اخبار فارکس

پنج نکته برای کسب سود از تجارت فارکس

تجارت و تجارت انواع مختلفی دارد و با هر نوع آن نکاتی برای شکوفایی و موفقیت آن ارائه می شود. نگرانی ما در اینجا تجارت فارکس است و در اینجا نکاتی برای موفقیت یا سود طولانی مدت بدون افت کمی وجود دارد. در اینجا راهنماهایی برای به دست آوردن آن موفقیت گرامی آورده شده است:

اهداف خود را با یک سبک معاملاتی هماهنگ خاص تعریف کنید

به خاطر داشته باشید که سبک های معاملاتی متفاوت است، و به همراه آن تنوع در نمایه ریسک به وجود می آید، که از شما می طلبد تنوع خاصی در نگرش و رویکرد برای موفقیت تجارت داشته باشید. شخصیت ما ارتباط زیادی با نوع پروفایل تجاری ما دارد: به عنوان مثال، شما سرمایه‌هایی برای سرمایه‌گذاری در یک تجارت دارید که احساس می‌کنید در طی چند ماه از آن قدردانی می‌کنید و برای شما سود کلی به همراه خواهد داشت، سپس خودتان را در نظر بگیرید. یک معامله گر موقعیت یا اگر نمی توانید با یک موقعیت باز در بازار همراه شوید و احساس راحتی کنید، ممکن است مجبور شوید معاملات روزانه را در نظر بگیرید تا عملکرد خوبی داشته باشید. به طور خلاصه، عدم تطابق شخصیت شما قطعاً تأثیر منفی استرس، دردسر و از دست دادن غیر ضروری خواهد داشت.

مدیریت مالی

معامله گر بودن در فارکس مستلزم ماندن در بازی یا بقا است. ابتدا باید درک کنید که هر معامله گر معاملاتی را از دست می دهد و در یک نقطه شکست می خورد و گاهی اوقات برنده شدن دوباره دشوار است. بنابراین از همان ابتدا، داشتن یک مدیریت قوی پول، نگرش منطقی و منظم نسبت به تجارت، شما را بیشتر به پایان بازی می رساند. بنابراین از ریسک سرمایه گذاری بیش از مثلاً 3 درصد از سرمایه تجاری بودجه بندی شده خود بپرهیزید و همچنین مطمئن شوید که معاملات کافی وجود دارد.

به یک دلال خوب بسنده کنید

موفقیت با یک انگشت به دست نمی آید، بلکه سخت کوشی، هوشمندی و ثبات تا حد زیادی به دست می آید. کارگزاری را انتخاب کنید که به شما یک پلتفرم معاملاتی بدهد که امکان شکوفایی تجزیه و تحلیل اکتشافی شما را فراهم کند. هر کارگزاری سبک های مختلف خود را دارد، بنابراین دانستن سیاست های آنها و نحوه ساخت بازار آنها بسیار مهم است. بنابراین، وقت گذاشتن برای انتخاب یک کارگزار معتبر مهم است و تحقیق در مورد تفاوت های بین بروکرها برای داشتن یک معامله موفق و بدون استرس بسیار مهم است.

درک و صبر مهم است

شکست زمانی اتفاق می افتد که از برخی اصول بسیار مهم در تجارت غفلت کنید. درک تجارت شما به فرار از عذاب کمک می کند. بر اساس اطلاعات دست دوم معامله نکنید. اجازه دهید هر عملی در نتیجه اعتماد شما به درک عواقب مثبت و منفی که ممکن است از گرفتن یک موضع خاص رخ دهد، بروز کند. علاوه بر این، عدم صبر می تواند منجر به حرص، وحشت، ترس و بسیاری موارد دیگر شود، بهتر است احساسات خود را کنترل کنید، زیرا گاهی اوقات مانع از تمرکز واضح روی معاملات ما می شود.

موفقیت ها و شکست های خود را یادداشت کنید اما هرگز تسلیم نشوید

یک معامله گر موفق ورودی ها و خروجی های خود را از همان روزی که معاملاتش شروع می شود، پیگیری می کند. او برای ردیابی فعالیت‌های تجاری خود یک دفتر خاطرات نگه می‌دارد که در آن از اشتباهات و موفقیت‌های خود انتقاد می‌کند تا بفهمد چه چیزهایی پیش می‌آید و چه چیزی در سایرین برای بهتر و موفق‌تر کردن آن اتفاق نمی‌افتد، و زمانی که این بخشی از این معامله‌گر شد، وجود دارد. به سختی می توان معاملات او را از بین برد.

در نهایت، وقتی آنچه را که فکر می‌کنید حتی اگر ضرری از شما متحمل شود، سرمایه‌گذاری کردید، آن چیزی که لازم است عزم راسخ است. هیچ کس در یک چشم به هم زدن در یک زمینه حرفه ای نمی شود، اما مهارت آموزی، صبر و عزم راسخ، کلیدهای دیگری برای رسیدن به حرفه ای بودن هستند. بنابراین صبور باشید، تسلیم نشوید و در دراز مدت خوشحال خواهید شد که صبر کرده اید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا