اخبار فارکس

چگونه یک تجارت فارکس اسکالپینگ را به یک تجارت بلند مدت تبدیل کنیم

روش معاملاتی که توسط برخی از معامله گران فارکس استفاده می شود ممکن است به عنوان اسکالپینگ طبقه بندی شود. دلیل این امر به دلیل نمودارهای زمانی کوچکی است که برای ورود به معامله استفاده می شود و میانگین های متحرک کوچک “nbr” که برای راه اندازی ورود و خروج استفاده می شود.

این در واقع یک راه عالی برای تبدیل یک تجارت اسکالپینگ به یک تجارت بلند مدت بدون ریسک است. من می خواهم در حال حاضر به شما توضیح دهم که چگونه این کار را انجام دهید. اول از همه باید نمودارهای خود را روی 5 دقیقه تنظیم کنید و سه میانگین متحرک نمایی تنظیم کنید، یکی در nbr 10، یکی در nbr 20 و دیگری در nbr 60. هنگامی که نمودار خود را کامل کردید، باید سه خط روی نمودار خود داشته باشید که جهت کلی حرکت را نشان می دهد.

برای ورود به معامله اسکالپینگ، چیزی که به دنبال آن هستید، EMA 10 nbr است تا از EMA 20 nbr عبور کرده و در جهت مخالف قبلی شروع کنید. هنگامی که این متقاطع ایجاد شد، می توانید به طور معمول با یک استاپ ضرر 30 پیپ با در نظر گرفتن سود 10 پیپ وارد معامله شوید. هنگامی که به سود 10 پیپ خود رسیدید، اگر روند همچنان برقرار است، توقف ضرر خود را به نقطه ورود خود منتقل کنید و اجازه دهید معامله تا زمانی که به مقاومت برسد، اگر EMA 60 nbr اکنون در همان جهت است، 80 درصد از سود خود را بگیرید. و 20% را با استاپ لاس اصلی اجرا کنید.

شما اکنون در یک تجارت بدون ریسک از اسکالپ فارکس هستید. شما 80 درصد از سود خود را خارج کرده اید تا بانکی باشد و نتوانید ریسک کنید، به علاوه استاپ ضرر خود را به نقطه ورودی خود منتقل کرده اید، بنابراین مهم نیست که در 20 درصد آینده معامله شما چه اتفاقی می افتد، بدترین حالت ممکن است. شبها متوقف خواهد شد این یک راه عالی و بدون ریسک برای تقویت بازار فارکس و به دست آوردن نسبت های بزرگ در پاداش ریسک در نتیجه نهایی است.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا