اخبار فارکس

چگونه تجارت فارکس آفریقا را برای بهتر شدن تغییر می دهد

در چند ماه گذشته، ویروس کرونا در سراسر جهان گسترش یافته است. و به نوعی، این باعث افزایش در بازار فارکس در آفریقا شده است. طبق آمار، بازار FX هر روز در حال افزایش است. معامله گران فرصت های بیشتری را در این زمینه کشف می کنند.

در این مقاله قصد داریم بفهمیم که تجارت فارکس چگونه آفریقا را تغییر می دهد. معاملات فارکس بستری ایده آل برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا از راحتی خانه های خود درآمد بیشتری کسب کنند. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

چرا تجارت فارکس آفریقا را تغییر می دهد؟

طی شش ماه گذشته، بسیاری از معامله گران شروع به امتحان شانس خود در صنعت فارکس کرده اند. و این در حال تغییر اقتصاد آفریقا به سمت بهتر است. از آنجایی که بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل بیماری همه گیر قادر به ادامه تجارت خود نیستند، شانس خود را در صنعت FX امتحان می کنند.

1. بازار فارکس بزرگ است

اگرچه بازارهای مالی زیادی وجود دارد، بازار فارکس بزرگترین بازار است. جالب است بدانید که روزانه بیش از 5 تریلیون دلار تراکنش انجام می شود. در مقابل، هیچ یک از بازارهای دیگر به این رقم نزدیک نمی شوند. بنابراین، این یکی از دلایلی است که بازار معاملات فارکس در سراسر کشور در حال گسترش است.

2. هزینه های معاملاتی کمتر و نقدینگی بالاتر

از آنجایی که تعداد زیادی از معاملات روزانه انجام می شود، بازار FX بسیار نقد است. به همین دلیل است که تراکنش ها در چند ثانیه انجام می شوند که هزینه های تراکنش را کاهش می دهد. اگر بازار نقدینگی کمتری داشت، مردم در مقابل هر تراکنش کارمزد بیشتری می پرداختند.

در آفریقا، مردم از کاهش هزینه های تراکنش استفاده می کنند تا بتوانند در بازار FX شروع به کار کنند.

3. ارزها قوی تر می شوند

اگرچه ویروس کرونا در سراسر جهان در حال گسترش است، اما بسیاری از عوامل دیگر بر قیمت ارز تأثیر دارند. کووید-19 بر اقتصاد بسیاری از کشورها تأثیر منفی گذاشته است. و آفریقا نیز از این امر مستثنی نیست. بسیاری از ارزهای آفریقایی در برابر سایر ارزها ضعیف تر شده اند.

اکنون که کسب و کارها به تدریج باز می شوند، بسیاری از ارزها در برابر سایر ارزهای جهانی قوی تر می شوند، بازار FX بیشتر و بیشتر در آفریقا گسترش می یابد. و این دلیلی است که بازار FX بیشتر و بیشتر معامله گران و کارگزاران را می بیند.

4. قابلیت دسترسی

خوبی بازار فارکس این است که دسترسی به آن با کمک یک کارگزار فارکس آسان است. علاوه بر این، ارزها بدون توجه به منطقه زمانی معامله گران، به صورت شبانه روزی معامله می شوند. تاجران در آفریقا هر زمان که بخواهند می توانند به این بازار دسترسی داشته باشند. جدای از این، معاملات FX به معامله گران نیازی ندارد که همیشه در مقابل رایانه های خود قرار بگیرند. در واقع، تا زمانی که به اینترنت متصل هستند، این آزادی را دارند که تراکنش‌ها را از هر جایی انجام دهند.

5. معاملات FX را می توان در هر زمان انجام داد

با توجه به ادامه این همه گیری، بسیاری از مردم تمام وقت خود را در خانه های خود می گذرانند. بنابراین، آنها می توانند به عنوان یک شغل تمام وقت به تجارت فارکس بپیوندند. با این فرصت، آنها می توانند یاد بگیرند، کشف کنند، و استراتژی های زیادی را برای دستیابی به موفقیت به کار گیرند.

6. انواع کارگزاران فارکس

یکی دیگر از دلایلی که تجارت فارکس در آفریقا در حال تغییر است این است که معامله گران فارکس می توانند از میان بسیاری از کارگزاران یکی را انتخاب کنند. علاوه بر این، معامله گران می توانند حساب های خود را بدون سرمایه گذاری باز کنند. بر اساس تجربه و دانش خود در مقیاس، می توانند با کارگزار مناسب کار کنند.

7. نیاز به سرمایه زیادی ندارد

در آفریقا، معامله گران می توانند بدون صرف سرمایه زیاد، در دنیای تجارت فارکس شروع کنند. با اهرم، می توان موقعیت های بزرگ را بدون توجه به سپرده اولیه یا موجودی در حساب معاملاتی باز کرد. با این حال، اهرم باید به درستی استفاده شود وگرنه ممکن است ضرر مالی زیادی ایجاد کند.

8. گزینه Hedging

پوشش ریسک به معامله گران اجازه می دهد تا پولی را که می توانند در یک دوره زمانی معین از دست بدهند، محدود کنند. ایده این است که سرمایه‌گذاری‌های زیادی انجام دهیم که رابطه قیمتی معکوس دارند. هدف این است که از طریق قفل کردن نرخ ارز هنگام باز کردن تجارت، سود زیادی کسب کنیم.

9. دارایی های امن

به دلیل تغییرات مکرر در حرکات قیمت، بسیاری از معامله گران آفریقایی در هنگام معامله فارکس کمی احساس ناراحتی می کنند. این دلیلی است که بسیاری از معامله گران در دارایی های امن سرمایه گذاری می کنند. اگر نمی دانید، این دارایی ها ممکن است شامل ارزهای زیادی مانند CHF و JPY باشد. خوبی این دارایی ها این است که نوسانات قیمت آنها کمتر است.

10. هر کسی می تواند معامله گر FX باشد

در آفریقا، هر کسی می تواند در دنیای تجارت فارکس شروع کند زیرا نیازی به خرج کردن ثروت ندارد. آن‌ها می‌توانند از منابع آموزشی، سمینارها، آموزش‌ها و راهنماهای زیادی برای شروع و امنیت استفاده کنند.

جدای از این، تجارت FX در دسترس تر است زیرا معامله گران می توانند از دستگاه های زیادی مانند تلفن همراه، لپ تاپ، تبلت و رایانه های رومیزی برای انجام معاملات خود استفاده کنند. این آزادی به بسیاری از افراد اجازه می دهد تا در این زمینه کسب و کار شروع کنند زیرا می توانند تراکنش های خود را از هر کجا انجام دهند، حتی زمانی که در حال حرکت هستند.

11. امکانات بی نهایت

در آفریقا، معامله گران می توانند از فرصت های زیادی در دنیای بازار فارکس برخوردار شوند. به عنوان مثال، آنها می توانند از بین بسیاری از استراتژی ها، ارزها، پلت فرم های معاملاتی و کارگزاران انتخاب کنند. احتمالات نامحدود یکی دیگر از دلایل اصلی خرید معاملات فارکس است که آفریقا را با سرعت سریع تغییر می دهد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا