اخبار فارکس

چگونه ذهنیت برنده شدن در معاملات فارکس را توسعه دهیم

برای هر معامله گر فارکس، یک معامله موفق به متغیرهای خاصی بستگی دارد. این می‌تواند سطح مهارت معامله‌گر، فرمول‌بندی زمان‌بندی ارزها، سطح تجربه و کیفیت آموزشی باشد که معامله‌گر طی کرده است. با این حال یک متغیر وجود دارد که به نظر می رسد زمانی که افراد استراتژی کلی برای تجارت را ارزیابی می کنند نادیده گرفته می شود. بسیاری از معامله‌گران هستند که بازی را خیلی قبل از اجرای استراتژی‌های خود باخته‌اند. همه اینها در ذهن انسان است. روانشناسی یک معامله گر مهم ترین است و بارها توسط معامله گران، مربیان و کارشناسان نادیده گرفته شده است.

هنگامی که یک معامله گر فارکس چارچوب ذهنی مناسبی داشته باشد، بسیار جلوتر از سایر معامله گران است و به نظر می رسد که به طور مداوم در معاملات برنده می شود. با این حال، مشکل در درک و یادگیری نحوه ایجاد نگرش ذهنی مناسب برای تجارت است. بنابراین، جدای از یادگیری تکنیک ها و اصول تجارت، توسعه روانشناسی صحیح او بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد.

اینها را بررسی کنید

از هر 10 نفر 9 نفر به دنبال سود سریع هستند. بلکه آنها به دنبال میانبر هستند. اما در فارکس میلیون‌ها نفر معامله می‌کنند، اما تنها تعدادی از افراد سودهای بزرگ را به دست می‌آورند، زیرا آنها رویکرد درست نسبت به بازار را می‌دانند. تجارت را با این ذهنیت شروع کنید که در یک دانشگاه چهار ساله هستید و در اینجا از شما انتظار نمی رود که در عرض 120 دقیقه تمام آموخته های خود را از مدرسه بیرون بیاورید. بنابراین آهسته پیش بروید و اجازه دهید فرصت ها به سراغ شما بیایند. با این حال، به گفته کارشناسان، ایجاد ذهنیت برای یادگیری بهترین راه برای نزدیک شدن به معاملات فارکس است.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =

دکمه بازگشت به بالا