اخبار فارکس

چگونه مشاوران خبره خوب فارکس را پیدا کنیم

مشاوران متخصص فارکس (Forex EA یا Robots) کدهای برنامه ای هستند که به طور خاص برای خواندن فید قیمت از ارائه دهنده داده های معامله گر فارکس از طریق پلت فرم معاملاتی آنها با استفاده از الگوریتم ها طراحی شده اند. آنها برای جستجوی الگوهای قیمت از پیش برنامه ریزی شده و تصمیم گیری از طرف معامله گر طراحی شده اند که از قوانین برنامه ریزی شده در درخت تصمیم آنها پیروی می کند. این تصمیمات به دقت فرصت های معاملاتی را برای معامله گران فارکس ارزیابی می کند و به آنها توصیه هایی ارائه می دهد که می توانند از آنها برای کسب حداکثر سود از معاملات استفاده کنند. بسیاری از معامله گران FX می خواهند یک فارکس EA خوب برای خود پیدا کنند. خوب، تمام مراحلی که برای پیدا کردن یک ربات FX خوب باید انجام دهید، به شرح زیر است:

مرحله 1: آنچه را که نیاز دارید مشخص کنید

اولین قدم برای یافتن یک مشاور متخصص فارکس مناسب، این است که تعیین کنید به چه چیزی نیاز دارید. مشاوران متخصص مختلف فارکس می توانند برای تصمیم گیری های متفاوت برنامه ریزی شوند. آن‌ها می‌توانند روی الگوریتم‌های مختلفی اجرا شوند، به همین دلیل است که یک فرد باید ابتدا آنچه را که از یک مشاور متخصص فارکس نیاز دارد، تعیین کند، قبل از اینکه واقعاً یک فارکس EA خوب را پیدا کند تا مطمئن شود که هر آنچه را که نیاز دارد ارائه می‌کند.

مرحله 2: فهرستی از تمام EA های فارکس که قادر به ارائه آنچه شما نیاز دارید ایجاد کنید

زمانی که شخصی مشخص کرد که از یک ربات فارکس به چه چیزی نیاز دارد، گام بعدی این است که تک تک مشاوران متخصص فارکس را پیدا کند که آنچه را که نیاز دارند را ارائه دهد و فهرستی ایجاد کند. یک فرد باید مطمئن شود که از تک تک ربات‌های فارکس که همه چیزهایی را که برای اثبات احمقانه نیاز دارند استفاده می‌کند.

مرحله 3: تمام EA های فارکس را در لیست خود بررسی کنید و شروع به حذف کنید

مرحله بعدی که یک فرد برای یافتن یک فارکس EA خوب باید انجام دهد، این است که تمام EA های موجود در لیست خود را بررسی کند و شروع به حذف EA هایی کند که یا پایین تر هستند یا همه چیزهایی را که نیاز دارند ارائه نمی دهند. تنها از طریق فرآیند حذف، فرآیند انتخاب یک مشاور متخصص فارکس از بین بسیاری از EA های موجود در فارکس برای شخص آسان تر خواهد بود. این فرآیند به تعداد انگشت شماری از گزینه ها منجر می شود.

مرحله 4: فارکس EA را انتخاب کنید که بیشترین پیشنهاد را به شما دارد

وقتی فردی تنها با چند ربات باقی می‌ماند، کدام یک از بهترین‌ها برای او هستند؟ تنها کاری که یک فرد باید انجام دهد این است که یکی از این EA ها را انتخاب کند. چگونه یک شخص قادر به انجام چنین شاهکاری خواهد بود؟ خوب، یک شخص باید تمام مشاوران متخصص فارکس را که برایش باقی مانده است، از نزدیک بررسی کند، مشخص کند که هر کدام از آنها چه چیزی برای ارائه دارند، و سپس فارکس EA را انتخاب کند که بیشترین پیشنهاد را دارد. چیزی که یک فرد در حین انجام این مرحله انتخاب می کند، بدون شک مشاور متخصص فارکس خوبی برای آنها خواهد بود.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا