اخبار فارکس

چگونه خطرات فارکس را خنثی کنیم؟

هر تازه وارد به بازار فارکس پولی را که به سختی به دست آورده است از دست می دهد. مردم به بازار فارکس می آیند تا دلار خود را در طول شب دو برابر کنند، اما در نهایت آن را از دست می دهند. بله، با معامله ارز می توان پول به دست آورد، اما اگر این کار را با احتیاط درست انجام ندهید، قطعا ضرر خواهید کرد و در این شکی نیست. قبل از شروع معامله باید از خطرات بازار فارکس آگاه باشید. در این مقاله، خطراتی را که باید در بازار با آن روبرو شوید و نکاتی در مورد اینکه چگونه می توانید با موفقیت آن خطرات را کاهش دهید، خواهید یافت.

اگر کورکورانه جفت ارز را معامله کنید، بدون هیچ شکی، دلارهای به دست آمده خود را از دست خواهید داد. شما باید اطلاعات کاملی در مورد بازار فارکس و ابزارهای معاملاتی کار کنید تا از بازار پرسود سود ببرید. چیزهای زیادی برای دانستن در مورد حدس و گمان وجود دارد. تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، نحوه استفاده از اهرم، الگوی نمودار و بسیاری موارد دیگر. پس از داشتن دانش در این موارد، می توانید یک معامله گر ارز موفق باشید.

اگر می‌خواهید مهارت‌های خاصی را توسعه دهید، باید زمان کافی را به تجارت اختصاص دهید. شما می توانید در دوره های معاملاتی فارکس که توسط هر کارگزاری ارائه می شود، ثبت نام کنید. با شرکت در این کلاس ها می توانید ایده ای در مورد رویکرد سیستماتیک معاملات فارکس داشته باشید. اگر به این فکر می کنید که می توانید ترفندهای کسب درآمد در بازار را به روش آزمون و خطا یاد بگیرید، ممکن است قبل از دانستن نحوه معامله در فارکس، تمام پول خود را از دست بدهید.

پس از تکمیل تشریفات افتتاح حساب، زمان انتخاب ارزی است که با آن معامله می کنید یا فارکس می خرید. اکنون سفر شما از اینجا آغاز می شود. از همان روز اول باید برنامه ای برای نسبت پاداش ریسک تهیه کنید. شما باید این مرحله را با دقت انجام دهید. در اینجا دانش جبر شما بیشترین کمک را به شما خواهد کرد. سود کاملاً به نسبت پاداش ریسک بستگی دارد. اگر ریسک بیشتری می کنید، بیشتر به دست می آورید و اگر با حداقل ریسک بازی می کنید، حداقل به دست می آورید. توصیه نمی شود هر بار بیشتر ریسک کنید. اگر ریسک بیشتری می کنید، احتمال ضرر بیشتر است. بنابراین شما باید مقداری محاسبه شده پشتیبان داشته باشید تا میزان ضرر را برآورده کنید. تا بتوانید طبق برنامه بازی خود بیشتر بازی کنید. در غیر این صورت در اواسط بازی احساس درماندگی خواهید کرد.

برخی کارگزاران تبلیغ می کنند که یادگیری تجارت فارکس بسیار آسان است – حتی یک کودک شیرده نیز می تواند این کار را انجام دهد. به این نوع تبلیغات اعتقادی نداشته باشید. آنها همچنین ادعا می کنند که با استفاده از نرم افزار معاملاتی خود می توانید میلیون ها پول بدون هیچ تلاشی به دست آورید. که کاملا اشتباه است. این نرم افزار می تواند شما را در بازار فارکس راهنمایی کند، اما نمی تواند برای شما سود ایجاد کند. پس به این نوع تبلیغات دروغین اعتقاد نداشته باشید. در غیر این صورت در نهایت پول خود را از دست خواهید داد. سعی کنید قبل از شروع معامله از مزایا و معایب بازار فارکس آگاه شوید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا