اخبار فارکس

چگونه و چه زمانی از شاخص ADMI Forex برای به حداکثر رساندن سود استفاده کنیم

تجارت فارکس یک تجارت بسیار مخاطره آمیز است اگر ندانید چه کاری انجام می دهید، برخی افراد فقط بر اساس سیگنال های دوستان خود معامله می کنند، چرا ندانید که چگونه این سیگنال ها را خودتان تولید کنید؟ ابتدا می توانید با ترکیبی از سه یا چند شاخص تمرین کنید، اکنون نحوه استفاده از برخی از آنها را توضیح می دهم. ابتدا ADMI، این به معنای شاخص حرکت متوسط ​​​​جهت دار است، این یک ابزار فنی است که می تواند برای خواندن بازار یک جفت ارز در معاملات فارکس استفاده شود. ADMI از سه ابزار مختلف تشکیل شده است، DI+، DI- و خط روند، خط روند زمانی قابل مشاهده است که روی نماد سوم از آخرین نماد در بالای پلتفرم متا 4 خود کلیک کنید و ADMI را باز کنید و سپس بر روی آن کلیک کنید. پارامترها، آن را از محدوده 0 تا 100 تنظیم کنید. DI- و DI+ را می توان با کلیک روی رنگ ها در نرم افزار ADMI مشاهده کرد. می توانید رنگ های هر کدام را به رنگ های دلخواه خود تغییر دهید. می توانید تصمیم بگیرید که DI- آبی و DI+ را زرد کنید، این رنگ را یادداشت کنید و مطمئن شوید که آن را حفظ کرده اید.

خط روند برای تعیین قدرت بازار استفاده می شود، اگر خط روند زیر 20 باشد، به این معنی است که بازار کند است، کند بودن بازار اغلب اوقات می تواند بر تجارت شما تأثیر منفی بگذارد زیرا زمان بیشتری طول می کشد. برای اینکه بازار یک سیگنال را دنبال کند، اما اگر بین 20 تا 40 باشد، خوب است، اما بالای 45 بد است، به جز اینکه اگر برخلاف سیگنال رفته و سیگنال هنوز است، معامله خود را به انتهای یک شمع ببرید. درست. معمولاً توصیه می شود از نمودار 1 ساعته استفاده کنید، بنابراین پس از 45 دقیقه روی فرمول شمعی، و خط روند بالا است، همچنین بازار برخلاف سیگنال خود حرکت کرده است، تمایل بیشتری برای بازگشت به آن وجود دارد.

DI+ (خط مثبت) و DI- (خط منفی) برای خواندن بازار یا تعیین سیگنال آن استفاده می شود، زمانی که خط مثبت خط منفی را از پایین قطع می کند، سیگنال خرید قوی ایجاد می شود و زمانی که خط منفی خط منفی را قطع می کند. خط مثبت از زیر آن یک سیگنال فروش قوی ایجاد شده است. همچنین وقتی لایو مثبت بالا می رود به این معنی است که بازار در حال خرید است یا روند صعودی دارد و همچنین وقتی خط منفی به سمت بالا می رود روند نزولی دارد، اگر از نمودار یک ساعته استفاده می کنید، مطمئن شوید که مطالعه کنید و همه را وارد کنید. معامله شما حداکثر 40 دقیقه پس از فرمولاسیون یک شمع چوب جدید است.

با موارد بالا می توانید بازار را به خوبی مطالعه کنید، اما برای اطمینان از اینکه می توانید اندیکاتورهای دیگری مانند RSI، Stochastic، Zigzag و دیگران را اضافه کنید، ابتدا با آنها تمرین کنید تا بتوانید نحوه عملکرد آنها را درک کنید. اکنون بهترین زمان برای حرکت با سیگنال تولید شده از یک نشانگر فنی صبح قبل از ساعت 9 صبح به وقت لندن و عصر بعد از ساعت 20 به وقت لندن است، در این مدت هیچ خبری که تأثیر منفی بر روند داشته باشد وجود نخواهد داشت.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا