اخبار فارکس

چگونه با تجارت فارکس درآمد کسب کنیم

تجارت فارکس یک بازار به سرعت در حال رشد در اینترنت است و این توانایی را دارد که شما را بسیار ثروتمندتر از آنچه در حال حاضر هستید، کند. با این حال، برای بسیاری از مردم، کسب درآمد با آن بسیار پیچیده به نظر می رسد، و هیچ طرحی برای «سریع پولدار شدن» نیست. زمان، تلاش و از همه مهمتر شما باید بدانید که چگونه با سیستم کار کنید.

انجام تحقیقات خود در زمانی که قصد ورود به بازار معاملات فارکس را دارید ضروری است. اگر وضعیت بازار را به طور کامل بررسی نکنید، ممکن است هزاران دلار ضرر کنید. بسیار مهم است که وقت خود را صرف کنید و تا جایی که می توانید تحقیق کنید.

اساساً معاملات فارکس به شما امکان مبادله ارز را می دهد. به عنوان مثال، شما می توانید 100 دلار آمریکا را با 140 دلار انگلیس معامله کنید. سپس، زمانی که ارزش پوند آمریکا و پوند بریتانیا تغییر کرد، می توانید 140 دلار انگلیس را با 120 دلار آمریکا مبادله کنید. سپس شما 20 دلار سود کرده اید. اکثر مردم هزاران دلار معامله می کنند تا سود مناسبی به دست آورند.

برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید، باید یک شرکت کارگزاری پیدا کنید. شرکت های کارگزاری چیزی هستند که به شما امکان تجارت فارکس را می دهند، بنابراین برای رسیدن به هر جایی، باید یکی داشته باشید. آنها تمام معاملات و مبادلات را انجام می دهند و از هر کدام کمیسیون می گیرند. یک بار دیگر، تحقیقات خود را انجام دهید تا بتوانید یک کارگزاری شناخته شده و قابل اعتماد برای مدیریت پول خود پیدا کنید. فقط به کسی بسنده نکنید – باید مطمئن شوید که آنها مشروع هستند. اگر می خواهید مقداری پول در آنجا پس انداز کنید، سعی کنید یکی با کمیسیون کم پیدا کنید.

سپس قسمت دشوار فرا می رسد. شما باید بتوانید تغییرات بازار را پیش بینی کنید تا بدانید چه زمانی خرید و فروش کنید. بسیاری از مردم روش های مختلفی برای این کار پیدا می کنند. این می تواند خوب باشد که فقط صد دلار یا حتی کمتر بگیرید، و فقط کمی در بازار بازی کنید تا احساس کنید.

دو روش عمده برای دانستن زمان های مناسب برای خرید و فروش وجود دارد – تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال. اینها برای یک تازه کار نسبتاً پیچیده هستند، اما ارزش تسلط بر آنها را دارند.

تجزیه و تحلیل تکنیکال از ابزارهای ویژه ای به نام اندیکاتورها و همچنین تجزیه و تحلیل نمودار قیمت برای پیش بینی اینکه مقادیر قرار است به کجا برسند، استفاده می کند. اگر می خواهید در معاملات فارکس خوب عمل کنید، این یک علم است و بسیار مهم است.

تحلیل بنیادی شامل نگاهی به وقایع جاری جهان و موقعیت هر مکان از نظر سیاسی و اقتصادی و دنبال کردن آن روندها است. به عنوان مثال، بحران مالی یونان باعث شده است که ارزش دراخم یونان به شدت تغییر کند.

تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال هر دو کاربرد خود را دارند و بسیاری از مردم می گویند زمانی که با هم استفاده می شوند بهترین کار را دارند.

بازار فارکس ممکن است پیچیده باشد، و ممکن است قبل از شروع استفاده از آن چیزهای زیادی برای یادگیری وجود داشته باشد، اما پولی که می توانید از آن به دست آورید ارزش تلاش را دارد. هنگامی که نحوه کار با سیستم را یاد گرفتید، می توانید شروع به دریافت پول کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =

دکمه بازگشت به بالا