اخبار فارکس

چه کسی کارگزاران فارکس را تنظیم می کند؟

مبادلات ارز خارجی (فارکس) جهان بدون توقف در حال انجام است و بازار جهانی است که از مرزهای ملی عبور می کند. یک معامله گر در استرالیا می تواند به راحتی به ین ژاپن از طریق یک کارگزار مستقر در ایالات متحده معامله کند، بنابراین تجارت فارکس در ایالات متحده چگونه تنظیم می شود؟

بازار فارکس یک بازار رو به رشد است و مواردی از واسطه‌های بی‌وجدان وجود دارد که در معاملات متقلبانه یا غیر صادقانه شرکت می‌کنند. همچنین موارد زیادی از تجارت وب‌سایت‌ها وجود داشته است که به طور ناگهانی بسته شده‌اند و هزینه زیادی برای آن دسته از افرادی که با آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اند به همراه داشته است.

زمانی که به دنبال یک شرکت کارگزاری معتبر هستید، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کنید، تاییدیه نظارتی کارگزار است و اینکه کدام نهاد نظارتی مسئول تنظیم مقرراتی است که کارگزار باید از آن تبعیت کند. به عنوان مثال، در اینجا نحوه تنظیم حساب های کارگزاری ایالات متحده آمده است.

در ایالات متحده، این انجمن ملی آتی (NFA) است که مسئول خرده‌فروشی کارگزاران ارز خارجی خارج از بورس است. آنها یک نهاد مستقل هستند که چارچوب منظم و نظارت بر انطباق بازارهای مشتقه، که شامل بازار ارز نیز می شود، فراهم می کند.

دامنه نقش NFA شامل اعطای مجوز به کارگزاران پس از بررسی لازم، اجرای الزامات سرمایه، اجرای الزامات نگهداری سوابق و گزارش و مبارزه با تقلب است. هر یک از اعضای NFA ملزم به رعایت مقررات دقیق در مورد تجارت ارز هستند. یک نسخه PDF از راهنمای تنظیم مقررات NFA در وب سایت NFA موجود است.

هنگامی که به دنبال معامله‌گری هستید تا تجارت ارزی خود را برای شما انجام دهد، مهم است که قبل از ثبت نام برای یک حساب تجاری، مالکیت، مکان و وضعیت نظارتی شرکت تجاری را بررسی کنید. همچنین باید بدانید که تعداد بسیار زیادی از وب‌سایت‌ها هستند که به نظر می‌رسد هزینه‌های کارگزاری بسیار پایینی را دریافت می‌کنند، اما در هیچ یک از نهادهای نظارتی مربوطه ثبت نشده‌اند. اگر به دنبال کارگزارانی در خارج از ایالات متحده هستید، برخی از تنظیم کننده های اصلی کارگزاری در سایر کشورها عبارتند از: مرجع خدمات مالی (FSA) در بریتانیا، هیئت خدمات مالی (FSB) در آفریقای جنوبی و کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا. ASIC) در استرالیا.

برای کارگزاران در ایالات متحده، می توانید وضعیت نظارتی یک شرکت را در یک ابزار آنلاین ارائه شده توسط NFA بررسی کنید. برای تکمیل چک به نام شرکت، شناسه شرکت و نام فرد یا استخر نیاز دارید. همچنین برخی از بهترین کارگزاران فارکس را خواهید یافت که در برخی از وب‌سایت‌های سرمایه‌گذاری تخصصی فهرست شده‌اند، اما همچنان توصیه می‌شود قبل از سرمایه‌گذاری، بررسی پیشینه خود را انجام دهید.

مانند هر نوع سرمایه گذاری، همیشه توصیه می شود قبل از اینکه پول خود را به خطر بیندازید، لیستی از کارگزاران فارکس را که ممکن است پیدا کنید، به طور کامل بررسی کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای بررسی اعتبار یک شرکت، بررسی وضعیت نظارتی آن در کشوری است که شرکت در آن مستقر است.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا