اخبار فارکس

چگونه می توان گزینه های باینری را به روشی آسان معامله کرد

معرفی:-

تعدادی گزینه وجود دارد که معامله گران می توانند هنگام ورود به تجارت فارکس از آنها استفاده کنند. یکی از این روش ها معاملات باینری آپشن است. یادگیری نحوه تجارت با استفاده از این روش، به ویژه برای مبتدیان در تجارت فارکس، گامی عالی برای اطمینان از سودآوری تجارت برای آنها است. هدف از این مقاله آموزش مبتدیان در فارکس در مورد نحوه تجارت با استفاده از گزینه های باینری است که گاهی اوقات از آنها به عنوان گزینه های معاملاتی دیجیتال یاد می شود.

معاملات باینری آپشن چیست؟

قبل از یادگیری نحوه معامله با استفاده از این روش، برای شخص مهم است که بدانیم این روش معاملات فارکس به چه معناست. معاملات باینری آپشن، برخلاف گزینه های معاملاتی سنتی فارکس، شامل این است که معامله گر با توجه به قیمت یک دارایی مالی، یک موضع بله یا خیر دارد. این روش با یک پاداش ثابت و ریسک ثابت ساده است، یعنی سود حاصله (در صورت گرفتن یک موقعیت بله یا خیر)، همه یا هیچ است. انواع مختلف گزینه‌های باینری عبارتند از گزینه‌های محدوده، گزینه‌های لمسی یا بدون لمس، گزینه‌های تماس در مقابل گزینه‌های قرار دادن، و دوبار لمس در مقابل گزینه‌های بدون لمس دوبار.

عناصر کلیدی درک اجزای اصلی در این روش معاملاتی اولین گام برای مفهوم سازی در مورد نحوه معامله با استفاده از این روش است. صرف نظر از نوع گزینه های باینری، سه عنصر کلیدی وجود دارد که هر معامله گر فارکس باید در نظر بگیرد. عناصر عبارتند از قیمت اعتصاب، پیشنهاد پرداخت، و زمان انقضا. قیمت اعتصاب به قیمت فعلی دارایی، در زمانی که معامله گر وارد معامله می شود، اشاره دارد. اعتصاب قیمتی است که برای تعیین برنده یا باخت یک معامله گر استفاده می شود.

از سوی دیگر، یک پیشنهاد پرداخت مبلغی است که کارگزار گزینه های باینری به معامله گر ارائه می دهد و از همان ابتدا قبل از اینکه معامله گر ریسک هر گونه پولی کند، مشخص است. زمان انقضا به مدت زمان بین لحظه خرید گزینه تا لحظه بسته شدن قرارداد (بین 60 ثانیه تا یک ماه) اشاره دارد. نحوه معامله از دیدگاه معامله گر، گزینه تجارت دیجیتال توسط معامله گر کار می کند و پیش بینی می کند که آیا قیمت یک دارایی معین، خواه کالا، سهام، ارز یا هر دارایی دیگری باشد، در یک مقدار معین افزایش یا کاهش می یابد. از زمان به عبارت دیگر، معامله‌گر روی این پیش‌بینی پول شرط می‌بندد.

حداقل پول معاملاتی که معامله گر به خطر می اندازد می تواند به اندازه 10 دلار باشد. از همان ابتدا، مقدار پولی که در صورت درست بودن پیش‌بینی به دست می‌آورد، به معامله‌گر نشان داده می‌شود. معامله گر با استفاده از پولی که در معرض خطر است، برای از دست دادن معامله پرداخت می کند. یعنی اگر پیش‌بینی معامله‌گر اشتباه باشد، شرط و پولی را که به خطر انداخته از دست خواهد داد. از سوی دیگر، اگر پیش‌بینی معامله‌گر درست باشد، پولی که ریسک کرده است و همچنین بازدهی که معمولاً محدوده آن بین 70 تا 85 درصد است، پس می‌گیرد. مثالی از نحوه معامله فرض کنید قیمت فعلی طلا 1890.50 دلار است و یک معامله گر پیش بینی می کند که دو ساعت بعد قیمت طلا کاهش می یابد. پیشنهاد پرداخت 70٪ است و معامله گر 100 دلار روی پیش بینی شرط می گذارد. دو ساعت بعد، قرارداد به پایان می رسد و قیمت طلا به 1890.25 کاهش می یابد. این بدان معناست که معامله گر به درستی پیش بینی کرده است. به این ترتیب، معامله‌گر 100 دلار و 70 درصد بازدهی دریافت می‌کند که 70 دلار است، بدون توجه به میزان تغییر قیمت، بالغ بر 170 دلار. چگونه می توان گزینه های باینری را برای سودآوری بیشتر معامله کرد.

برخی از استراتژی‌های معامله باینری آپشن استفاده از قیمت در تصمیم‌گیری، مدیریت ریسک مانند مدیریت سرمایه و تحلیل تکنیکال مانند خواندن نمودارهای کندل استیک است. نحوه معامله باینری آپشن ایمن در این روش ریسک قابل توجهی وجود دارد. این به این دلیل است که شخص از طریق پول معامله برای از دست دادن معاملات پرداخت می کند. به عنوان یک قاعده کلی، هرگز نباید پول بیشتری را با یک کارگزار سرمایه گذاری کرد که توانایی از دست دادن آن را داشته باشد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا