اخبار فارکس

نمودار فارکس – چگونه با نمودارهای FX در 30 دقیقه در روز درآمد سه رقمی داشته باشید!

اگر می خواهید در کمترین زمان در معاملات فارکس پول زیادی به دست آورید، باید نمودارهای فارکس را یاد بگیرید. اگر از نمودارها استفاده می‌کنید، نیازی به تماشای اخبار یا مطالعه اقتصاد ندارید، می‌توانید به سادگی قیمت‌ها را در نمودار دنبال کنید و روندها را معامله کنید و هر کسی می‌تواند این کار را انجام دهد – اجازه دهید با جزئیات بیشتر به نمودارهای فارکس نگاهی بیندازیم.

به قیمت هر ارز نگاهی بیندازید و روندهایی را مشاهده خواهید کرد که برای مدت طولانی دوام می‌آورند و این روندها می‌توانند هفته‌ها یا ماه‌ها ادامه داشته باشند و اگر استراتژی برای قفل کردن آن‌ها دارید، می‌توانید سودهای بزرگی کسب کنید – پس چگونه قفل به این روند سودآور؟

شاید ساده‌ترین راه این باشد که شکست‌های مقاومت سربار را روی نمودار بخرید – همه روندهای بزرگ از همان روند شروع می‌شوند و ادامه می‌یابند، از این شکست‌ها و اگر آنها را بخرید می‌توانید سود زیادی کسب کنید.

دلیل اینکه معامله گری شکست بسیار توسط معامله گران حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد این است که – شانس را در کنار شما قرار می دهد و تأیید می کند، یک روند جدید در حال حرکت است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی تخته بپرید و روی روند حرکت کنید.

ساده به نظر می رسد؟

این است – اما شما فقط باید شکست های با شانس بالا را خریداری کنید و این بدان معنی است که سطوحی که چندین بار قبل از اینکه سطح قیمت واقعاً جای خود را بدهد آزمایش شده اند، بنابراین فقط سطوح مقاومتی معامله می شوند که قبل از شکست 6 بار یا بیشتر معامله شده اند.

بنابراین، استراتژی شما چقدر باید پیچیده باشد؟

شما باید سیستم خود را ساده نگه دارید! سیستم‌های معاملاتی ساده همیشه سیستم‌هایی را که بسیار پیچیده هستند شکست می‌دهند، زیرا سیستمی که پیچیده است ورودی‌های زیادی دارد و در معاملات بلادرنگ خراب می‌شود.

شما در واقع می توانید فقط با معامله شکست بر روی نمودار و عدم استفاده از هیچ اندیکاتوری درآمد کسب کنید و من معامله گران زیادی را می شناسم که با انجام این کار سود زیادی به دست می آورند، اما شخصاً دوست دارم چند اندیکاتور اضافه کنم تا تأیید کنم، شتاب قیمت در حال افزایش است. به این دلیل رخ می دهد که این امر شانس موفقیت را افزایش می دهد.

اگر می‌خواهید از برخی از اندیکاتورها استفاده کنید، من بیشتر از 2 یا 3 را توصیه نمی‌کنم و موارد مورد علاقه من عبارتند از – باندهای تصادفی RSI و Bollinger. همه این شاخص ها را می توان در چند ساعت یاد گرفت، بنابراین آنها را جستجو کنید.

اگر از نمودارهای فارکس استفاده می کنید و به دنبال شکست های مقاومتی هستید، می توانید درآمد سه رقمی داشته باشید. شما می توانید نحوه انجام آن را به سرعت یاد بگیرید، درک آن نیز آسان است و بهتر از همه، فقط باید 30 دقیقه در روز را صرف کنید و درآمد دوم عالی کسب کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا