اخبار فارکس

چگونه با فارکس به روش واقعی شروع کنیم

اگر تا به حال می‌خواهید فارکس را معامله کنید، ممکن است مطالعه کرده باشید و درک درستی از نحوه کارکرد آن داشته باشید، اما نحوه شروع کار را درک نکرده باشید. خواندن کتاب می‌تواند به شما آگاهی دهد که تجارت فارکس چیست، اما نه لزوماً آنچه برای تبدیل شدن به یک معامله‌گر فارکس نیاز است.

در اینجا پنج نکته مفید را پیدا خواهید کرد که باید در نظر بگیرید و با آنها آشنا شوید تا تجارت فارکس را شروع کنید.

1. درک معاملات فارکس

بدیهی است که باید بدانید تجارت فارکس چیست و چگونه کار می کند. حداقل، شما نیاز به درک اساسی از آنچه در حال وقوع است، زمان خرید و فروش، معنای اصطلاحات و استراتژی‌های معاملاتی مختلف در دسترس شما دارید. شما می توانید در کمتر از یک روز تجارت فارکس را شروع کنید، اما بدون برنامه یا دانش در مورد نحوه کارکرد آن، خود را در معرض شکست قرار می دهید.

روش های متعددی برای یادگیری معاملات فارکس وجود دارد. می توانید کتاب بخوانید، در دوره های آنلاین شرکت کنید یا به عضویت انجمن متخصصین بپیوندید تا پاسخ های بلادرنگ دریافت کنید. اما به اطلاعاتی که مصرف می کنید توجه کنید:

· مراقب منابعی باشید که ادعای درآمد دارند یا می گویند می توانید شغل روزانه خود را رها کنید و به دلیل معجزات فارکس دیگر مجبور به کار نخواهید شد. شما یک آموزش حیله گر نمی خواهید. مدها به اندازه آمادگی و استراتژی واقعی دوام نمی آورند.

· منابع کتاب باید از نویسندگان و کارشناسان شناخته شده در زمینه فارکس باشد. منابع معتبر زیادی وجود دارد. تحقیقات خود را انجام دهید تا بررسی کنید کدام نویسندگان ارزش خواندن دارند.

دوره های آنلاین راه دیگری را برای یادگیری معاملات فارکس ارائه می دهند، اما هیچ چیز بهتر از تجربه و توانایی صحبت با معامله گران همفکری که درست مانند شما شروع کرده اند، نیست. شما نمی توانید مانند جامعه جهانی معامله گران فارکس، سؤال بپرسید یا ایده های خود را در کتاب ها و دوره های آنلاین به امید پاسخ یا بازخورد مطرح کنید.

اگر مکانی وجود داشت که می‌توانست با مجموعه سوالات و پست‌های انجمن، پخش‌های زنده روزانه، که در آن می‌توانید پاسخ‌ها، استراتژی‌ها، شاخص‌ها و سیگنال‌های تجاری را در زمان واقعی دریافت کنید، یادگیری شما را تسریع بخشد. ما یک جامعه جهانی از معامله گران فارکس و سایر یادگیرندگانی داریم که تجارت را شروع کرده اند که می تواند به شما بینش و پاسخ به بسیاری از سؤالات فارکس را بدهد. وقتی می‌خواهید فوراً پاسخ‌ها را بیابید، افرادی که در زندگی واقعی مشاوره می‌دهند، می‌توانند مفید باشند. ما همچنین یک آکادمی تجارت داریم که در آن می توانید هر زمان که بخواهید به صدها فیلم آموزشی فارکس دسترسی داشته باشید.

2. توسعه استراتژی

هرگز نباید یک ماجراجویی مالی جدید را بدون برنامه شروع کنید. هنگامی که اصول و اصطلاحات فارکس را درک کردید، باید یک استراتژی بسازید. یک استراتژی معاملاتی فارکس اهداف شما را از معاملات خود مشخص می کند: برای مثال، چه زمانی می خرید یا می فروشید و امتیازات را ایجاد می کنید.

هنگامی که برای اولین بار وارد معاملات فارکس می شوید، باید از سیستم KISS (Keep It Simple Stupid) استفاده کنید. فوراً بیش از حد پیچیده نشوید. تجربه بهترین آموزش است؛ ابتدا کمی معامله کنید. استراتژی شما باید در ابتدا اساسی باشد و در طول زمان به چیزی پیچیده تر تبدیل شود.

هیچ استراتژی کاملی وجود ندارد. هنگامی که شما خود را توسعه می دهید، باید این واقعیت را در نظر بگیرید و انتظار زیان هایی را داشته باشید، اما برای آنها آماده باشید. با تجربه قادر خواهید بود استراتژی خود را ارزیابی کنید و بدانید که در گذشته چه کار کرده است تا آن را تنظیم کنید.

بهترین تمرینی که می توانید بیاموزید این است که استراتژی خود را آزمایش کنید. بک تست نه تنها به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که استراتژی شما ارزش پیاده سازی را دارد، بلکه می تواند به شما این اطمینان را بدهد که زودتر با پول زنده شروع کنید.

حساب‌های آزمایشی که می‌توانید روی آن‌ها آزمایش‌های برگشتی انجام دهید، اما برای بهترین استفاده، نباید از طرح‌های استراتژی خود چشم پوشی کنید. یک حساب آزمایشی مکانی عالی برای شروع است زیرا لازم نیست بلافاصله پول خود را به خطر بیندازید. نکته منفی این است که مردم خیلی سریع علاقه خود را از دست می دهند زیرا بازده درک شده در دسترس نیست. اما بخشی از یادگیری، آموزش عملی است. شما باید به حرکات قیمت و نحوه بازی آنها در برابر استراتژی شما توجه کنید. هنگامی که به خود ثابت کردید که استراتژی شما قابل اجرا است، می توانید به تجارت واقعی تبدیل شوید.

3. کارگزار بگیرید

هنگامی که تجارت فارکس را به صورت واقعی شروع می کنید، به شخصی نیاز دارید که معاملات را از طرف شما یا آنچه به عنوان کارگزار شناخته می شود، انجام دهد. کارگزاران بی‌شماری برای انتخاب وجود دارند، بنابراین می‌خواهید قبل از شروع با اولین نتیجه که در نتایج موتور جستجوی شما ظاهر می‌شود، تحقیق کنید و برخی اطلاعات را تأیید کنید. برخی موارد را باید در نظر گرفت:

· اهرم شدید: از کارگزارانی که درصد زیادی از بازده سود را برای سرمایه گذاری شما ارائه می دهند، اجتناب کنید. آن‌ها می‌دانند که احتمال بیشتری وجود دارد که سود بیشتر شما را جذب کند، اما هرگز به شما نمی‌گویند که چقدر بعید است که این حاشیه‌ها را ببینید. دلال دستمزد خود را می گیرد، اما شما در نهایت پول را از دست می دهید.

· کمیسیون ها: همیشه بدانید که کارگزار بالقوه شما چه کمیسیونی را انتظار دارد. برخی از آنها مقادیر بسیار زیادی را دریافت می کنند.

· گسترش: یک کارگزار مناسب، اسپرد محدودی را ارائه خواهد کرد. این بدان معنی است که تفاوت بین قیمت خرید و فروش کم است که باعث می شود هزینه معامله پایین باشد.

· محل: بسته به موقعیت مکانی، تأیید کنید کارگزاری که دوست دارید توسط یک حوزه قضایی خاص تنظیم می شود.

· خدمات مشتری: کارگزار شما مقدار زیادی از پول شما را مدیریت می کند و از طرف شما معاملات انجام می دهد. مهم است که آنها قابل ارتباط، در دسترس و قابل اعتماد باشند. یک کارگزار خوب در صورت نیاز، سپرده گذاری و برداشت سریع را ارائه می دهد.

4. اهرم کم

لوریج پولی است که از کارگزار خود برای افزایش موقعیت معاملاتی خود قرض می گیرید. به عنوان یک مبتدی، باید با یک اهرم کم شروع کنید تا تجربه یک معامله زنده همراه با برد و باخت را بدون نیاز به در نظر گرفتن آنچه در کل به دست آورده اید، داشته باشید. این به شما کمک می کند تا پاهای خود را خیس کنید و از خطرات غیر ضروری پرهیز کنید.

5. یک طرح بنویسید

اگر برنامه مدونی برای پیگیری، تکرار و تغییر بر اساس نتایج خود نداشته باشید، کار و تجربه شما اتلاف وقت است. برنامه شما باید شامل لیستی از تمام معاملات شما باشد. می توانید یک طرح فیزیکی یا دیجیتالی را نگه دارید، اما باید مفید باشد.

یکی از چالش‌هایی که دوست دارم مبتدیان را تشویق کنم که آن‌ها را امتحان کنند، چالش تجارت ۲۵ است. شما استراتژی ساده خود را در نظر می گیرید و آن را روی 25 معامله اعمال می کنید بدون اینکه از برنامه خود دچار مشکل شوید. استراتژی شما باید به گونه ای باشد که فکر می کنید آماده پخش زنده است. باید شامل زمان خرید و فروش، زمان کسب سود، زمان توقف و نحوه مدیریت ریسک باشد. برنده یا باخت، باید استراتژی خود را به همان شیوه برای 25 معامله اجرا کنید. بسیاری شکست می خورند زیرا از برنامه خود منحرف می شوند.

یک واقعیت مهم که باید به خاطر بسپارید این است که همه ما یک معامله با ضرر انجام می دهیم، اما این اتلاف وقت یا پول نیست. دانشی که به دست می آورید ارزش از دست دادن را دارد اگر احتمال ضرر خود را پایین نگه دارید. شما باید دلیل باخت را درک کنید تا بتوانید در معاملات بعدی آن را تنظیم کنید. اگر زودتر از موعد کار را ترک کنید یا فرصت های یادگیری از دست رفته خود را نادیده بگیرید، می توانید بیش از آنچه می خواستید یا حتی باید ضرر کنید.

اگر برای شروع مشکل دارید، هر نقطه را یک قدم بردارید. تا زمانی که پایه و اساس مرحله قبل را نسازید به نقطه بعدی نروید. اینها استراتژی های درستی هستند که به شما کمک می کنند تجارت فارکس را شروع کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا