اخبار فارکس

چرا تجارت فارکس بهترین تجارت خانگی است؟

کسب و کار خانگی به عنوان کسب و کاری تعریف می شود که دفتر اصلی آن خانه مالک است. در این تعریف گسترده انواع مختلفی از مشاغل خانگی وجود دارد. من در 20 سال گذشته یک کسب و کار خانگی انجام داده ام و تفاوت بین تجارتی که 20 سال پیش شروع کردم و کسب و کاری که امروز انجام می دهم مانند مقایسه سیب با پرتقال است.

کمی پیشینه… پس از یک کار طولانی و بسیار موفق با دولت ایالات متحده، زمان تغییر فرا رسیده بود و تصمیم گرفتم کسب و کار خود را راه اندازی کنم. من به انواع مختلف کسب و کارها نگاه کردم و به یک مسیر بازی ویدیویی با سکه با قیمت 250000 دلار رضایت دادم. این پول امروزی بسیار زیاد است و در سال 2000 حتی بیشتر از آن بود.

من به انواع کسب‌وکارهای مستقر نگاه کردم و دلیل اینکه تصمیم گرفتم وارد این نوع تجارت شوم، سادگی آن بود. با بازی‌های ویدیویی سکه‌ای، نیازی به نگرانی در مورد اجاره، کارمندان، موجودی کالا، خدمات آب و برق و بسیاری از هزینه‌های دیگر و، ممکن است اضافه کنم، سردردهای مرتبط با کسب‌وکار معمولی شما را نداشتم. من همچنین انعطاف بیشتری داشتم زیرا تا زمانی که ماشین‌ها کار می‌کردند و نیاز به تعمیر نداشتند، مجبور نبودم در محل باشم. نیروی فروش من (ماشین آلات) در تمام روز و در برخی موارد، شب نیز درآمد ایجاد می کردند. به غیر از ساعت های طولانی رانندگی و خرابی گاه به گاه ماشین، این تجارت عالی بود و باعث شد سبک زندگی خوبی داشته باشم.

عالی به نظر می رسد، اینطور نیست؟ خب… هنوز باید نگران جذب و حفظ مشتری بودم. بعد از چند سال رانندگی 50000 مایل (80000 کیلومتر) در سال، بودن در ماشین من واقعاً خسته کننده بود. مهمتر از آن، من هنوز به یک مکان جغرافیایی برای انجام تجارت خود محدود بودم. همه خانواده همسرم در اروپا زندگی می کنند و همه خانواده من در دریای کارائیب زندگی می کنند. ما در ایالات متحده زندگی می کنیم و دوست داریم سفر کنیم. چیزی که با پول نمی‌توان خرید، آزادی و انعطاف‌پذیری برای انجام تجارت من از هر نقطه‌ای در جهان بود.

اینجاست که تجارت به عنوان یک تجارت خانگی وارد تصویر شد. من می‌خواستم یک کسب‌وکار خانگی داشته باشم که در آن «خانه» با جایی که با رایانه‌ام هستم تعریف شود و نه مکان خاصی. من می‌خواستم کسب‌وکاری داشته باشم که در آن مجبور نباشم موجودی یا جدیدترین محصولات را بررسی کنم تا از آخرین روندهای فعلی و/یا رقابت مطلع شوم. در نهایت، من می‌خواستم کسب‌وکاری داشته باشم که در آن مدت زمانی را که به آن کسب‌وکار اختصاص می‌دهم دیکته کنم.

یک امتیاز اضافی این است که تجارت به عنوان یک تجارت خانگی در مقایسه با تقریباً هر مدل تجاری دیگر، به سرمایه بسیار کمی نیاز دارد. تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر (که در حال حاضر دارید)، یک حساب تجاری (می تواند تا 500 دلار باشد، اما من می گویم 4000 دلار مبلغ معقول تری برای افزایش سریعتر کسب و کارتان است)، و یک پلت فرم تجاری یا نرم افزار خوب (هزینه) است. بین 50 تا 10000 دلار است). هزینه بالاتر نرخ موفقیت بالاتری را تضمین نمی کند. می‌توانید بسیاری از نرم‌افزارهای تجاری عالی Expert Advisor (EA) را با قیمت حدود 300 دلار پیدا کنید که نه تنها معاملات را برای شما تنظیم می‌کند، بلکه آنها را نیز اجرا می‌کند. همین است!

یک کلمه احتیاط در مورد EA ها این است که همه EA ها یکسان ایجاد نمی شوند. همچنین، نه به این دلیل که نرم افزار همه چیز را برای شما انجام می دهد، به این معنی است که شما فقط “وصل و بازی” می کنید. کار در این زمینه وجود دارد و باید تنظیمات خود را تغییر دهید تا با شرایط فعلی بازار هماهنگ شوید. شما همچنین باید از تقویم اقتصادی آگاه باشید تا مطمئن شوید که هنگام انتشار اخبار مهم اقتصادی، معامله نمی کنید. به غیر از آن، همه شما آماده هستید که یک حرفه جدید را شروع کنید و تمام آزادی هایی را که تجارت به ارمغان می آورد، بپردازید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا