اخبار فارکس

نقش فناوری خودکار در تجارت فارکس

فناوری خودکار با ارائه ابزارهای مناسب که کار تحلیل بازارها را آسان می کند، فرصت خوبی را برای معامله گران آنلاین ایجاد کرده است. زمانی که معامله گران فارکس به اطلاعات مرتبط و به موقع دسترسی داشته باشند، می توانند تصمیمات عاقلانه ای را با حداقل قرار گرفتن در معرض خطرات غیر ضروری اتخاذ کنند.

تجارت فارکس به لطف بازدهی عالی و آموزش سرمایه گذاری رایگان در دسترس که از طریق فناوری قابل دسترسی است، اکنون به یک فرصت سرمایه گذاری خوب تبدیل شده است. بزرگترین گام ها به سمت اتوماسیون در دو سال گذشته برداشته شده است. اسکالپینگ فارکس در ابتدا درست مانند هر ایده دیگری در خط لوله بود که منتظر اتوماسیون بود و آن را ممکن می کرد.

مناطقی وجود دارد که فناوری خودکار در مدت کوتاهی از زمان آغاز به کار در تجارت فارکس، کاربرد عملی پیدا کرده است. این مناطق عبارتند از:

  1. محاسبات ریاضی – برنامه های نرم افزاری فراوانی وجود دارد که برای انجام هزاران محاسبات پیچیده طراحی شده اند که در ابتدا به صورت دستی انجام می شدند.
  2. تجزیه و تحلیل داده ها – هنگامی که داده ها به موقع تجزیه و تحلیل شوند، خطر کندی کسب و کار که منجر به زیان مالی می شود به حداقل می رسد. از آنجایی که بسیاری از تصمیمات سرمایه گذاری صحیح از داده های تجزیه و تحلیل شده ناشی می شوند، فرصت هایی را ایجاد می کند.
  3. تصمیم گیری سریع – هنگامی که بیشتر وظایف به ماشین ها واگذار می شود، زمان بیشتری در دسترس است. این زمان را می توان به تصمیم گیری اختصاص داد. با توجه به ماهیت سوداگرانه تجارت فارکس، هر تغییری به صورت احساسی پاسخ داده می شود. فرد احساس می کند که مجبور است بداند که این برای سرمایه گذاری کلی چه معنایی دارد. این را می توان به راحتی از طریق بررسی نشانه های تجاری قبلی در برابر رویدادهایی که به دنبال آنها رخ داد انجام داد. از این تحلیل می توان روندهای آتی را پیش بینی کرد.
  4. عملیات شبانه روزی – تجارت فارکس یک تعهد شبانه روزی است و گاهی اوقات ممکن است سرمایه گذار آنقدر مشغول باشد که تغییرات را دنبال کند و به موقع به آنها پاسخ دهد. از طریق اتوماسیون، می توان سیستم را بدون مراقبت رها کرد. هنگامی که اتفاق مهمی رخ می دهد، ممکن است هشدارهایی را از سیستم متمرکز دریافت کنید.
  5. نظارت بر شرایط حاکم بر بازار – وقتی صحبت از ارائه تصویر واقعی از نشانه های بازار می شود، اتوماسیون عاری از جانبداری است. این امر سرمایه گذار را از دردسری که مجبور به بررسی مجدد اطلاعات ارائه شده توسط کارگزاران و شرکت های تجارت فارکس رقیب است، نجات می دهد. به عبارت دیگر ضد احمق است. شرایط بازار ربطی به نرخ ارز و روندهایی دارد که احتمالاً در آینده دنبال خواهند کرد. کارگزاران سرکش در سیستم های بازرگانی باز، با دادن اطلاعات اشتباه عمدی، سرمایه گذاران را از تجارت فارکس خارج می کردند. اطلاعات نادرست منجر به تصمیم‌گیری‌های اشتباه و زیان‌های ناشی از آن شد که سرمایه‌گذار فقیر چاره‌ای جز ترک کار نداشت.
  6. دوره های تجارت فارکس – تغییر از سیستم های دستی به سیستم های خودکار، سرمایه گذاران باتجربه فارکس را مجبور کرده است که به مدرسه برگردند و برای یک دوره اتوماسیون ثبت نام کنند. روندهای نوظهور آنها را با انتخاب بین به روز کردن دانش خود و منسوخ شدن روبرو می کند. از آنجایی که بازگشت به مدرسه به معنای توقف جریان عملیات تجاری است، عاقلانه است که چنین افرادی باید دوره های آنلاین را که هم از نظر زمان و هم از نظر منابع راحت تر است، بروند.
اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا