اخبار فارکس

چرا روش‌های معاملات روزانه فارکس باعث سود بیشتر با ریسک کمتر می‌شوند؟

بازارهای معاملات مالی امروز بسیار پرنوسان هستند. این به دلیل شرایط بازار جهانی در حال تغییر و انباشت داده های مالی است که هر روز وارد می شود.

نوسانات و تغییرات بازار فرصت های معاملاتی را فراهم می کند. بهترین مکان برای شناسایی این موارد در بازار مبادلات ارزی است که معمولاً به عنوان بازار فارکس شناخته می شود.

معامله درون روزی فارکس چیست؟

این نوع معاملات شامل ورود به یک معامله و خروج از همان معامله برای قفل کردن سود خود در یک روز است. با توجه به وسعت بازارهای فارکس و این واقعیت که تریلیون ها دلار در روز معامله می شود، فرصت های معاملاتی کم نیست.

میانگین سود گرفته شده می تواند از 4 تا بیش از 100 PIPS باشد. با توجه به اینکه این معاملات کوتاه، ساده و دارای نقاط ورود و خروج واضح هستند، یک معامله گر متوسط ​​می تواند به راحتی روزی 5 معامله را پیدا و انجام دهد. بنابراین، با گذشت زمان، معاملات روزانه می تواند پول بیشتری نسبت به انجام معاملات طولانی مدت برای شما به ارمغان بیاورد.

زمان کوتاه استرس کمتر و کنترل بیشتر ایجاد می کند

معاملات درون روز استرس کمتری را در بر دارد زیرا طبق تعریف شما سریع وارد و خارج می شوید. نیازی به تاکید بر این نیست که آیا باید به تجارت سودآور ادامه داد یا اینکه آیا یک معامله غیرعملکردی تغییر خواهد کرد. حرص و ترس اصلی ترین دلایل شکست مردم در معامله هستند. با معاملات کوتاه‌تر، روش خود را به صورت مذهبی دنبال کنید و فرصتی برای اجازه دادن به این عوامل احساسی در راه سودآوری شما وجود ندارد.

از آنجایی که شما می توانید ارزهای خارجی را نزدیک به 24 ساعت شبانه روز معامله کنید، می توانید انتخاب کنید که چه ساعاتی از روز یا شبانه روز معامله کنید. در هر زمان معین، یک روش معاملاتی موثر فرصت های معاملاتی زیادی را آشکار می کند.

به روش فارکس خود پایبند باشید و در هر روز معامله سود کنید

معامله گران روزانه با شناسایی نقاط ورود و خروج و پایبندی مذهبی به روش معاملاتی فارکس خود برای قفل کردن سود به طور مداوم، درآمد زیادی به دست می آورند. آنها در دام معامله گران دیگری که حریص می شوند و معاملات را برای مدت طولانی باز می گذارند، نمی افتند. آنها می دانند که هر روز فرصت های متعددی وجود دارد و به همین دلیل، بر هیچ سود از دست رفته ای عرق نمی کنند.

فرصت بازار فعلی

معامله گران پیشرفته فارکس ادعا می کنند که با توجه به نوسانات بازارها، فرصت های معاملاتی کوتاه مدت در بازارهای امروزی فراوان است و می توانید به راحتی نقاط ورود و خروج را با استفاده از اندیکاتورهای ساده شناسایی کنید.

نیازی به یادگیری و درک نمودارها و داده های پیچیده نیست. شما می توانید فرصت ها را با تصاویر سریع نمودارهای معاملاتی ساده شناسایی کنید.

نکته کلیدی یادگیری روش های معاملاتی موثر با تمرکز بر روی قفل کردن سریع سود و ایجاد یک سیستم و زمان برای معاملات است که برای شما مفید باشد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا