اخبار فارکس

چگونه از تجارت فارکس پول در بیاوریم – 3 اصل ساده برای تجارت موفق با ارز

به نظر می رسد در هر مرحله یک روش جدید تجارت فارکس وجود دارد یا برنامه ای که روش صحیح تجارت فارکس را به شما آموزش می دهد.

در واقع، تقریباً به نظر می رسد که هیچ کس ایده ای ندارد که چگونه پول را با معاملات ارز تضمین کند. تقریباً مثل این است که همه و هرکسی که می‌خواهد یک ایده جدید را به شما بفروشد، واقعاً فقط در تلاش است تا به سرعت درآمد داشته باشد.

اوه صبر کن… این چیزی است که اتفاق می افتد. خوب، نه همه، اما به اندازه کافی افراد باید مراقب باشید.

کل بازار فارکس آلوده به بازاریابان غیراخلاقی است که مایلند هر کاری که در توان دارند بگویند و انجام دهند تا شما را وادار به پرداخت کمیسیون وابسته به آنها کنند.

به این ترتیب، معامله گران بسیار کمی وجود دارند که بتوانید واقعاً به آنها اعتماد کنید.

پس چگونه باید یاد بگیرید که از معاملات فارکس کسب درآمد کنید؟ چه کسی واقعاً چیزی را به شما یاد می دهد که بتوانید از آن استفاده کنید؟

خوب، اگرچه من ادعا نمی کنم که هیچ نوع معامله گر حرفه ای فوق العاده قدرتمندی هستم، می خواهم فکر کنم که حداقل می توانم بینش هایی در مورد چگونگی سودآوری بیشتر به شما ارائه دهم. آنچه من می خواهم در این مقاله درباره آن با شما صحبت کنم، چند اصل اساسی برای تجارت سودآور است، و اگر آنها را دنبال کنید، می توانید شروع به گردش پول کنید.

باشه؟

3 راه ساده برای افزایش سود در بازار فارکس

تا زمانی که خواندن این نکات را به پایان رساندید، باید همه چیزهایی را که برای شروع اجرای برخی از برنامه های تجارت فارکس جدید نیاز دارید، داشته باشید… مطمئن هستم که سودهای تازه ای را خواهید دید.

بیایید به آن برسیم!

#1. معاملات بلند مدت و کوتاه مدت را آزمایش کنید

افراد زیادی هستند که با معاملات کوتاه و کوچکی که در طول یک ساعت، چند ساعت یا شاید حتی یک روز اتفاق می افتد، امرار معاش می کنند. این معاملات کوتاه مدت زمانی می توانند بسیار سودآور باشند که یک شاخص قابل پیش بینی پیدا کنید که می توانید از آن برای دانستن زمان خرید و فروش استفاده کنید. با این حال، آیا با ایده معاملات بلند مدت بازی کرده اید؟ عملاً این امر فارکس را بیشتر شبیه بازار سهام می‌کند، جایی که شما در حال خرید پایین هستید و واقعاً امیدوارید که بالا بفروشید.

بدیهی است که جنبه منفی این است که زمان بیشتری برای کاهش ارزش پول وجود دارد، با این حال، احتمال بازگشت سرمایه بسیار بیشتری نیز وجود دارد. این انتخاب شماست، اما قطعاً باید در نظر بگیرید.

#2. اگر شما یک حرفه ای نیستید، پس وانمود نکنید که یکی هستید

گوش کنید، شرم آور نیست که یکی از هزاران معامله گر فارکس باشید که هرگز واقعاً به سطح تجارت حرفه ای نمی رسند. با این حال، بد نیست فکر کنید که بیشتر از خودتان می دانید و تمام پول خود را در معاملاتی که فکر می کردید می توانید برنده شوید، منفجر کنید. بسیاری از مردان و زنانی که برای اولین بار وارد معاملات ارزی می شوند فکر می کنند که این یک مسیر آسان برای رسیدن به ثروت فوری است و فارکس یک سیستم ساده است. این، بدیهی است که درست نیست. 90٪ از مردم هرگز یک سکه از فارکس به دست نمی آورند.

#3. به یاد داشته باشید که همیشه منطقی فکر کنید، نه احساسی

من می توانم از الان تا زمانی که گاوها به خانه بیایند به شما مشاوره مالی بدهم، اما لحظه ای که سر خود را از دست بدهید، هیچ کدام مهم نیست. اگر امیدوارید واقعاً در فارکس موفق شوید، باید یاد بگیرید که هم از دست دادن و هم با پول درآوردن خوب باشید. شما باید بتوانید منطقی بمانید، شاخص های خود را به خاطر بسپارید و آن را باحال بازی کنید.

به یاد داشته باشید، احساسات دشمن پول است.

فکر می کنید می توانید درآمد بیشتری کسب کنید؟ در اینجا چگونه است:

گوش کنید، می دانم که احتمالا هنوز چند سوال در مورد تجارت و کسب درآمد با فارکس دارید. متأسفانه، من به اندازه کافی ندارم

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا