اخبار فارکس

چه 3 چیز در میان معامله گران موفق فارکس رایج است؟

هزاران معامله گر موفق فارکس در جهان وجود دارد. اما برای هر فردی که یاد می گیرد با معاملات فارکس خود سودآور باشد، صدها نفر وجود دارند که سرمایه گذاری در بازار ارز خارجی را از دست می دهند. اغلب مردم به جای مطالعه داستان های موفقیت، روی معامله گرانی تمرکز می کنند که حساب های خود را منفجر می کنند و در نهایت تمام پول خود را از دست می دهند.

مسلماً این اغلب اتفاق می افتد. در واقع، خیلی اوقات اتفاق می افتد. اما به ندرت خود فارکس باعث شکست می شود. فقط این است که معامله گران موفق فارکس عادات معاملاتی مثبتی را می دانند و انجام می دهند که سایر معامله گران نمی دانند.

من زمانی یک معامله گر بسیار موفق را می شناختم که در عرض 6 ماه از چیزی که در مورد بازارهای ارز چیزی نمی دانست به هزاران دلار در ماه درآمد. به معنای واقعی کلمه، در عرض یک سال، این مرد از کسب و کار ساخت و ساز خانه خود (این قبل از سقوط املاک و مستغلات بود) دست کشید، زیرا او در فارکس پول زیادی به دست می آورد.

بنابراین از این مرد پرسیدم چه چیزی او را اینقدر متفاوت کرده است. چرا او توانست به این سرعت به یک معامله گر سودآور تبدیل شود؟ این چیزی است که او به من گفت.

او گفت که نسبت به معامله گران در حال مبارزه مزیتی دارد زیرا وقتی شروع به معامله کرد، به سرعت روش معاملاتی را پیدا کرد که دوست داشت و به آن پایبند بود. بسیاری از معامله‌گران آنقدر «آشغال» در سر خود جمع می‌کنند که سال‌ها طول می‌کشد تا عادت‌های بد تجاری خود را از بین ببرند.

این مرد عادات بد تجارتی را در خود ایجاد نکرد زیرا به اطراف خود نمی پرید. او آنچه را که دوست داشت پیدا کرد و از راه خوب و بد به آن چسبید. مطمئناً او معاملات بازنده ای داشت که باعث شد به خود و روش معاملاتی خود شک کند، اما هرگز تسلیم وسوسه امتحان چیز جدیدی نشد. او مانند بسیاری از مردم از یک استراتژی معاملاتی فارکس به استراتژی بعدی «تبلیغ» نشد. او تحقیقاتی انجام داد، یک سیستم معاملاتی فارکس را پیدا کرد که سابقه اثبات شده ای داشت و برای شخصیت و مشارکت او مناسب بود، و سپس به آن چسبید.

ثانیاً این آقا یک گروه پشتیبانی داشت. او یک جامعه تجارت آزاد پیدا کرد و در آنجا روابط برقرار کرد. او با نگرش آگاهانه شروع نکرد. در عوض او با فروتنی و با تمایل به یادگیری به جامعه پیوست. و همانطور که او چیزهایی را از معامله گران با تجربه تر و موفق تر فارکس یاد گرفت، مشتاقانه آنچه را که آموخته بود با دیگران در جامعه به اشتراک گذاشت. خیلی زود، او شبکه‌ای از دوستان قابل اعتماد ایجاد کرد که می‌توانست ایده‌های تجاری را با آنها به اشتراک بگذارد، و این به او کمک کرد تا تجارت مداوم‌تری داشته باشد.

در نهایت، این مرد کاملاً وقف یادگیری نحوه تجارت سودآور بود. همانطور که قبلاً گفتم، او زمانی که شروع به کار کرد یک کار تمام وقت داشت و با این حال تا صبح زود بیدار بود تا بازارها را تماشا کند. او تقریباً هر عصر و شبهای زیادی را صرف یادگیری نحوه تجارت کرد. به عبارت دیگر، تجارت موفقیت آمیز به راحتی برای او اتفاق نیفتاد – او برای آن فداکاری کرد.

و به همین دلیل است که او در جایی است که امروز است. او به یک سیستم چسبیده بود، او گروه پشتیبانی خوبی داشت و سخت تلاش کرد تا به جایی که می خواست برسد. و این، دوست من، داستان موفق ترین معامله گران فارکس است.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا