اخبار فارکس

چگونه سیستم معاملاتی فارکس خود را ایجاد کنید

بنابراین شما مصمم هستید که سیستم معاملاتی فارکس خود را ایجاد کنید؟ سپس تبریک می گویم، شما در اینجا در مسیر درستی هستید. در درجه اول، شما باید اهداف اصلی سیستم معاملاتی خود را تعیین و تعیین کنید. می توان گفت هدف شما این است که به زودی میلیاردر شوید. هر چقدر هم که ممکن است خارق العاده به نظر برسد، دقیقاً آن نوع هدف نیست که در نهایت شما را به یک معامله گر موفق تبدیل کند. لطفاً توجه نکنید که وقتی در حال توسعه سیستم خود هستید، می خواهید به دو هدف اساسی برسید. برای شناسایی هر چه زودتر روندها و اجتناب از اره مویی.

اگر بتوانید با استفاده از سیستم معاملاتی فارکس خود، دستیابی به این دو هدف را تضمین کنید، می توانید به خود اطمینان دهید که موفق خواهید شد! با این حال، هنگام تلاش برای دستیابی به این اهداف، کمی مشکل وجود دارد. اگر توجه نکرده اید، این اهداف با یکدیگر در تضاد هستند. هنگامی که سیستم شما تنها هدف خود را دارد که زودتر روندها را شناسایی کند، این امکان وجود دارد که چندین بار جعلی شوید. از سوی دیگر، زمانی که سیستم شما تنها هدف خود را اجتناب از اره مویی دارد، احتمالاً در بسیاری از روندها تاخیر خواهید داشت و احتمالاً بسیاری از فرصت های تجاری خوب را از دست خواهید داد.

همیشه به یاد داشته باشید که وظیفه شما در توسعه سیستم معاملاتی فارکس خود، یافتن یک سازش قطعی بین این دو هدف است. راهی برای تشخیص زودهنگام روندها بیابید و در عین حال راه هایی را بیابید که به شما کمک می کند سیگنال های واقعی را از سیگنال های جعلی شناسایی کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + ده =

دکمه بازگشت به بالا