اخبار فارکس

چگونه پیراهن خود را به سرعت در بازار فارکس گم کنید (اگر نمی دانید ربات فارکس چیست)

چه چیزی یک برنده را از یک بازنده جدا می کند؟

اگر این سوال را در انجمن فارکس بپرسید، ده ها پاسخ از نظم، اطمینان، تحقیق عمیق، قاطعیت و یک ربات خوب خواهید داشت!

یک ربات؟

بله، یک ربات! 90 درصد از معامله گران موفق فارکس این روزها از ربات ها برای کمک به کسب درآمد استفاده می کنند. 10 درصد دیگر سرمایه گذاران قدیمی هستند که از هوش مصنوعی دوری می کنند. آنها به هوش خود، تحقیقات خود، درک عمیق آنها از فراز و نشیب های بازار بستگی دارند. آنها افراد باهوشی هستند و من به آنها حسادت می کنم.

برای فردی با هوش متوسط ​​مثل من، به تمام ابزارهایی که می توانم به دست بیاورم نیاز دارم. من به اندازه کافی باهوش نیستم که بتوانم تمام اصطلاحات فنی را که افراد جامعه فارکس درباره آنها صحبت می کنند درک کنم. تنها چیزی که می دانم این است که می خواهم مقداری پول به دست بیاورم و بازار فارکس واقعاً مملو از پول نقد است.

ما در اینجا در مورد میلیاردها دلار صحبت نمی کنیم، اما رقم واقعی تریلیون ها است. به طور دقیق، روزانه 3.4 تریلیون دلار در بازار فارکس تغییر می کند.

با وجود این مقدار پول در بازار فارکس، پس چرا 95 درصد از افرادی که در فارکس سرمایه گذاری می کنند ضرر می کنند؟ پاسخ ساده است. آنها یا مهارت لازم را ندارند یا ابزار مناسبی ندارند.

معامله گران موفق فارکس دارای مهارت های زیر هستند:

o درک عمیق از بازار. آن‌ها تکالیف خود را از ماه‌ها قبل انجام داده‌اند و قبل از اقدام با پول واقعی، استراتژی خود را با حساب آزمایشی آزمایش کرده‌اند.
o انضباط افراطی. آنها هرگز از شکست های موقتی دلسرد نمی شوند. آنها هرگز از نظرات دیگران منحرف نمی شوند. آنها به استراتژی اثبات شده خود پایبند هستند.
o مسئولیت پذیری آنها مسئول اعمال خود هستند. درست یا غلط، آنها حاضرند عواقب آن را بپذیرند. آنها هرگز چیزی یا شخص دیگری را به خاطر اشتباهات خود سرزنش نمی کنند.
o آنها بر اساس منطق تصمیم گیری می کنند نه بر اساس طمع. آنها زمان مناسب برای توقف و به جیب زدن سود را می دانند.

برخی از معامله گران تنها با الزامات فوق موفق می شوند. آنها افراد باهوشی هستند. آنها کرم کرم هستند. متاسفانه من یکی از آنها نیستم. زمانی که من برای اولین بار وارد بازار فارکس شدم، از این دسته از هوشمندها وحشت داشتم. به نظر می رسید آنها خیلی چیزها می دانستند در حالی که من خیلی کم می دانستم. آنها روزانه هزاران دلار درآمد داشتند در حالی که من 627.89 دلار در هفته اول و هفته های بعد بیشتر از دست دادم. من در ناامیدی بودم.

سپس یک روز به جیم، یکی از شاگردان سابقم برخورد کردم. جیم داستان من را شنید و با صدای بلند خندید، “من هفت سال است که در بازار فارکس هستم و یک بسته را گم کرده ام. آقای راموس، من به شما اجازه می دهم که یک راز کوچک را در میان بگذارید. برخی از این افراد واقعا باهوش هستند، اما برخی دیگر. آنقدرها که شما فکر می کنید باهوش نیستند. آنها از ربات ها برای تصمیم گیری در معاملات استفاده می کنند.” وقتی برای اولین بار در مورد ربات فارکس شنیدم متحیر شدم. من قبل از بازنشستگی معلم تاریخ بودم، از ربات ها چه می دانم؟

ربات فارکس چیست؟
ربات فارکس یک نرم افزار ادغام شده با استراتژی تجارت فارکس است. هنگامی که ربات به درستی روی رایانه شما نصب شد و به کارگزار فارکس خود که از همان پلتفرم پشتیبانی می کند متصل شد، می توانید فعالیت های معاملاتی را از هر کجای دنیا انجام دهید. ربات های فارکس به طور خودکار اجرا می شوند. آنها به جای شما تصمیم می گیرند که چه زمانی بخرید یا بفروشید. شما فقط باید یک دکمه را فشار دهید و به آنها بگویید: “پول را به من نشان بده!”

اگر نمی‌خواهید پیراهن خود را به سرعت در بازار فارکس گم کنید، باید یاد بگیرید که روبات‌های فارکس چگونه کار می‌کنند و چگونه می‌توانند به شما در ایجاد ثروت کمک کنند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 6 =

دکمه بازگشت به بالا