اخبار فارکس

چگونه تجارت در بازار فارکس را یاد بگیریم – جایی که اکثر مردم اشتباه می کنند

واضح است که بسیاری از مردم می خواهند بدانند چگونه تجارت در بازار فارکس را یاد بگیرند. اگر این شما هستید، باید تصمیم بگیرید. آیا قرار است از تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی استفاده کنید؟ اکثر معامله گران خوب حداقل یکی از آنها را درک مناسبی دارند. اگر حداقل یکی از آنها را استفاده نکنید، امرار معاش در بازار فارکس بسیار دشوار خواهید بود.

متأسفانه، بیشتر معامله گران واقعاً برای یادگیری صحیح حداقل یک شکل از تجزیه و تحلیل وقت نمی گذارند. ما در زمانی زندگی می‌کنیم که معامله‌گران ترجیح می‌دهند بر اساس آنچه احساس درونی‌شان می‌گوید، معامله کنند. این به سادگی آن را انجام نمی دهد.

اکثر معامله گران واقعاً سرنخی از تحلیل فاندامنتال ندارند. من در مورد دانشمند بودن به اندازه یک اقتصاددان یا تحلیلگر صحبت نمی کنم. انجام این مقایسه ناعادلانه خواهد بود. اما بسیاری از معامله گران حتی اصول اولیه مانند اهمیت اعداد حقوق و دستمزد غیرکشاورزی و چگونگی تأثیر آن بر قیمت ارز را نمی دانند. شما معامله‌گران زیادی دارید که نمی‌دانند تصمیمات نرخ بهره چگونه بر قیمت ارز تأثیر می‌گذارند.

اگر معامله گران بیشتری تحلیل تکنیکال را درک می کردند، واقعاً آنقدرها هم کار بزرگی نبود. هنگامی که اکثر معامله گران به تحلیل تکنیکال فکر می کنند، فکر می کنند تنها چیزی که باید بدانند این است که چه زمانی استوکاستیک هایشان به آنها می گویند که بخرند یا بفروشند. این تحلیل فنی نیست.

استوکاستیک یا هر اندیکاتور عقب افتاده دیگری نمی تواند بینشی از تحلیل تکنیکال به شما بدهد. تنها چیزی که نیاز دارید چشمان خود و یک نمودار میله ای ساده است.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا