اخبار فارکس

چگونه تجارت فارکس را با 5 مرحله ساده بیاموزیم

1. به دنبال معلم خوب باشید

یکی از بهترین راه ها برای نحوه معامله در فارکس را بیاموزید یادگیری آن از شخصی است که تجربه زیادی در تجارت خدمات مالی دارد. وسوسه نشوید که این را به صورت آنلاین از بسیاری از مربیان محبوب فارکس بیاموزید، فقط به این دلیل که ممکن است راهی آسان تر و سریع تر برای به دست آوردن این دانش به نظر برسد. اگرچه رسانه های اجتماعی ممکن است به شما این تصور را بدهند که مربی آنلاین فقط به این دلیل که تعداد فالوورهای زیادی دارد خوب است، اما واقعیت این است که اکثر این افراد هیچ تجربه واقعی در تجارت فارکس نداشته اند. با گفتن این موضوع، دوره های تجارت آنلاین همچنان می تواند برای ارائه دانش مفید علاوه بر آنچه مربی یا معلم فارکس شما می تواند به شما بدهد، مفید باشد. تنها کاری که کسی باید انجام دهد این است که فقط آنلاین شود و «چگونه آنلاین فارکس را یاد بگیریم» را جستجو کند.

2. مزایای دوره تجارت فارکس

امروزه اینترنت یادگیری آنلاین را مقرون به صرفه و راحت کرده است و تعداد زیادی دوره‌های کرش آنلاین معاملات فارکس در دسترس هستند. این دوره‌ها اصول اولیه این صنعت را به شما آموزش می‌دهند، اگرچه برای اینکه یک متخصص تجارت فارکس باشید، زمان و تلاش زیادی می‌طلبد و نیاز به تجربه کافی دارد.

3. یاد بگیرید چگونه بازار فارکس را تجزیه و تحلیل کنید

ابتدا باید یاد بگیرید که چگونه از تحلیل بنیادی استفاده کنید تا بفهمید که چگونه عوامل اقتصادی، اجتماعی، مالی و سیاسی بر قیمت ارز تأثیر می‌گذارند. از آنجایی که مبادلات خارجی شامل دو ارز است، خواهید آموخت که تقاضا برای یک ارز وابسته به برخی رویدادهای خاص یا اخبار فوری است که در آن کشور اتفاق افتاده است. یک مثال خوب برای این امر می تواند نرخ بالای بیکاری در آن کشور باشد.

4. یک حساب آزمایشی باز کنید

بسیاری از پلتفرم های معاملاتی به مشتریان جدید این امکان را می دهند که قبل از شروع تجارت با پول واقعی، با سیستم های معاملاتی خود آشنا شوند. این یک راه عالی برای شروع معاملات فارکس است. اکثر معامله گران باتجربه فارکس با یک حساب آزمایشی شروع کردند تا آنچه را که از مربیان خود یا دوره های آموزشی آنلاین آموخته اند به کار گیرند. بهترین بخش معاملات نمایشی فارکس این است که از پول واقعی برای معامله استفاده نمی کند و به شما امکان می دهد ابزار معاملاتی دلخواه خود را انتخاب کنید و اندازه موقعیت خود را که می خواهید شروع کنید تعیین کنید. بنابراین تا آنجا که می توانید به شبیه سازی یک تجربه معاملاتی واقعی نزدیک شوید.

5. با یک برنامه تجاری شروع کنید

هنگامی که در نهایت به عنوان یک معامله گر جدید شروع به کار کردید، یک برنامه معاملاتی ایجاد کنید و فقط بر روی چند هدف قابل مدیریت و واقع بینانه تمرکز کنید. سپس طبق برنامه، گاهی اوقات با سرعت بسیار پایین معامله کنید و در صورت عدم وجود فرصت، معامله را متوقف کنید. از تغییر بازارها، استراتژی ها یا تحلیل هایی که از برنامه معاملاتی شما منحرف می شوند، خودداری کنید.


Source by P Lee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا