اخبار فارکس

چگونه در معاملات فارکس به طور مداوم برنده شویم

تجارت فارکس یک حرفه یا سرگرمی فوق العاده است، اما مگر اینکه به طور مداوم برنده شوید، می تواند یک حرفه کوتاه مدت یا یک سرگرمی گران قیمت باشد. اگر رویکرد جدی به استراتژی مدیریت پول و کنترل احساسات خود نداشته باشید، شادی یک برد اغلب با چندین باخت همراه است. در این مقاله قصد داریم یک استراتژی مدیریت پول و روانشناختی ایجاد کنیم که به شما کمک می کند تا در معاملات فارکس به طور مداوم برنده شوید.

اول از همه اجازه دهید به تنظیمات تجارت خود نگاه کنیم. اکنون این مقاله برای تعریف استراتژی برنده نیست. اما به شما نشان می دهد که حتی یک استراتژی که فقط در 50٪ مواقع برنده می شود، می تواند بازده ثابتی داشته باشد. ممکن است از قبل یک استراتژی برنده داشته باشید اما مدیریت مالی و روانی ضعیفی داشته باشید.

مهم است که نسبت پاداش ریسک 3:1 را هدف گذاری کنید. به زبان ساده؛ شما باید به دنبال معاملاتی باشید که بتواند 3 برابر ضرر احتمالی را به شما ارائه دهد. اگر این روش را اتخاذ کنید، فقط باید 50٪ مواقع برنده شوید، زیرا باخت شما 3 برابر است. هنگامی که بر این قانون مسلط شدید، در راه رسیدن به یک استراتژی برنده هستید.

در مورد معاملات خود به خوبی تحقیق کنید و بدون انجام تجزیه و تحلیل خود به بازارها وارد نشوید، خواه این تحلیل اساسی باشد یا فنی. اگر بتوانید به این قوانین پایبند باشید، نیمی از راه را برای برنده شدن در نبرد روانی نیز دارید.

بزرگترین مشکل معامله گران این است که خیلی زود وارد معاملات می شوند زیرا فکر می کنند معامله را از دست خواهند داد یا خیلی دیر به دلیل ترس از کشیدن ماشه. ترک معامله خیلی زود به این دلیل که آنها معتقدند در شرف مخالفت با آنهاست، اما بعداً مشاهده می کنند که به سطح سود آنها رسیده است. یا، به همان اندازه معمول، آنها اجازه می دهند که معامله در جریان باشد و با انتظار سود بیشتر و بیشتر فقط اجازه دهند تمام سود در یک معکوس از بین برود. یک ضرب المثل قدیمی در میان معامله گران موفق وجود دارد: “تجارت خود را برنامه ریزی کنید و برنامه خود را معامله کنید. این دقیقاً همان کاری است که باید انجام دهید.

اگر این برنامه اولیه شما نبود، اجازه ندهید احساساتتان به شما اجازه سود زودهنگام را بدهد. مطمئن شوید که قبل از سطح سود خود برای چرخش معامله برنامه ریزی کرده اید و یک برنامه از پیش تعیین شده برای کسب سود دارید. در صورتی که معامله به 90 درصد هدف رسیده باشد و نشانه‌هایی از معکوس نشان داده شود، یک برنامه محکم کسب سود است. اگر استاپ ضرر خود را به درستی از تحلیل اصلی خود تنظیم کرده اید، آن را تمدید نکنید زیرا نسبت پاداش ریسک 3:1 خود را به خطر می اندازید. حفظ این قوانین در کمترین زمان اولین قدم برای برنده شدن مداوم در معاملات فارکس است.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا