اخبار فارکس

چگونه یک معامله گر موفق فارکس باشیم و از قمار فارکس خودداری کنیم؟

بنابراین هر معامله گر فارکس می خواهد راز موفقیت را بداند. در واقع، برای اینکه بخواهید نیازی به معامله‌گر فارکس ندارید، اگر این راز را می‌دانستید، یک معامله‌گر فارکس می‌شوید و یک شبه میلیون‌ها درآمد کسب می‌کنید.

واقعاً هیچ رازی وجود ندارد که شما را در یک تجارت ثروتمند کند، اگر وجود داشت، همه ما میلیونر می شدیم. با این حال، اگر شما یک معامله گر فارکس هستید و می خواهید بدانید چگونه می توانید موفق شوید، یک جمله برای شما دارم. از قمار فارکس خودداری کنید.

همه چیز قبل از اینکه حتی یک سنت در بازار به خطر بیندازید شروع می شود. قبل از اینکه حتی بتوانید خود را معامله گر فارکس بنامید، باید تصمیماتی را در ذهن خود بگیرید. شما باید اطمینان حاصل کنید که قصد دارید به معاملات فارکس همان طور که هست نزدیک شوید و نه مانند قمار فارکس. فارکس یک کازینو نیست و نباید با آن رفتار کرد.

یکی از رایج‌ترین و خطرناک‌ترین اشتباهاتی که یک معامله‌گر جدید می‌تواند مرتکب شود این است که بازار را به گونه‌ای معامله کند که انگار در حال قمار فارکس هستند و نه تجارت فارکس. خوب فرقش چیست؟

خوب، بیایید با یک استراتژی شروع کنیم. اطمینان حاصل کنید که وقتی برای اولین بار تجارت را شروع می کنید، این کار را با یک استراتژی حرفه ای و سنجیده فارکس انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که از تمام ابزارهایی که در اختیار دارید مانند توقف ضرر، کسب سود و بسیاری موارد دیگر استفاده می کنید.

مطمئن شوید که اهداف خود را می دانید و دقیقاً چگونه به آنها امیدوار هستید، و منظور من تا آخرین جزئیات است.

اخبار، تجزیه و تحلیل بازار و مقالات فارکس را بخوانید و مطمئن شوید که فارکس را قبل از سرمایه گذاری پول خود می شناسید.

همه این نکات مهم هستند، اما نکته مهم اینجاست. احساسات خود را به عنوان یک معامله گر کنترل کنید، کاری که اگر قمار فارکس نامیده می شد انجام نمی دادید. تمام تخم مرغ های خود را فقط به این دلیل که قوز کرده اید در یک سبد قرار ندهید. استراتژی معاملاتی خود را دنبال کنید و به یک معامله گر خوب منضبط فارکس تبدیل شوید.

بازار فارکس بسیار بی ثبات است و یک حرکت اشتباه می تواند به معنای پایان معامله گران فارکس باشد. وقتی از آن پل عبور کردی، دیگر راه برگشتی نیست. بنابراین مهم است که مقدمات لازم را قبل از معامله انجام دهید و قبل از هر چیز ذهنیت خود را تعریف کنید که این تجارت فارکس است و نه قمار فارکس. این در حال حاضر نیمی از نبرد است.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 4 =

دکمه بازگشت به بالا