اخبار فارکس

همه چیز درباره کارگزاران فارکس و اهمیت آنها

آیا تا به حال با اصطلاح “کارگزاران فارکس” برخورد کرده اید؟ برای کسانی که این کار را نکرده‌اند، مطمئن باشند که این امری است که برای اقتصاد یک کشور و رفاه عمومی یک کشور در تمام مسائل مالی بسیار مهم است. در این مقاله، ما در مورد اهمیت ارزهای خارجی صحبت می کنیم و به جزئیات بیشتر در مورد آنها می پردازیم.

دلالان ارز چه کسانی هستند؟

کارگزار فارکس شرکتی است که به همه معامله‌گران ارز و همچنین دسترسی به پلتفرم‌های مختلفی که می‌توان در آن‌ها می‌توان به تجارت و خرید یا فروش ارز خارجی پرداخت، ارائه کرد. آنها به عنوان کارگزاران صرافی خرده فروشی شناخته می شوند یا حتی گاهی اوقات به عنوان کارگزار معاملات ارز نیز شناخته می شوند. اگرچه توافق و پذیرفته شده است که این دلالان بخش بسیار کمی از کل بازار خارجی یک کشور خاص را اداره می کنند، اما نقش آنها بسیار مهم است و نمی توان از آن چشم پوشی کرد. با استفاده از این دلال ها می توان به راحتی به بازار ارز 24 ساعته دسترسی پیدا کرد.

غرامت دلالان ارز چگونه است؟

اساساً دو روش وجود دارد که از طریق آن کارگزاران فارکس غرامت می گیرند. اولین و مهمترین راه، گسترش یک جفت ارز از طریق روش خرید و فروش است. به عنوان مثال می توان مثال زد که اگر یک کارگزار صرافی مقداری یورو را به قیمت 2.250 دلار آمریکا بخرد و همه یوروهای خریداری شده را دوباره به قیمت 2.255 دلار آمریکا بفروشد و آن حاشیه اضافی را کسب کند. همچنین، این کارگزاران، مانند هر کارگزار دیگری، بسته به مبلغ مورد معامله، مقداری کارمزد تراکنش دریافت می کنند. اما نکته ای که باید به آن توجه داشت و برای بسیاری از مشتریان سودمند بوده است این است که تعداد این دلال ها طی پنج یا شش سال گذشته افزایش یافته است. از این رو نحوه سود مشتریان به گونه ای است که به دلیل رقابت روزافزون بین دلالان ارز، کارمزد معاملاتی که این کارگزاران دریافت می کنند، به طور ناگهانی کاهش یافته است.

چه زمانی کارگزاران فارکس مفید هستند؟

آنها می توانند در تجارت بین تقریباً همه ارزهای مهم و محبوب مانند EUR/USD، USD/JYP و غیره کمک کنند.

شرایط کارگزار ارز

قبل از ادامه، یک صرافی از شما می خواهد که مقداری پول در حساب خود ارسال کنید. این پول به عنوان وثیقه گرفته می شود. مشتریان همچنین می‌توانند با استفاده از اهرم پولی که در حسابشان وجود دارد، معامله کنند.

چیز هایی برای به یاد آوردن

ما دیدیم که ارز چقدر در امور مالی و تجارت یک کشور و همچنین برای عموم مردم اهمیت دارد. اما، قبل از مشورت با یک کارگزار فارکس برای شروع یک روش تجاری، باید تحقیقات دقیق و برنامه ریزی شده ای انجام دهید که کدام کارگزاران ارز مشهور هستند و مورد اعتماد هستند. برای حفظ امنیت باید فقط با کارگزاران ارز خارجی شناخته شده، معتبر و مورد اعتماد مشورت کرد. همچنین، همیشه به دنبال موردی باشید که بتواند به شما کمک کند تا هدف خاصی را که به دنبال آن هستید، محقق کنید. همیشه خوب است که قبل از انتخاب پلتفرم‌های مختلف تا حد امکان تست کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 18 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا