اخبار فارکس

چگونه با استفاده از نوسانات از معاملات فارکس درآمد کسب کنیم

دلالان بازار ارز در حال حاضر گروهی باهوش هستند. تقریباً همه افراد حاضر در بازار ارز امروزه در مطالعه نمودارها یا حتی مصرف‌کنندگان برخی از برنامه‌های کاربردی فناوری پیشرفته برای تجارت صنعت ارز، خودآموز هستند. بسیاری از آنها از ارزیابی فنی صرف به ظرافت جدید فراخوانی شبکه عصبی و هوش مصنوعی فارغ شده اند. با این حال، اکثریت قریب به اتفاق این کارشناسان در معاملات خود شکست می خورند و به جای سود، پول نقد حاصل از معاملات خود را از دست می دهند. چرا می تواند اینطور باشد؟

راه حل در شیطان درون نهفته است. معامله‌گرانی که برنده می‌شوند افرادی هستند که می‌توانند استراتژی‌های معاملاتی خود را با دقت و انضباط اجرا کنند و مهم‌تر از آن، می‌توانند با نوسانات معاملات ارز مقابله کنند.

مفهوم این است که آیا می‌توانید حرکات انفجاری را شناسایی کنید، حتی اگر متواضع باشند، و با استفاده از آن حرکات غیرقابل پیش‌بینی، معاملات را اجرا کنید، در مورد بازار خرید کنید و آنها را در اوج بازاریابی کنید. شما برای کسب سودهای بزرگ ایستاده اید. با این وجود، در عمل، بسیاری از تغییرات ناسازگار آنقدر سریع و کوچک هستند که در زمان مبادله قابل شناسایی نیستند. در جایی که حرکات غیرقابل پیش بینی مهم تری تشخیص داده می شود، اشتباه در قضاوت و همچنین نرخ اجرای معاملات است که تعداد سود را کاهش می دهد.

وقتی در مورد روشی تحقیق کردم که فروشنده می تواند ضررهای خود را پس از یک دوره وحشتناک تجارت ضعیف به دست آورد، از یک دلال کهنه کار شگفت زده شده بودم که به من اطلاع داد که از روز اول معامله یک فروشنده سودآور بوده است. این به هیچ وجه ادعایی نادرست نیست زیرا این معامله گر زرق و برق دار در همه زمان ها به یک اندازه به دلیل مهارت عظیم خود شناخته شده است. او می تواند تماس های مناسب را در بازار ایجاد کند.

پاسخ او به تعجب من اضافه شد زیرا او گفت: “من یک بازیکن حرفه ای پوکر و همچنین نایب قهرمان مسابقات پوکر استرالیا بودم!”.

دستاورد فوق العاده او به عنوان یک فروشنده فارکس نیز در همین جا نهفته است، زیرا یک بازیکن پوکر و یک بازیکن برنده در آن، او به ریسک های حساب شده عادت کرده بود.

کلید تجارت طرح او قرار بود ریسک های حساب شده ای را از معاملات ارزی او بپذیرد.

به عنوان مثال، هنگامی که یک تراکنش را شناسایی کردید، و شرکتی را قرار دادید، توقف های خود را نزدیک به هزینه ورودی قرار ندهید، زیرا شانس به نفع این است که در اکثر مواقع توقف ها انجام شود.

از طرف دیگر، می‌توانید پیش از قرار دادن آن‌ها، احتمال و احتمال متوقف شدن آن را ارزیابی کنید.

مجدداً، به محض اینکه یک معامله خود را نشان می دهد، و شما می توانید محاسبه کنید که احتمال برنده شدن به جای باخت تنظیم می شود، در آن زمان آماده هستید تا تراکنش های خود را افزایش دهید.

در صورتی که می‌خواهید برنده شوید، یاد بگیرید که چگونه احتمال برنده شدن را محاسبه کنید، و همچنین از بازیکن پوکر لذت ببرید، سپس زمانی که شانس به نفع شما بود، شرط بندی کنید و از معامله‌ای که فرصت‌ها نشان می‌دهد ممکن است ببازید، دوری کنید.

این منطقه ای است که معامله گران فارکس نسبت ریسک به پاداش خود را برای به دست آوردن تنظیمات تجاری مورد علاقه خود کمیت می کنند و تشخیص می دهند که کدام تنظیم تراکنش سودهای قابل توجهی و با خطرات کمتری را به همراه خواهد داشت. این روش مهارتی است که شما باید بیاموزید چگونه پاداش بیشتری کسب کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا