اخبار فارکس

یافتن کارگزاران فارکس که بازنشر نمی دهند

هنگام انتخاب یک کارگزار فارکس، مهم است که در مورد استراتژی معاملاتی ترجیحی خود تصمیم بگیرید. منظور من از این چیست؟ من همیشه سؤالات مربوط به فارکس را دریافت می کنم و سؤال برتر فارکس باید این باشد که “چه نرم افزار تجاری / ربات / معامله گر خودکار بیشترین درآمد را برای من ایجاد می کند؟”

عجیب است که این سوال معمولاً از سوی معامله گران احتمالی فارکس می آید که قبلاً هرگز معامله نکرده اند … معامله گران تازه کار!

این خودکشی معامله است، اگر این تصور را داشته باشید که می‌توانید یک مشاور/ea متخصص را به MT4 (متاتریدر 4) یا حتی MT5 (متاتریدر 5) متصل کنید و یک شبه یک میلیونر فارکس خواهید شد. توصیه من به این نوع سوالات این است که ابتدا تجارت دستی فارکس را امتحان کنید.

این آسان است و لازم نیست که یک کارگزار سهام، یک بچه حرفه ای مالی یا دانش مالی باشید. برو و یک بروکر فارکس انتخاب کن و مدتی دستی معامله کن، فقط نمودارها را تماشا کن و وقتی نمودارهای جفت ارز در پایین ترین نقطه خود هستند، معامله “خرید” را باز کن، وقتی نمودار بالا رفت، معامله “خرید” شما سود ایجاد می کند. . هنگامی که نمودار در بالای صفحه قرار گرفت، یک تجارت فارکس جدید را به عنوان “فروش” باز کنید و بله، آن را حدس زده اید، هنگامی که نمودار سقوط کرد، در معامله فارکس خود سود دریافت خواهید کرد.

فراموش نکنید که معاملات خود را زمانی که سود کافی دارید ببندید و نکته اصلی من این است که حریص نباشید! بهتر است چندین لات های فارکس معامله کنید و مقدار کمی سود به دست آورید، تا اینکه برای یک معامله سود بزرگ که می تواند مسیر دیگری را تغییر دهد و شما را از بین ببرد، صبر کنید.

همچنین، اگر موقعیت یا معامله ای دارید که در اعداد منهای است، معامله را در جهت مخالف باز کنید، مثلاً خرید یا فروش، و این ممکن است با ضرر شما مقابله کند.

هنگامی که نحوه معامله در فارکس را یاد گرفتید، می توانید به دنبال یک ربات معامله گر خودکار باشید. بارهایی برای انتخاب از بین fapturbo، ibybot و بسیاری دیگر وجود دارد و همه آنها کارهای بسیار متفاوتی از جمله هجینگ و اسکالپینگ را انجام می دهند.

سپس باید بهترین کارگزار فارکس را برای اسکالپینگ یا یک بروکر فارکس پیدا کنید که به مشاور متخصص و متخصص شما اجازه دهد با حداقل دردسر کار کند. متوجه خواهید شد که برخی از کارگزاران نقل قول مجدد را انجام می دهند، این روشی است که توسط کارگزاران برای مبارزه با نرم افزار اسکالپینگ فارکس استفاده می شود. این به این معنی است که وقتی شما در حال اسکالپینگ هستید، سعی می کنید موقعیت ها را خیلی سریع باز و بسته کنید، کاری که کارگزار انجام می دهد این است که این تراکنش را با نقل قول مجدد متوقف می کند، بنابراین مقداری پیپ/امتیاز/پرداخت روی سفارش ذخیره می کند یا ایجاد می کند. نوبت می تواند کاملا نرم افزار اسکالپینگ شما را پرتاب کند.

گاهی اوقات این مظنه مجدد یک تاخیر واقعی بین ISP شما و سرور معاملاتی است، بنابراین اگر به طور منظم مشکلات بازنشر فارکس دارید، همیشه اتصال اینترنت و تنظیمات فایروال خود را بررسی کنید.

من بیش از 3 سال است که هم به صورت دستی و هم با نرم افزار معاملات خودکار فارکس و از 15 کارگزاری که با آنها کار کرده ام، در اینجا به بررسی بروکرهای بهتری می پردازم که اجازه اسکالپینگ را می دهند و (اغلب) نقل قول مجدد نمی دهند.

پایتخت جهانی متحد http://www.uwc-fx.com یک کارگزار فارکس تنظیم شده است که از پولی که با آنها سرمایه گذاری می کنید محافظت می کند. من متوجه شدم که سیستم گاهی اوقات مظنه مجدد را انجام می دهد، اما پاداش های موجود در بازار فارکس بیشتر از مظنه های مجدد است.

هانت فارکس http://www.forex-hunt.com یک بروکر غیرقابل تنظیم و تا حد زیادی بهترین کارگزار فارکس است که من از آن استفاده کرده ام. سیستم آنها سریع است و در بیش از 4000 معامله، من هرگز یک بار پیشنهاد مجدد نداشته ام!

در مقاله‌ای بعدی تفاوت‌های بین بروکرهای فارکس تنظیم‌شده و غیرقابل تنظیم را پوشش خواهم داد، این مقاله در ادامه مقاله من “شکار فارکس برای کارگزاران فارکس آغاز می‌شود!”

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا