اخبار فارکس

نمودارهای فارکس – از این اشتباه مرگبار یا باخت اجتناب کنید

اگر یک اشتباه اساسی وجود داشته باشد که معامله گران مرتکب می شوند و به آن ادامه می دهند، اشتباهی است که در این مقاله آمده است و اگر مرتکب آن شوید، به سادگی تمام پول خود را از دست خواهید داد و آن را به سرعت انجام خواهید داد. بنابراین در اینجا باید از اشتباه نمودار فارکس اجتناب کنید.

اشتباه این است که قیمت فارکس را می توان در نمودارهای فارکس پیش بینی کرد.

نه نمی توانند…

البته اگر پیش‌بینی می‌کنید امیدوار و حدس می‌زنید و این شما را در هیچ سرمایه‌گذاری در زندگی دور نمی‌کند، چه رسد به تجارت فارکس.

البته فروشندگان زیادی هستند که به شما می گویند قیمت ها را می توان با دقت علمی پیش بینی کرد و تاجر ساده لوح آن را می بلعد.

محبوب ترین نظریه های علمی حول آثار – گان، موج الیوت و فیبوناچی است.

این بچه ها هیچ وقت با تئوری های خود پول در نیاوردند و شما هم نخواهید – زیرا این واقعیت که بازارها اصلاً حرکت می کنند، ثابت می کند که نظریه علمی وجود ندارد … اگر یک نظریه علمی وجود داشت، همه ما از قبل قیمت را می دانستیم و وجود داشت. بدون بازار – عقل سلیم واقعا.

سایر معامله‌گران فارکس پیش‌بینی می‌کنند، اما آنها به نظریه‌های علمی اعتقادی ندارند – آنها فقط سعی می‌کنند کم بخرند و بالا بفروشند و این نیز جواب نمی‌دهد.

به عنوان مثال – یک معامله گر نزول قیمت را به بالای سطح پشتیبانی می بیند، فرض می کند که آن را حفظ می کند و سیگنال معاملاتی خود را اجرا می کند. البته گاهی اوقات کار می کند، بیشتر اوقات این کار را نمی کند.

به جای امید به حدس زدن یا پیش بینی – باید شانس را به نفع خود بگیرید. تجارت فارکس یک بازی شانس است نه قطعیت، اما آنها را در کنار خود قرار دهید و می توانید پول زیادی به دست آورید.

راه برای برنده شدن با نمودارهای فارکس

فرض کنید کاهش قیمت‌ها را می‌بینید تا از خرید نکردن حمایت کنید، منتظر می‌مانید تا مومنتوم افزایش یابد (می‌توانید در مورد نوسانگرهای تکانه در مقالات دیگر ما بخوانید) این به شما هشدار قبلی درباره تغییر سرعت قیمت را می‌دهد و نشان می‌دهد که سطح احتمالاً به نگه دارید

همچنین می‌توانید از مومنتوم برای دنبال کردن یک شکست حمایتی استفاده کنید و شکست‌های معاملاتی بسیار سودآور است.

این یک واقعیت است که بیشتر حرکت‌های صعودی یا نزولی بزرگ از پایین‌ترین یا اوج‌های جدید بازار شروع می‌شوند و با دنبال کردن شکست‌ها با شتاب در سمت شما می‌توانید بزرگترین روندها را ببینید.

پس به یاد داشته باشید:

دفعه بعد که کسی را دیدید که می‌گوید می‌تواند بالا یا پایین بازار را با دقت 90 درصدی بازار پیش‌بینی کند – می‌دانید که دروغ او را می‌دانید و اگر سعی کنید و با نمودارهای فارکس خود پیش‌بینی کنید، به سادگی تمام پول خود را از دست می‌دهید و به سرعت این کار را انجام می‌دهید.

از نمودارهای فارکس خود به درستی استفاده کنید. با شانس معامله کنید، هر حرکت را با شتاب تایید کنید و از موفقیت بلندمدت معاملات ارزی لذت ببرید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 9 =

دکمه بازگشت به بالا