شما یک پاکت معاملاتی دارید – با میانگین قیمت متوسط ​​و 2 باند x (در حال گسترش یا انقباض دائمی) در هر طرف که تصویری از نوسانات موجود در ارز به شما می دهد.

نحوه استفاده از باندهای بولینگر

در هر بازاری، ارزش یک ارز معامله شده به آرامی در بلندمدت مطابق با میانگین بلندمدت افزایش می یابد.

البته در کوتاه‌مدت قیمت‌ها کاهش می‌یابد، زیرا معامله‌گران قیمت‌ها را بسیار بالا یا پایین می‌برند، زمانی که طمع و ترس در کانون توجه قرار می‌گیرد و قیمت‌ها بیش از حد خرید یا فروش می‌شوند.

این جهش‌های کوتاه‌مدت قیمت که با نوسانات بالا مشخص می‌شوند، مدت زیادی دوام نمی‌آورند و قیمت‌ها معمولاً به میانگین متحرک بلندمدت بازمی‌گردند.

انحراف استاندارد باندهای بیرونی (میزان فاصله آنها از میانگین) نشان می دهد که قیمت ها چقدر از میانگین متحرک بلند مدت یا ارزش منصفانه فاصله داشته اند.

باندهای بولینگر به سادگی به شما می گویند که در یک نگاه بازار چقدر نوسان است، زیرا می توانید ببینید که باندهای بیرونی چقدر از میانگین فاصله دارند.

راه های مختلفی وجود دارد که یک معامله گر فارکس می تواند از باندهای بولینگر استفاده کند.

1. تجارت حرص و ترس

هنگامی که باندها از میانگین قیمت فاصله زیادی دارند، می توانید از باندهای بولینگر برای خروج از بازار و قفل کردن سود استفاده کنید. در سناریوهای خاصی می توان از آنها برای وارد کردن موقعیت های مغایر با روند موجود استفاده کرد – یا به دنبال یک فرصت تجاری نوسان یا روند جدید

2. Trends in Motion را وارد کنید

یک روند قوی هنگامی که در حرکت است به سمت باند میانی باز می گردد و می توان از آنها برای ورود به موقعیت های جدید در راستای حمایت و مقاومت خط روند استفاده کرد. نگاه کنید که چگونه در هر ارز با روند قوی، باند متوسط ​​فرصت خرید کم ریسکی را فراهم می کند.

3. به عنوان یک هشدار

هنگامی که قیمت ها در محدوده محدود معامله می شوند و نوسانات پایین است، می توانید منتظر شکست قیمت باشید. در ارزها، نوسانات کم به دنبال نوسانات بیشتر است و این می تواند هشداری برای یک روند جدید باشد.

بنابراین تغییر از نوسانات کم به بالاتر، هشدار قبلی می دهد که این نوسان روند جدیدی ایجاد خواهد کرد.

استفاده صحیح از آنها

باندهای بولینگر نباید به تنهایی یا برای وارد کردن سیگنال‌های معاملاتی یا برای زمان‌بندی بازار مورد استفاده قرار گیرند – آنها برای ارائه ایده ای از نوسانات و نشان دادن ارزش استفاده می‌شوند.

باندهای بولینگر زمانی که با خطوط روند خوب قدیمی ترکیب می شوند، با اندیکاتورهای حرکتی که برای تأیید سیگنال معاملاتی استفاده می شوند، بهترین کار را دارند.

اگر می‌خواهید در معاملات فارکس برنده شوید و سودهای بلندمدت ثابتی به دست آورید، باید با نوسانات کنار بیایید و باندهای بولینگر می‌توانند با نشان دادن سطوح بیش از حد خرید، فروش بیش از حد و حوزه‌های ارزش به شما در انجام این کار کمک کنند.

باندهای بولینگر را به بخشی ضروری از آموزش فارکس خود تبدیل کنید و یاد بگیرید که چگونه با نوسانگرهای مومنتوم و خطوط روند به درستی از آنها استفاده کنید و آنها می توانند شما را به سود بیشتری سوق دهند. به سادگی، یک ابزار عالی که همه معامله گران فارکس باید در انبار خود داشته باشند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا