اخبار فارکس

نکات فارکس – چگونه هنگام کسب درآمد آنلاین سود خود را دو برابر کنید

آیا می دانید اگر مدیریت پول خوبی نداشته باشید، یک سیستم معاملاتی خوب فارکس می تواند به یک سیستم بازنده تبدیل شود؟ برعکس، یک قانون مدیریت پول خوب می تواند یک استراتژی معاملاتی متوسط ​​را به یک استراتژی برنده تبدیل کند. بیایید به نکاتی در مورد چگونگی دو یا حتی سه برابر کردن سود خود هنگام کسب درآمد آنلاین نگاه کنیم.

1. فرکانس معاملات را کاهش دهید و بیش از حد معامله نکنید

بسیاری از معامله گران تازه کار آنقدر بی تاب شده اند که منتظر معاملات با کیفیت باشند. بنابراین، آنها بیش از حد معامله می کنند و از همه بدتر این است که هر نوع معامله با احتمال کم را انجام می دهند. من اشاره کردم که تجارت فارکس همه چیز در مورد احتمالات است، مهم نیست از چه نوع استراتژی فارکس استفاده می کنید.

اگرچه من همچنین گفتم که فرصت‌های معاملاتی خوب به راحتی به دست می‌آیند، اما همچنان باید این قانون را رعایت کنید که به جای معاملات کمی، فقط کیفیت معاملات فارکس را انجام دهید. معامله گرانی وجود دارند که فقط 3 یا 4 بار در ماه معامله می کنند و همین حالا برای گذران زندگی در بازار فارکس کافی است.

2. معاملات فارکس خود را متنوع کنید

تنوع نه تنها باید برای سهام اعمال شود، بلکه می توانید از آن در معاملات فارکس نیز استفاده کنید. اگر حساب کوچکی دارید و فکر می‌کنید که فقط باید روی یک جفت ارز متمرکز شوید تا به عنوان معامله‌گر فارکس امرار معاش کنید، چیزی را از دست می‌دهید.

برای موفقیت در معاملات و تبدیل شدن به یک معامله گر تمام وقت، باید بیش از یک جفت ارز معامله کنید زیرا در حالی که یک جفت به شما سیگنال فارکس نمی دهد، جفت های دیگر ممکن است فرصت های معاملاتی داشته باشند.

3. مدیریت پول فارکس در مورد ریسک و احتمال محاسبه شده است.

این واقعیت که بسیاری از معامله گران سعی می کنند از ریسک در معاملات فارکس اجتناب کنند، کاملا اشتباه است! چگونه ممکن است هیچ ریسکی در بازار فارکس وجود نداشته باشد؟ راه حل باید این باشد که چگونه می خواهید ریسک را مدیریت کنید و نه چگونه از آن اجتناب کنید. برخی از نکات تجارت فارکس در اینجا این است که شما باید به عنوان یک قانون مدیریت پول، نسبت ریسک به پاداش خوبی داشته باشید.

تصور کنید که فقط برای به دست آوردن سود 20 پیپ، 200 پیپ را به خطر می اندازید، سپس اگر یکی از آنها را از دست داده اید، باید 10 معامله را درست تا سر حد سر به سر کنید! این روش صحیح معامله نیست. در عوض، اگر ریسک 30 پیپ را دارید، 60 پیپ یا بیشتر را به عنوان سود هدف قرار دهید، به طوری که یک معامله برنده برای پوشش دادن 2 معامله از دست رفته کافی است. و ریسک خوب برای پاداش می تواند شما را به سه برابر سود فارکس خود برساند!

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا