اخبار فارکس

چگونه خود را برای حرفه ای شدن در تجارت فارکس آماده کنیم

اگر یک معامله گر مبتدی فارکس هستید، در برابر وسوسه گسترش تجارت خود به بازارهای بیش از حد مقاومت کنید. با ارزی بروید که بازیگر اصلی است. داشتن دستان شما در بسیاری از بازارهای مختلف می تواند منجر به سردرگمی شود. در نتیجه، می توانید بی پروا شوید، که استراتژی سرمایه گذاری چندان خوبی نخواهد بود.

اگر یک معامله گر آماتور فارکس هستید، ایده تجارت ارزهای متعدد ممکن است برای شما جذاب باشد. در حالی که در حال یادگیری اصول هستید، خود را به یک جفت محدود کنید. شما می توانید با اطمینان از درک درستی از بازارها قبل از حرکت به جفت ارزهای جدید، ضرر خود را به حداقل برسانید.

حوزه فارکس مملو از وعده‌های مشتاقانه است که نمی‌توان به آنها عمل کرد. برخی به شما طرح هایی برای تسلط بر تجارت فارکس از طریق روبات ها ارائه می دهند. دیگران می خواهند یک کتاب الکترونیکی با اسرار ثروتمند شدن در فارکس به شما بفروشند. هیچ کدام از اینها ارزش پول شما را ندارند. عملاً همه این ترفندها مبتنی بر فرضیات و ادعاهای بی اساس هستند. فقط فروشندگان این محصولات از آنها سود می بینند. اگر می خواهید آموزش رسمی فارکس داشته باشید، بهتر است با یک مربی کار کنید.

اگر علاقه مند به یافتن راه های جدید برای سرمایه گذاری مقداری پول اضافی هستید، بازار فارکس را در نظر بگیرید. نمودارها، وب‌سایت‌های خبری و تحقیقاتی زیادی وجود دارد که می‌توانند نکات و آموزش‌هایی را در مورد چگونگی شروع و سرمایه‌گذاری موفق ارائه دهند. گمانه زنی در مورد نوسانات ارزهای خارجی می تواند بسیار سودآور باشد.

سعی کنید از یک تاکتیک هرمی در استراتژی تجارت شخصی خود استفاده کنید. به جای دو برابر شدن در هنگام افزایش بازار، سعی کنید واحدهای ارزی کمتر و کمتری خریداری کنید. این می تواند یک استراتژی موثر برای به دست آوردن سود عمده و همچنین جلوگیری از ضررهای عمده باشد. فقط مثل یک هرم فکر کنید، هر چه بازار بالاتر می رود، با افزایش قیمت، کمتر خرید می کنید.

زمانی که شما در حال شروع با شاخص فارکس، با استفاده از یک حساب آزمایشی فارکس شروع کنید. شما می توانید یاد بگیرید که چگونه همه چیز بدون ریسک کردن پول واقعی کار می کند. برای جلوگیری از از دست دادن همه چیز در عرض چند روز، قبل از تلاش در بازار پول واقعی، حداقل دو ماه زمان تمرین را در نظر بگیرید.

انتظار نداشته باشید که استراتژی منحصر به فرد خود را برای ثروت در فارکس ایجاد کنید. دنیای فارکس دنیایی است که کاملاً پیچیده است و برای مدت طولانی بحث و مطالعه گسترده را برانگیخته است. احتمال اشتباه کردن شما در یک استراتژی آزمایش نشده اما موفق بسیار کم است. دانش بیشتر در مورد تجارت و سپس توسعه یک استراتژی، واقعاً به نفع شماست.

اگر به تازگی در فارکس شروع کرده اید و هنوز در مورد سرمایه گذاری پول خود مردد هستید، برای یک حساب آزمایشی با یک کارگزار ثبت نام کنید که به شما امکان می دهد مهارت های سرمایه گذاری فارکس خود را امتحان کنید. حساب های آزمایشی به شما امکان می دهند با پول مجازی تجارت کنید. این یک راه عالی برای شما برای تمرین بدون ریسک کردن پول واقعی است.

هرگز معامله فارکس را بر اساس احساسات انجام ندهید. انجام معاملات بر اساس احساسات باعث افزایش ریسک فاکتور و احتمال اینکه تصمیمات شما بی ارزش و ناشی از انگیزه باشد را افزایش می دهد. شما نمی توانید احساسات خود را به طور کامل از بین ببرید، اما باید ذهن منطقی خود را قویاً تحت فرمان قرار دهید تا تصمیمات خوب فارکس بگیرید.

زمان بندی هنگام معامله از اهمیت بالایی برخوردار است. این می تواند کمی از مشکلات معاملاتی را حل کند و شاید به شما کمک کند از ضررهای عمده جلوگیری کنید. همه چیز از یک روز تا حتی چند دقیقه می‌تواند بر برتری یا عدم موفقیت شما در معامله تأثیر بگذارد.

به عنوان مثال، اگر تصمیم به تغییر استراتژی توقف ضرر خود پس از اجرای استراتژی کل معاملات فارکس خود بگیرید، این تغییر می تواند منجر به از دست دادن پول بسیار بیشتری نسبت به زمانی که هیچ کاری انجام نداده باشید، شود. در برنامه بمانید تا بیشترین سطح موفقیت را ببینید.

داشتن ذهنی تحلیلی یک راه عالی برای موفقیت در فارکس است و خوشبختانه می توانید خود را طوری آموزش دهید که به طور سیستماتیک و منطقی در مورد بازار فکر کنید. وقت خود را صرف مرور اعداد کنید. شما باید نمودارهایی تهیه کنید و نحوه تعامل جفت ارزها با یکدیگر را مطالعه کنید.

اگر در مورد فارکس سردرگم شده بودید یا فقط اطلاعات لازم برای اطلاعات کسب و کار خود را نداشتید، این مقاله باید دانش شما را برآورده می کرد. اکنون می توانید ادامه دهید و این را برای نیازهای خود در جهان اعمال کنید. این آموزش مناسب شما را بسیار فراتر از اطلاعات بیهوده ای که هر فرد تصادفی می تواند پیدا کند، می برد.

در مورد تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، تحلیل موج و تحلیل پیچیده بیاموزید. اینها چهار راه اصلی برای پیش‌بینی بازار فارکس و ایجاد استراتژی معاملات ارزی شما هستند. با یادگیری در مورد هر یک از اینها، بهتر است برای ایجاد چندین استراتژی تجاری موفق برای جلوگیری از ضرر و بهبود سود آماده شوید.

بازار ارز که معمولاً به عنوان بازار فارکس شناخته می شود، می تواند مکانی عالی برای کسب درآمد ثابت باشد، اما سهم خود را از خطرات و مشکلات دارد. اگر به تجارت در بازار فارکس علاقه مند بوده اید اما مطمئن نیستید که چگونه شروع کنید، این مقاله به شما در این راه کمک خواهد کرد.

زمانی که در فارکس اعمال می شود، قرار دادن استاپ ضرر کمتر علمی است و هنری تر است. به عنوان یک معامله گر، به یاد داشته باشید که تعادل صحیح را یاد بگیرید، غریزه درونی را با زیرکی فنی ترکیب کنید. به عبارت دیگر، برای تسلط بر استاپ لاس نیاز به تمرین و تجربه زیادی است.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا