اخبار فارکس

چگونه بهترین برنامه تحلیل فنی فارکس را پیدا کنیم

برنامه های تحلیل تکنیکال فارکس به گونه ای طراحی شده اند که زندگی شما را در بازار فارکس بسیار ساده تر کنند. اینها برنامه هایی هستند که به جای شما کارهای زمان بر و دشوار را ساده می کنند و انجام می دهند. آنها برای اولین بار معامله گران در بازار فارکس را قادر می سازند تا بدون داشتن تجربه انجام این کار به سودهای جدی و قابل اعتماد دست یابند، و در نتیجه برنامه های بیشتری در بازار وجود دارد که بیش از همیشه برای جلب توجه شما رقابت می کنند.

من شخصاً پنج سال است که از این فناوری استفاده می‌کنم و در این مدت فهرستی از سه مورد را برای انتخاب بهترین برنامه تجزیه و تحلیل فنی فارکس برای تحقق استقلال مالی شما از بازار فارکس تهیه کرده‌ام.

اول از همه، مطمئن شوید که برنامه تحلیل تکنیکال فارکس که با آن همراه هستید، ضمانت بازگشت پول را در آن ارائه می دهد. این نه تنها نشانه ناشری است که به برنامه خود و الگوهای معاملاتی آن اعتقاد دارد تا رضایت شما را از قیمت کامل خرید برنامه تضمین کند، بلکه به شما امکان می دهد آن را دست اول و کاملاً بدون ریسک امتحان کنید.

این به این معنی است که آن را به گونه‌ای تنظیم کنید که در محدوده امن یک حساب تمرینی اجرا شود تا حتی مجبور نباشید یک سکه از پول خود را به خطر بیندازید تا کار دست اول آن را ببینید.

در مرحله بعد، تصمیم بگیرید که آیا به یک برنامه تحلیل تکنیکال فارکس کاملاً خودکار نیاز دارید یا فقط به یک تولید کننده سیگنال. تفاوت بین این دو در این است که یک برنامه تجزیه و تحلیل فنی فارکس خودکار قدم های بیشتری را طی می کند و در واقع معاملاتی را برای شما انجام می دهد و از طرف شما به تغییرات بازار واکنش نشان می دهد تا تمام جنبه های تجزیه و تحلیل و سرمایه گذاری برای شما به طور کامل انجام شود.

برعکس، یک سیگنال مولد به سادگی تجزیه و تحلیل را برای شما انجام می دهد و الگوهای معاملاتی با احتمال بالا را برای اطلاع شما پیدا می کند تا بتوانید بر اساس آن سرمایه گذاری کنید. اگر کاملاً مبتدی هستید، احتمالاً می خواهید گزینه خودکار را انتخاب کنید، در حالی که مولد سیگنال برای کسانی است که قبلاً معاملاتی را در بازار انجام داده اند و صرفاً به دنبال بهترین نکات در هنگام سرمایه گذاری هستند.

در نهایت، اگر با یک برنامه تحلیل تکنیکال فارکس کاملاً خودکار پیش می‌روید، مطمئن شوید که این یک برنامه معاملاتی محافظه‌کارانه‌تر است. برنامه‌های جدیدتر از نظر نوع معاملاتی که انجام می‌دهند محافظه‌کارانه‌تر هستند و خطرات مشابهی را که برنامه‌های تهاجمی‌تر انجام می‌دهند، نمی‌پذیرند. من برنامه‌های محافظه‌کارانه‌تر را دوست دارم، زیرا آن‌ها نرخ‌های برنده تقریباً عالی را در معاملات خود دارند، زیرا استانداردهای بسیار بالاتری را حفظ می‌کنند که یک معامله باید قبل از سرمایه‌گذاری بر اساس آن، مطابقت داشته باشد، بنابراین تضمین می‌کند که شما همیشه به‌خوبی جلوتر هستید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا